Hawk Bush legutóbbi tartalma

  1. The West Times 2021 28. szám - december

    Végre olvastam egy jó interjút is! :D Persze, Figura a közelebbi ismerősökhöz tartozik, és az elfogultság beszél belőlem, DE legalább ez az interjú nem a flexről szólt.. :D Lehet jegyzetelni
  2. Kérdések és válaszok

    Lépj be városba, ott kérj segítséget. Legtöbb esetben cuccot is adnak, amivel fejlődni tudsz, nagyjából elmagyarázzák, hogy mi a helyzet most a játékkal, aztán eldöntöd, hogy milyen irányba szeretnél menni. Bolti cuccokkal IS megoldható, de valószínüleg elmegy a kedved az egész játéktól, mert...
  3. azt gondoltam :D de őszintén nekem nem para ha ezzel maradok se. valószinű, hogy a mail kódját...

    azt gondoltam :D de őszintén nekem nem para ha ezzel maradok se. valószinű, hogy a mail kódját se fogom tudni :D
  4. @Klar a kódomat megmondhatnátok, nem tudom melyik emaillel vagyok regizve :/

    @Klar a kódomat megmondhatnátok, nem tudom melyik emaillel vagyok regizve :/
  5. Riley Freeman here, csak vízfejű vagyok, és nem tudom a kódomat, úgyhogy a V1-es karakterrel...

    Riley Freeman here, csak vízfejű vagyok, és nem tudom a kódomat, úgyhogy a V1-es karakterrel monyókolok tovább.
  6. The West Times 2021 24. szám - augusztus

    Ha már senki nem kérdezett, elmondanám, hogy én személy szerint érdemi változást az újság minőségében nem véltem felfedezni :( Az interjú meg a szokásos, valaki elmondja azt, amit a körülötte lévők már tudnak róla, csak ebben az esetben az "ismerősök" száma sokkal több, mivel több szövetségben...
  7. The West Times 2021 24. szám - augusztus

    mErT bUtÁk :(
Fent