Gurat legutóbbi tartalma

  1. Gurat

    Archivált 200

    :D Semmi baj... nálam tuti senki sem gépel pocsékabbul. Szerintem meg pl pont egy ilyen vonatozós izé lenne totál felesleges. Úgyis í térkép közepén melózom egész nap :D A fene se mászkál annyit feleslegesen. Meg építgetni? Mi a fene értelme van pl annak amit most építenek? Égig érő felesleges...
  2. Gurat

    Archivált 200

    Kell az a 200... sőt az lenen a legjobb, ha végtelenítve lenne... Kellene/lehetne mellette sok egyéb... egy rakással írtatok már itt is. Minden az innon múlik.... Mi meg csak játszunk.... DE nem mindegy, hogy mivel.
  3. Gurat

    [Archív] Rekordok (KIBESZÉLŐ)

    Csináltam egy 5-ös Pat Desmond sálat... :cool: Tudom, hogy a rekordokhoz nem fér be, de akkor is nehezebb összerakni mint egy boltban megvásárolható puskát :D Meg drágább is :rolleyes:
  4. Gurat

    Dumaláda - Off Topic

    Az én kerek profilképem miatt lett ilyen? :D
  5. Gurat

    Piac - keresem

    Sziasztok! Floridán vásárolnák még pár Pat Desmond ruhadarabot: Pat Desmond sálja 46 db Pat Desmond öve 19 db Pat Desmond inge 13 db Pat Desmond nadrágja 12 db
  6. Gurat

    Rekordok

    Csináltam egy 5-ös Pat Desmond kalapját (3950 dolcsi), 2-5k érték között szerintem ez a legjobb. Floridán van a fejemen, Gurat-nak hívnak mint mindig, aki akarja nézze meg :)
  7. Gurat

    Kérdések és válaszok

    bajszi? Az az utazókereskedő, akinek eladhatod a lomjaidat a táskádból :bajusz:
  8. Gurat

    Kérdések és válaszok

    Ahogy látom, megkerült minden. Szóval parázást befejeztem :D
  9. Gurat

    Kérdések és válaszok

    Florida teljes piaca eltűnt...minden...mindenkié. Az összes holmi, az összes pénz. Ez sokaknak nem egy ilyen apró kis dolog :S Persze akiknek épp nem volt piacon semmi azoknak ugye ez nem gond.
  10. Gurat

    Kérdések és válaszok

    Mi a szösz volt ez a leállás? Eltűnt kb 1,3 milla dolcsi a számlámról, és eltűntek a piacról be nem gyűjtött holmijaim... ami szintén nem 2 fillér volt... most akkor mi van?
  11. Gurat

    Költözés - kibeszélő

    Nekem sem sikerült a buffról eldóra való költözés....
  12. Gurat

    [Archív] Rekordok (KIBESZÉLŐ)

    12482 buff és egyéb nélkül. Neked az eventes fegyó sokat dob a dolgon :shootout:
  13. Gurat

    [Archív] Rekordok (KIBESZÉLŐ)

    Gratulálok! Igazán szép fogás... :bajusz: mennyi most a max értéked, ha a legtöbb pontot adó holmiban vagy?
  14. Gurat

    Költözés - kibeszélő

    Ekkor én is visszavonom az eldós utazásomat.... :S
  15. Gurat

    Eladható cuccok

    Ha minden igaz, a keddi frissítés után eladhatod...
Fent