Gold77 legutóbbi tartalma

  1. Gold77

    Játék hibák

    Bandita párbaj: Gold77 Wogon főnök ellen Bandita párbaj: Gold77 Wogon főnök ellen Bandita párbaj: Gold77 Wogon főnök ellen Bandita párbaj: Gold77 Wogon főnök ellen Bandita párbaj: Gold77 Wogon főnök ellen Bandita párbaj: Gold77 Wogon főnök ellen Bandita párbaj: Gold77 Wogon főnök ellen Bandita...
  2. Gold77

    Játék hibák

    100 szor ütöttem ki.8500 indult az életem,egészen addig támadtam mig lennem ment nullára,1500-as élet erönél sem csinált semmit,amugy nem azt irja,hogy NPC párbaj,hanem csak üsd ki.De köszönöm a válaszokat.
  3. Gold77

    Játék hibák

    Lenne egy kérdésem,ha megcsinálsz egy feladatot,és gyözöl,miért nem enged tovább???? Pl.Üsd ki az idegent.10szer kiütöttem de semmi nem történt. Most akkor mi a ...??????
  4. Gold77

    Ötletek/javaslatok (új)

    Miért van az,hogy egy adot feladatnál,legyözöd az ellenfelet,mégsem kapod meg a feladatért járo,pontot,vagy nem tudsz tovább haladni??????
  5. Gold77

    Ötletek/javaslatok (új)

    Vagy kicsit lehetne böviteni a szakmákat is.Hisz anno,mikor ez a játék elindult,már pár év eltelt,azota.Pl.én viszem az összes világot,de lassan mindegyik karakterem,eléri azt a pontot,hogy-hogyan tovább.Ki van az összes szakma,de miért nem tanulhat a karakter több szakmát.Pl egy kovács,miért...
  6. Gold77

    Ötletek/javaslatok (új)

    Sziasztok. Szeretném megkérdezni,hogy aki nem szeretne pénzt költeni a játékra,az miért nem tudja megvásárolni a termékeket,kötvényért. Csak ugy tudjátok fent tartani a játékot,hogy PÉNZT KELJEN RÁ FORDITANI? Szerintem,ez nem egy helyes irány. Akkor lesz ez a játék,szinvonalas,ha nem a pénzröl...
  7. Gold77

    Saját beküldésem - Második játék

    Henry-Mrs.Andersson Maria-Calvin John-Bella Scarlett-Seth.
  8. Gold77

    Kibeszélő

    Amugy elég probléma az is,hogy meg csinálsz egy feladatot,azt nem adja érte,a nyereményt.Pl-Üsd ki Vargast.Már kiütöttem 10ezerszer azt semmi. Akkor ez a feladat,eltart vagy 100 évig.
  9. Gold77

    Kibeszélő

    Sziasztok. Egyetlen egy kérdésem van.Elég laikus vagyok a számitogéphez,de minek kell ennyi baromság,egy egyszerü játékhoz,Ezt generálj,azt generálj.Ezt nyomd meg,azt nyomd meg.Nem vagyok kocka,hogy értsek ezekhez a dolgokhoz.Elég bonyolult számomra,ez hogy vágolap ide teszi,oda rakom,amoda...
  10. Gold77

    Szia.Ne haragudj,csk szeretném meg tudni,hogy hol tudok a "speed"szerverre jelentkezni¨.

    Szia.Ne haragudj,csk szeretném meg tudni,hogy hol tudok a "speed"szerverre jelentkezni¨.
Fent