Ghost of Red James legutóbbi tartalma

  1. Ghost of Red James

    2024 Locsolkodós Vers-eny!

    RDJ - Párhuzamos Nyúl a vadnyugati Nyúlon túl Zöld erdőben piros nyúl, A West-nek már alkonyul. Piros tojás mindenhol, Erődharcos ám sehol. Húsvéti nyúl integet, Kevés pléjer reményked. Tojásait szétszórja, Multisokat megóvja. Jönnek is a gyerekek, Adminok cselekednek. Keresik a tojásokat...
  2. Ghost of Red James

    2024 Húsvéti tojásvadászat

    7 db, Ghost of Red James, Florida
  3. Ghost of Red James

    Kibeszélő Észak vs Dél - Erődharc bajnokság

    Elfogytak a helyek a városokban.
  4. Ghost of Red James

    Kérdések és válaszok

    Tavalyi évből kiindulva igen.
  5. Ghost of Red James

    Kibeszélő Ünnepi Speed 2023

    Az jó, mert nem is kérdeztem semmit, illetve ez egy nyílt fórum. :D Nem töröltelek a listámról, azt se tudtam, hogy rajta vagy, 5-6 ember kivételével sajnos csak a mocskos event valuták érdekelnek. Az meg, hogy a csapatban mit tettél vagy éppen nem, az nagyrészt rajtad múlt. A CM megadta...
  6. Ghost of Red James

    Kibeszélő Ünnepi Speed 2023

    Az igen. Én most tudok elkezdeni speed-en játszani, kérném szépen akkor az utolsókat is jutalmazni. Nem feltétlen kell gringó, olyan 4-5 ezer aranyrög is jó. Azért fura ezt pont tőled olvasni, mivel voltál csapattag, egyrészt tisztában lehetnél azzal, hogy a kiíráson csak rendkívül indokolt...
  7. Ghost of Red James

    Kibeszélő Halottak napja 2023

    2650 rög volt floridán kinyitni a két szettet, hát nem tudom… tavaly ugyanezt nagyjából 1000 ráfordításával megugrottam. Tudom, biztos harmadannyi volt a szerencsém…
  8. Ghost of Red James

    Kibeszélő Halottak napja 2023

    Nyissátok a jobb oldalit! :D :D #teamright
  9. Ghost of Red James

    Kérdések és válaszok

    Mennyire érdekes, hogy milyen kitartóak egyesek, ugye elég elvetemült gamerek, akik napi 16 órát secelnek megállás nélkül, kerek 10 percenként buffozással és folyamatos öltözéssel, mert hiszen … akarom mondani a kitartás és a játékszeretet meghozza a gyümölcsét.
  10. Ghost of Red James

    Kibeszélő 2.204-as kibeszélő

    Jobb később, mint sokkal később. Ettől függetlenül sajnos a tapasztalati pont problémát nem oldották meg, ugyanúgy nem tudsz fejlődni a munkásokon. Lecseng a két hét hírnév, aztán az eredményvadászokon kívül megy mindenki vissza vakolni.
  11. Ghost of Red James

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Pontosan, Monó, ugyanannyira semmitmondó, tartalommentes szöveg. A fejlesztőket tök felesleges ezért hibáztatni, nem ők hozzák az üzleti döntéseket - amely esetünkben a negyedévenkénti új szetteket, és a köztes rögös kiárusításokat jelenti, összefoglalva minimális befektetésből származó...
  12. Ghost of Red James

    Kérdések és válaszok

    Ez egy egyszeri játék volt. A TW Times méltó befejezéseként találtuk ki az akkori Csapattal ezt. Ettől függetlenül bármi hasonlónak örülnék én is. :)
  13. Ghost of Red James

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    A Farkasoknál Floridán
  14. Ghost of Red James

    Kérdések és válaszok

    Előttem szólóhoz +1.
  15. Ghost of Red James

    Kocsma

    Elég 90. A maradék jöhet kp-ban, előre, annyiért biztosan behozza a fejlesztő egy pár órára a legendás tp löttyöst kört a cirkuszba.8-)
Fent