Fanthomas legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő Húsvéti esemény 2022

    akkor másik eventekkor miért kerül kevesebbe??
  2. Kibeszélő Húsvéti esemény 2022

    nem 420ba kerültek a párbajok felgyorsitása???? miért lett felemelve? itt is infláció van?
  3. 2022 13+1 fejtörő

    1. igen 2. nem 3. igen 4. nem 5. igen 6. nem 7. nem 8. nem 9. igen 10. nem 11. igen 12. napi kaland 4 13. igen 13+1. nem
  4. Kibeszélő Independence város megalapítása

    kicsit hirtelen sok lett az 1-10 szint közötti és a max 25ös játékosok száma. ezt lehet meg kellene vizsgálni
  5. Kibeszélő Independence város megalapítása

    több karakter 1 világra??? szóval csalsz.. :) ill akkor is csak ugyanúgy kell csinálnod mindent borzalmas ez a 3 event egyiket úgyis hanyagolod . máskor hetekig nincs semmi aztán bumm... azért aki ezeket kitalálja nem tudom mit gondolt
  6. Kibeszélő Independence város megalapítása

    ennek igy mi értelme???? megy az érmés több órás gyűjtés erre most keresgélj egész nap táskákat....
  7. Kibeszélő Valentin-nap 2022

    ha már vannak szívek lehetne hogy azokért lenne újra pörgetni nem a kötvényekért :S
  8. Kibeszélő Téli esemény 2022

    valamit kitalálhatnának már végre mert kicsit unalmas volt hogy állandóan a ládákból karácsonyi szett jött.... vagy 7* kaptam most olyat a múltkori eventtel együtt már több mint 15*!!!!!!!!! a régebbi eventeket már bele sem számolom de a mostaninál is kb csak ezt nyitottam, párszor jött másik...
  9. Kibeszélő Valentin-nap 2022

    azt is meg lehetne csinálni már végre hogy ne egyesével lehessen küldeni hanem egyszerre.. annyi mindent lehetne fejleszteni de kb nem csinálnak semmit, csak jönnek az új szettek (némelyik minek??), ill hópelyhes be se fejeződött jön a következő
  10. Kibeszélő Téli esemény 2022

    borzasztó szerintem ez az event.... 450 energiából találtam eddig 22-t... tökre megéri végülis, de már nagyon unalmas és fárasztó ez így, főleg ha igy megy végig akkor mennyi energia árán jut el az ember a 100 hópihéig??? mert ez így kb fullra nem éri meg és nem 5-6 féle munkából lett ez meg
  11. Kibeszélő Halottak napja 2021

    ez az egyik leghü....bb event. mi értelme van virágokat gyűjteni ha pl azokkal nem lehet megvesztegetni a halált??? többinél is vagy rög vagy a gyűjtött dolog de itt nem... aztán kb mindig kapjuk a kis virágládát másik meg szerintem képtelenség összegyűjteni annyit hogy a végén a főládát...
  12. Kibeszélő 2021-es Aratási idő

    1. az hogy a tehenet/ökröt csak sorsolás útján lehet megszerezni... szerintem ez elég bunkóság igy és nem fair igy szerintem, és átverés. vagy mindenki kapja meg vagy senki. vagy a többi ember meg majd vegye meg 2000-3000 rögért gondolom. akkor csináltak volna egy hosszú kalandsort amiben meg...
  13. 2021 Függetlenség napi játék

    Világ: V1 Tárgy: tűzijáték tároló Javaslat: Gyakori-ban lehetnének picivel jobb ajándékok
  14. Kocsma

    semmi szükség egy új világra közben egy másikat bezártak és a többin is kb jóformán haldoklás van....
  15. Saját beküldésem - Harmadik játék

    3. Fehércsokis torta
Fent