Enzo di Rosetti legutóbbi tartalma

  1. Enzo di Rosetti

    Rogantoni

    Rogantoni
  2. Enzo di Rosetti

    Helyreigazításra kért a Tóni: Elnézést kérek előző posztomért, soha nem voltam erőszak áldozata...

    Helyreigazításra kért a Tóni: Elnézést kérek előző posztomért, soha nem voltam erőszak áldozata, csak tegnap valaki az italomba tudatmódosítót rakott és halucináltam.
  3. Enzo di Rosetti

    erőszak áldozata vagyok , kényszerítenek hogy feljöjjek westezni, már régóta nem akarok játszani...

    erőszak áldozata vagyok , kényszerítenek hogy feljöjjek westezni, már régóta nem akarok játszani de belenyomják a fejem a billentyűzetbe, ha törö afycvq3refhbsdnujvasdaefqweg
  4. Enzo di Rosetti

    Kérdések és válaszok

    Trollkodni jovok meg parbajozni
  5. Enzo di Rosetti

    a trollkodás sosem állhat meg

    a trollkodás sosem állhat meg
  6. Enzo di Rosetti

    ezt is széttrollkodtam

    ezt is széttrollkodtam
  7. Enzo di Rosetti

    2024 Locsolkodós Vers-eny!

    Literálisan vagyok vegán, Fűtésre kéne a metán, De azt elvitte a zCukerberg, Azthiszem elvesztettem a gyógyszert. Az fix, hogy én senkit meg nem locsolok.
  8. Enzo di Rosetti

    Kocsma

    bűntudatot kell kelteni a rögösökben vagy kizáratni őket, utána lehet költözni
  9. Enzo di Rosetti

    Ötletek/javaslatok (új)

    ez egy nagyon jó ötlet, végre esport lehetne a west
  10. Enzo di Rosetti

    Ötletek/javaslatok (új)

    lényeg hogy ne pontozz vele, mert lehet felrobban
  11. Enzo di Rosetti

    nagyon boldog edzésem volt, megjött az amixom is yap

    nagyon boldog edzésem volt, megjött az amixom is yap
  12. Enzo di Rosetti

    Ötletek/javaslatok (új)

    de amúgy összes párbajos duelwarnerezik meg katonák is használják duelist skill scriptet ami mutatja másik statját, szóval teljes anarchia van, nem is lebuktathatóak, nem is szankcionálhatóak rendesen az innonak köszönhetően. nem fogja csirke leharapni a fejed ha olyan scriptet használsz ami...
  13. Enzo di Rosetti

    Ötletek/javaslatok (új)

    mindent is használni kell helyreigazítási edit: természetesen nem a westen mert itt mindenki legyen jó
  14. Enzo di Rosetti

    igen, bár mikor feljövök westre eléggé elmegy a kedvem, mert nem tudom eldönteni hogy töröljem-e...

    igen, bár mikor feljövök westre eléggé elmegy a kedvem, mert nem tudom eldönteni hogy töröljem-e a 2013-as karakterem vagy kínlódjak ezzel a szral tovább. semmi élvezetet nem nyújt számomra ez a játék, de legalább egyre kevesebbet jövök fel.
  15. Enzo di Rosetti

    Ez nem dicsőség

    dicsőség mindenért bőgni
Fent