DrDobos legutóbbi tartalma

  1. Kérdések és válaszok

    Köszi!:)
  2. Kérdések és válaszok

    Annyi van meg, hogy 730+ munkapont utazókerin vagy sirrablason, es akkor dobhatja. Nem eleg ennyi? :O
  3. Kérdések és válaszok

    minden a leírás szerint: arra gondolsz, hogy munkapont megvan?
  4. Kérdések és válaszok

    Csak a félreértés elkerülése végett: 3. kulcsot, ha megvan a munkapont lehet találni, nem kell hozzá bármilyen termék, az első két kulcs, stb.? már kb 200 utazókerit eltoltam, egyelore semmi :D
  5. Kibeszélő Awesomia Erődharcok

    Köszönöm!
  6. Kibeszélő Awesomia Erődharcok

    Ó, köszönöm. És a perecek a teljesítmény alapján jönnek, vagy minndekinek kb. ugyannyi jön?:)
  7. Kibeszélő Awesomia Erődharcok

    Nincs valami extra cucc? mint például a tüzijáték volt?
  8. Kibeszélő Awesomia Erődharcok

    Az Awesomiakon a perecen kívül vannak extra dolgok is, amiket kaphatunk?
  9. Kérdések és válaszok

    és mi az a szint 15 secbe (mármint hány db) ami után illik kiakadni? több 100? :D
  10. Kérdések és válaszok

    3. Kulcsot hogy erdemes keresni, van valami amit erdemes tudni? Utazokerin megvan a 730+ munkapontom..:)
  11. Kibeszélő 2.158-as frissítés

    Az ételek felszolgálási ideje egyre nő, ez tiszta, az is, hogy 480 perecért 2 órával ez csökkenthető. Tehát ha még van pl 4 és felé óra az egyik ételből (azért több, mint 4 óra, mert egyre hosszabb a várakozási idő), akkor ennek hatására marad csak 1 és fél óra várakozás. De ha a másfél óra is...
  12. Kibeszélő 2.158-as frissítés

    Nálam is kavar van. És az aratási küldisor is megjelent Johnnál...Ez azért vicces, mert pont most akartam leadni a küldetést Henrynél, hogy szintet lépjek és legyen energiám... Szerk: ahogy látom az aratási küldik direkt lettek visszatéve.
  13. Kibeszélő Oktoberfest 2021

    Megéri összeszedni a rengeteg nyersanyagot a lámpásra, mézprésre a Szállítmány Németországból küldetésre szerintetek?
  14. Kérdések és válaszok

    Köszi. :) Igen gondoltam az ismételhetőre is, csak kíváncsi vagyok van-e értelme vesződni a Pásztor kulacsával. Vagy egy lószettel jobb szintet lehet elérni (bár az nincs..:D akkor még nem játszottam, amikor azokat meg lehetett szerezni) ?!
  15. Kérdések és válaszok

    Erre gondolsz?:)
Fent