DefinitelyNotBandee legutóbbi tartalma

  1. Új világ: N...?

    Mexico szerver Wall Streetje után javaslom, hogy az új szerver neve legyen New Daleande! (Kapcsolódik a The West nyugati világához, hiszen egy Mexico-s város :D )
  2. Ötletek/javaslatok (új)

    Sziasztok! A Haloweeni bohóc ruhákat, cicát-botot jó lenne, ha ruha + állatszettbe rendeznék a fejlesztők, hogy értelme is legyen birtokolni az összeset belőle (legyen szettbónusza). Köszi! :)
  3. Fordítási- és szöveghibák a játékban

    Sziasztok! "A kötelék, ami összetart" kalandsor teljes szövege értelmezhetetlen, magyartalan katyvasz, mintha google fordítón ment volna át csak :o Például: " Kimama: Nem akartam volna, ha egyedül lennék veled, kérlek. Ezhno még mindig zavarosnak tűnik, az arca minden vörösre ragyog. Megadja...
  4. Kibeszélő Téli esemény 2022

    Ez nagyon szomorú, ha ugyanazt a szettet többször is nyitja az ember. Pl én kettő Juan-t nyitottam eddig és jó lenne esetleg elcserélni egy Romeo-ra vagy egy Rolféra valakivel, ha esetleg nekem nem esne a maradék 50 hópihéből. Ha már elérhetőek lettek ilyenformán a szettek, lehetnének...
  5. 2021 Júniusi Lottó

    4-6-11-15-18
  6. Új világ: M...?

    Memphis
  7. Saját beküldésem - Második játék

    YearEvent 2008Elindult a The West 2009Erődharcok bevezetése 2010Piac & Kereskedés bevezetése 2011Nadrágok hozzáadása a játékhoz 2012Megjelent a The West 2.0 2013A The West 5 éves lett! 2014Az MPI játékba kerülése 2015Az első Nemzetközi Erődharc Bajnokság 2016Tárgyak fejlesztésének a bevezetése...
  8. Saját beküldésem - Első játék

    1 - Húsvéti leszámolás esemény 2 - Oktoberfest esemény 3 - Halottak Napja esemény 4 - Szent Patrik Napja 5- Függetlenség Napja esemény
Fent