Dór férfi legutóbbi tartalma

  1. Dór férfi

    2022 Kívánságlista 2022

    Florida Mexikói Jaguár
  2. Dór férfi

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Remélem ezt azért letesztelték mielőtt bedobták volna a játékba. Elég egyszerű megoldásnak tűnik, s az erődharcos komplexitását nézve, lehet, nem ez a megfelelő. De reméljük a legjobbakat! :)
  3. Dór férfi

    Ötletek/javaslatok (új)

    Én is ennek az átdolgozásán gondolkodtam. Ez a megoldás nekem nagyon tetszik :) Amire én gondoltam még esetleg, hogy 10 napos ciklusok legyenek és így menjen 1-9%-ig és a 10. nap pedig 30 rög. Egy kicsit meggyorsítana valószínűleg a szintlépést és az aktivitás is nagyobb lenne. A hétvégén...
  4. Dór férfi

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Sziasztok! A SHOP-ban lévő akcióról valami infó van? Én nem látom, hogy bármi le lenne árazva...
  5. Dór férfi

    Ötletek/javaslatok (új)

    Szerintem jó lenne egy új erődharcos speed november közepe-végefele :)
  6. Dór férfi

    2022 Oktoberfest nyereményjáték

    Nem értek veled egyet! Egy ilyen akció keretein belül a kevésbé prémes (vagy egyáltalán nem prémes) játékosok is kedvet kaphatnának arra, hogy rögöt vegyenek (főleg egy jó eventnél, ami sokakat érdekel) és akár a végső győzelemért menjenek. Jelenleg pedig csak ugyanaz a szűk réteg száll...
  7. Dór férfi

    2022 Oktoberfest nyereményjáték

    Ezt már annyiszor mondtam :D Annyit keresnének ezzel... dehát ha nem, akkor nem :D
  8. Dór férfi

    2022 Oktoberfest nyereményjáték

    Világ: Florida Változtatás: a végső nyereményeknél (48k) lehetnének szinte csak szettdarabok vagy teljes szettek, illetve talán az új párbajos szett egy kicsit erős lett a katona kaszt miatt, de nem tudom, hogy ti ilyen változtatásra gondoltatok-e :)
  9. Dór férfi

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Sziasztok! Úgy vettem észre, hogy a mai bónuszok óta van, hogy kettesével vagy hármasával veszi le egy munka a motivációt.
  10. Dór férfi

    The West Times 2022 36. szám - augusztus

    Ez nagyon jó ötlet! És a most kezdők is kapnak plusz motivációt, ha épp őket kérik fel :)
  11. Dór férfi

    Kibeszélő 2022-es Aratási esemény kibeszélője

    Szeretnék egy javaslatot tenni: legyen a drop rate fixen 10% az ilyen eseményeknél. Ha 100 kell valamiből és minden 10. adja, akkor is 1000 munkát kell elvégezni, ami több, mint 4 óra klikkelés. Szerintem ez bőven elég lenne...
  12. Dór férfi

    Kibeszélő 2022-es Aratási esemény kibeszélője

    Nagyon szépen köszönöm a választ! :)
  13. Dór férfi

    Kibeszélő 2.180-as kibeszélő

    Öm, a 24 órás módosítás miatt van, hogy reggel még nem látom a mozis kalandot? :D Ezzel csak azt fogjátok elérni, hogy egyáltalán nem nézem majd a mozit... :D
  14. Dór férfi

    Kibeszélő 2022-es Aratási esemény kibeszélője

    Nyáron ez egy kicsit hosszabb esemény is lehetne :( Én pl. szinte az egészet kihagyom nyaralás miatt (nem panaszkodom :D ) Kérdés: HA lezárok mondjuk 2 küldetést, akkor tudok egyből találni 20 új természet kincsét VAGY egy küldetés után kell összeszednem 10-et, mert 2 küldi után is 10et...
  15. Dór férfi

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Sziasztok! Lecsúsztam ezekről a spéci receptekről (pl. édesítőszer). A jövőben még beszerezhetők lesznek?
Fent