Cujo legutóbbi tartalma

  1. Cujo

    Kérdések és válaszok

    Oh értem, köszi a választ! :D
  2. Cujo

    Kérdések és válaszok

    Sziasztok pár játékosnál látok néha régi avatarokat használni, ezt hogyan lehet megoldani?
  3. Cujo

    Számoljunk el 100.000-ig

    6600
  4. Cujo

    Számoljunk el 100.000-ig

    6590
  5. Cujo

    Kibeszélő Szent Patrik napja 2021

    Ó értem, akkor nem szóltam :D Köszönöm!
  6. Cujo

    Kibeszélő Szent Patrik napja 2021

    Csak ennyi van :/
  7. Cujo

    Kibeszélő Szent Patrik napja 2021

    Köszi habár őszintén nem találom őket így sem, alap questek vannak miszerint különböző itemeket kell összegyűjtögetnem de a Szent Patrik nappal kapcsolatosat nem látok. :/
  8. Cujo

    Kibeszélő Szent Patrik napja 2021

    Sziasztok lehet kicsit bugyuta kérdés de az aranyérméket hol tudom beváltani? Vagy csak az event végén lehet majd?
  9. Cujo

    Számoljunk el 100.000-ig

    6575
  10. Cujo

    Kibeszélő 2021-es Tavaszi kiárusítás

    Ez jól hangzik, köszi mégegyszer! :D
  11. Cujo

    Kibeszélő 2021-es Tavaszi kiárusítás

    Hát akkor megpróbálok gyűjtögetni hátha, köszönöm a válaszokat :D
  12. Cujo

    Kibeszélő 2021-es Tavaszi kiárusítás

    Hű ne haragudjatok elég friss játékosként írok ide ezért is vagyok meglepve kicsit. Ha nem veszek aranyrögöket nem is juthatok hozzá ezekhez az itemekhez?
  13. Cujo

    Továbbítva Kalandor kaszt jelene és jövője

    Az ötlet maga nagyon jó és kellene is viszont rossz látni, hogy foggal körömmel ragaszkodnak a játékosok megtartásához az egyéb (szerintem) felesleges eventekkel ahelyett, hogy ilyen egyszerű de fasza ötletekre vetnének pár pillantást... Ha arra fókuszáltak volna a hanyatlás óta, hogy a...
  14. Cujo

    "Ha rosszul érzed magad csak emlékezz arra, hogy valaki életében a mai a legboldogabb nap."

    "Ha rosszul érzed magad csak emlékezz arra, hogy valaki életében a mai a legboldogabb nap."
Fent