Lazapepus legutóbbi tartalma

  1. Lazapepus

    2020 12 éves a The West! - Nosztalgia

    2008 aug 12 én regiztem elsőnek csonthulye néven ott nem volt 15mp akkor még 1 perces volt. Az mpi pedig 2013 környékén kezdett érdekessé válni akkor még pókerezni is lehetett :) akkor még volt értéke a torvenyenkivuli cuccoknak! Most annyit se ér mint egy nyalóka!
  2. Lazapepus

    Kibeszélő Új világ: L...

    Luxenburg
  3. Lazapepus

    Játék hibák

    én is oda ragadtam ma az mpi hez sehová nem engedett még az óra is megállt közben
  4. Lazapepus

    Mr. & Mrs. 2 kibeszélője

    AZ UTOLSÓ SPEED kicsit nagyon unalmasra sikerült ezért kellene egy kis fejlesztés ! 1. speed indulásnál első 25 szintig ne legyen akkora tp hozam 15mpihez legyen 3-5 tp küzdjünk meg azért a játékért! 2.ne legyen benne EVENT semilyen eventes cuccot ne használhasson senki csak azt használja ami a...
  5. Lazapepus

    Speed Visszajelzések és javaslatok

    AZ UTOLSÓ SPEED kicsit nagyon unalmasra sikerült ezért kellene egy kis fejlesztés ! 1. speed indulásnál első 25 szintig ne legyen akkora tp hozam 15mpihez legyen 3-5 tp küzdjünk meg azért a játékért! 2.ne legyen benne EVENT semilyen eventes cuccot ne használhasson senki csak azt használja ami a...
  6. Lazapepus

    Játék hibák

    tegnap és ma vettem észre hogy MPI n ha nagy játékos jön be mint pimpa77 be jön egy 3 szintű unios balossal az MPI oldala ledob vagy be lassul több embernél észre vehető hogy nem tudd lépni a fagyástol ha nem jön be túl szintezet játékos az MPI nek semmi baja! TEHÁT mi lehet a baj ha túl...
  7. Lazapepus

    Speed Visszajelzések és javaslatok

    Sziasztok! Lehetne olyat ha valakit kizárnak a speed közben akkor a hírességek csarnokából is törölni kellene! hogy ne is lássuk a nevét!
  8. Lazapepus

    Kocsma

    köszi a választ!
  9. Lazapepus

    Kocsma

    sziasztok én nem értem mi történt ebben a világban! hihetetlen szetteket lehet látni embereken! be szintezve is! Luszile lasszója kalandot kerestem nem találtam valakik nagyon ügyesek voltak mert 1 szintre tudta fejleszteni! Hol van ez a kaland? A helyettes szettet se találom sehol! Pedig már be...
  10. Lazapepus

    Ötletek/javaslatok (új)

    Üdvözletem! Arra gondoltam hogy fel kellene turbósítani a westet kicsit! Lehetne egy west tournament speed ami 12 hónap 12 ország. Akkor sok külföldi regizne ide oda meg mi ide oda hozzájuk amiről szólna hogy lopjuk el egymástol a pontokat. Első 10 játékos kaphatna pontot 10 től 100 ig rangsor...
  11. Lazapepus

    Mr. & Mrs. Regisztráció!

    Dheart-Jolly Joker-
  12. Lazapepus

    Mr. & Mrs. Regisztráció!

    Dheart
  13. Lazapepus

    Florida dumaláda

    Sziasztok! egy nagyon jó kérdésem lenne! Ezekkel az event fegyverekkel kapcsolatban! Mert úgy néz ki mintha flón kicsit sok lenne kézi venzillátor! Gussy 2 es kézivenzilátorozik és mendeznél 3 as venzillátor van! Eventen volt ennyi ? mert kicsit furcsállom hogy másnál is van 1 szintig emelve ...
  14. Lazapepus

    Retro játék a speeden - kibeszélő téma

    Még 20 perc :D a rendszer fagyásig :d
  15. Lazapepus

    Retro játék a speeden - kibeszélő téma

    ne igyál többet :)
Fent