csacsi2 legutóbbi tartalma

  1. Megtanítalak párbajozni

    Már ott voltam... kérlek értelmezd amit írtam! Amúgy meg nem a párbajosoknak van! Első sorban ha játszol is nem csak fröcsögsz... Erődharcokat tapasztaltam elsődleges játékformának... mi van veletek amúgy is? nekem ez a játékom az egyetlen (!) és jöttök a forge-val, minecraft-all... komolyan mi...
  2. Megtanítalak párbajozni

    Korrekt és egyértlmű válaszom van a párbajozóknak! Meg kell vonni a párbajos karakterektől a párbajvédelmet! Azért párbajosok hogy párbajozzanak, ellenben ezt kihasználva (miközben rájukrohad a párbajos szett) a más karaktereket erődös, munkás, kalandor folyamatosan vegzálják! Ez a szabály pont...
  3. Kibeszélő Téli esemény 2022

    Köszönöm a választ! 1 0-át elírtam de 200 kötit sem egyszerű! sajn a piacon nincs minden és ha idén eladják jövőre biztos nem lesz (arról nem beszélve , hogy ezt kihasználva mennyi is az ára). Szeretnék kötvényt költeni, erődharcolok is minden nap, de ez nem elég, főleg ha vannak kötvényes...
  4. Kibeszélő Téli esemény 2022

    Tavaly nem sikerült befejezzem a kalandsort Most az fogad hogy kötvényért vegyem meg mert nincs más lehetőség befejezni! Hirtelen nem tudok 2000 kötit összeszedni a kaland időtartama alatt! Kalandorként igen fusztráló mert sorban állnak a tavaly be nem fejezett kalandjaim! A szakmát sem tudom...
  5. Kibeszélő Szerver zárás: Buffalo

    Ez engem is érdekelne mert a csak és kizárólag rögös vásárlás... szóval ha vettem is a több "millió" ruhából valamit röggel azt már évtizedek után meg nem mondom! Fejlesztett cuccaimra igényt tartanék, notorius fejlesztő vagyok és nagyot buknék rajta! Főleg mert a játék mostanra semmi másról nem...
  6. Kibeszélő Szerver zárás: Buffalo

    Szerintem is ha már kitalálták menjen mind! Biztosra veszem hogy a regisztrációk megszüntetése ezt a célt jelenti, de arra is gondolhatnának, ha egyesével teszik mindezt akkor csa széledés lesz és ugyan ott vagyunk az újabb világok megnyitásával! lehetne egy új világ csak a kilakoltatottaknak...
  7. Kibeszélő Új világ: L...

    Én veled értek egyet, vagy azzal hogy minden egyes magyarnak legyen egy világa ahol eljátszhat magával :D Mégsem vagyunk Kína hogy a lakosság 100% -a is el kellene férjen a west szerverein... Addig nem kellene új világot nyitni, amíg vannak felszámolásra való, létszámhiányos szerverek!
  8. Kibeszélő Húsvéti leszámolás 2020

    Szerintem csak azért ennyire rosszak az új szettek mert az INNO elérte azt a szintek az értelmetlenűl sok szettekkel, hogy a játék minden más területe teljesen feleslegessé vállt! Amennyiben így folytatják ebben az évben lehet az egész játékot újraszámolni (arányosítani) a szettek miatt! ...vagy...
  9. Játék hibák

    nálam szkriptek nélkül is előfordul hogy "beakad" a betöltés és "tekereg" a végtelenségig. Előzmények törlése gyorsitótár html5 cache... meg szokta oldani a problémát! ellenben nem csak a szkriptek lehetnek az oka! Adblock, ublock stb a szkript/reklámblokkolók is! Én sokminden oldal elemet...
  10. Kibeszélő Speciális bónuszok - Április 2020

    köszönet a meglepetésért! jó lett volna a munkamotiváció kerizni, de belecsúszik a még folyamatban lévő eventbe az alatt meg semmit nem számít! ... de így is marad még egy hét belőle visszahozni az elpocsékolt időt, buffokat, pénzt, termékeket!
  11. Kibeszélő Szent Patrik napja

    Ezzel teljesen egyetértek! Szakmákhoz rengeteget kell gyüjtögetni olyanokat amik nem fizetnek (pl indokolatlanul sok gyanta kell [kovács vagyok] mindenhez és nem egy erdőírtás a fűrész és a kancsó)! Remek alkalom lenne az ilyen event hogy rászánja magát az ember... Kalandokkal kapcsolatban...
  12. Kibeszélő Szent Patrik napja

    Legszomorúbb hogy mindenkinek igaza van (99%) ! ezen el kellene gondolkodni a fejlesztőknek... Teljesen bomlasztólag hat az event a játékra! Szövetséget alig tudom összetartani, rávenni a kommunikációra és hogy maradjanak azon a világon! Most senki sincs fent 1p -nél tovább... Társas játék...
  13. Kibeszélő Szent Patrik napja

    Sziasztok Gondoltam írok valamit arról mit is gondolok erről az eventről, de eljutottam arra a szintre hogy nem éri meg koptatni a billentyűzetet... Mindenki jól tudja mi a gond a játékkal és azt is hogy ez nem fog változni, csak egyre rosszabb lesz! Sajnálom a 10+ éveimet mikor még szórakoztam...
  14. Kibeszélő 2.119-es frissítés

    Sajnos annyira nagyra nőtt a szettek képessége (máshogy fogalmazva annyira elértéktelenődött a pontozás!), hogy nem katonaként v. párbajosként keris cuccban esély sincs arra hogy ki ne üssenek! szerencsére van párbajvédelem mert nagyon gyorsan el lehet így lehetenetleníteni a nem párbajos...
  15. Bejelentés Erődharc kihívás változások

    nálunk is elkezték az őrült ráhívásokat! Megoldás az lenne ha kihívás után 90p-el nem lehetne másikat és a minimális létszám mondjuk 5 fő
Fent