CrusaderSam legutóbbi tartalma

  1. 2024 Húsvéti tojásvadászat

    Tiszteletem! A képen 7 darab tojást találtam A jutalmat - ha én is nyernék - Kentucky világra kérném. Üdvözlettel: Sam
  2. Karácsony 12 napja - XII. Játék

    Boldog Karácsonyt és kellemes ünnepeket kívánok!
  3. Karácsony 12 napja - VII. Játék

    Üdv! Karácsony Artúr a film címe. Sam
  4. Karácsony 12 napja - VI. Játék

    A 8 B 6 C 7 D 9 E 3 F 4 G 1 H 2 I 5
  5. Karácsony 12 napja - V. Játék

    Üdv! Az árverés véget ért: (10) Szén
  6. Karácsony 12 napja - IV. Játék

    Üdv! Munka neve Sérülés Marhák megjelölése 4. Tökszedés 8. Kaszinóépítés 10. Gombaszedés 1. Burgonyaszedés 6. Birkaőrzés 3. Koporsókészítés 5. Sastoll gyűjtés 9. Kávédarálás 7. Plakátok felragasztása 2.
  7. Karácsony 12 napja - II. Játék

    Üdv! Kentucky Erődharcjelentés: Awesomia Sajnos fogalmam sincs, hogyna lehet a linket másképp, remélem így is megfelel. Sam
  8. 2023 Hálaadás-kvízjáték

    Üdvözletem! A megoldások: 1. c 2. a 3. b 4. b 5. b 6. a 7. c +1 Boldog Hálaadást CrusaderSam
  9. 2023 Oktoberfesti kiszámoló

    Üdv! A helyes megfejtés 22 CrusaderSam
  10. 2023 Oktoberfesti képtalány

    Üdvözletem! A tárgyak a következők: Sült csülök Mézeskalács szív Bajor sör Savanyú káposzta Ha esetleg nyernék, Kentucky-ra kérném! :) Üdv! CrusaderSam
  11. 2023 2023 - Függetlenség napi játék

    Üdvözletem! Világ - Kentucky Szett javaslatom a következő volna: Név: Harvey Logan Szett típus: Párbajos Fő képességek: Lövés, Célzás További képességek: Fellépés, Kitérés, Taktika Bónusz: % tapasztalat párbajokból A szett párbajra lenne a legmegfelelőbb, munkáknál pedig bandák irányításánál.
  12. XI. Játék

    ÜDV!
  13. X. Játék

    Üdv! A megoldás a 24 CrusaderSam
  14. IX. Játék

    Üdv! A2 B3 C1 CrusaderSam
  15. VIII. Játék

Fent