Cloudff7tm legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő Észak vs Dél - Erődharc bajnokság

    Nem is arról szól, hisz a nyeremények részvételhez vannak kötve, nem teljesítményhez, ráadásul sorsolással fog eldőlni ki mit nyer. Beléphetek az utolsó 10 napra csupaszon a harcokra és garantáltan kapok valamit, mivel több nyeremény van, mint játékos a szerveren. Így én nem csináltam hozzád...
  2. Kibeszélő Halottak napja 2023

    Ha 2 hónapig nem veszel rögöt akkor kapsz.
  3. Kibeszélő Régi tárgyak kiárusítása - 2023

    Lehet rosszul emlékszem, de nekem úgy rémlik, hogy mikor először játékba került, akkor nem shopból lehetett venni, hanem rögvásárlással együtt kaptad. Az áraik szinte megegyeznek a rögcsomagokkal.
  4. Kibeszélő Régi tárgyak kiárusítása - 2023

    Jó, hogy évente visszatérnek ezek a tárgyak, aki lemaradt esetleg róluk, az most megszerezheti. Viszont a szettek már lassacskán elavultak, örülnék ha újakat is láthatnánk idén.
  5. XI. Játék

    meme
  6. X. Játék

    140
  7. Rekordok bejelentő

    Cloudff7tm Florida Legtöbb fizetség munkából (1 órás): 9597$
  8. IX. Játék

    A2 B3 C1
  9. VIII. Játék

    Azóta is az eventek tartanak itt.
  10. VII. Játék

    Még idén, egy egyedi, csak röggel vásárolható szettet, ami hasonlít a Gringohoz.
  11. VI. Játék

    Évszám Kép leírása, történése 2008 A The West jelölve lett a "Browsergame of the Year" díjra. 2009 Elindult az első Publikus BÉTA szervere a The West-nek. 2010 NPC-Párbajok funkció megérkezett a The West-be. 2011 Új avatar generátor (Karakter létrehozása) fejlesztés bekerült a játékba...
  12. V. Játék

    1. A kitérés képesség 2. Nevada 3. Kovács
  13. Kibeszélő 2.198-as kibeszélő

    A "szerencsés" karaktercím eredményjutalom hiánya mikor lesz orvosolva? :whistle:
  14. IV. Játék

    Szavak száma Nap Téma 300 Hétfő Őrült szettek 400 Kedd Férfiak napja 500 Szerda Hobbik 200 Csütörtök Speed szerver 600 Péntek The-West-Találkozó
  15. III. Játék

    A - Henry Walker B - A Wogon törzsfőnök C - Waupee D - Maria Roalstad E - Heisenzwerg F - Nigel, a fegyvernepper G - John Fitzburn H- Belle Starr
Fent