Boin legutóbbi tartalma

  1. Boin

    Piac - Keresem

    Sziasztok, a következő recepteket keresem. TG-ben keressetek. Útmutató a modern páncélzat elkészítéséhez Útmutató az órásmester szerszámainak elkészítéséhez Útmutató a lámpás kovácsolásához Üdv, Boin
  2. Boin

    Piac - Keresem

    Már nem aktuális az előző kérés.
  3. Boin

    Piac - Keresem

    Lucille lasszót vennék normális áron :) Keressetek TG-ben.
  4. Boin

    Kibeszélő 2021-es Valentin napi esemény

    Én is igy vagyok vele. Minden nap pörgetek egyet és lesz amennyi lesz. Az értékesebb szett úgyis a szivek gyűjtéséből jön nem pedig a pörgetésből. Eddig egy darab se jött ki, de legalább van kötim :D
  5. Boin

    Kibeszélő

    Akkor nálam baj van. Csak a 3. feladatomat like-oltad. Megnézitek légyszi, hogy minden rendben van-e. Üdv,
  6. Boin

    Kibeszélő

    Sziasztok, Szerintem a feladatban a "történet" kitalálása volt a nehéz dió. Nekem ráment 1-2 órám és nem is lett valami nagy szám :) Mindenesetre érdekes kis feladat volt. Köszönöm a csapatnak :) Üdv, Boin
  7. Boin

    Saját beküldésem - Harmadik játék

    Sziasztok, Ez nem sikerült túl jól, de legalább megpróbáltam :) Forrás: https://wiki.the-west.net/wiki/Angel_of_love (Love with obstacles - ID: 281)
  8. Boin

    Továbbítva Beszéljünk a kalandokról! (MPI)

    Én mondjuk nem szoktam bántani a kezdőket (max, ha nem olvassák a chatet és szándékosan keresztbe tesznek nekem) és sajnálattal hallom, hogy mások igen. Valóban jó ötlet 2 csoportra osztani a játékosokat. Igy mindenki megtalálja a neki megfelelő ellenfeleket.
  9. Boin

    Továbbítva Beszéljünk a kalandokról! (MPI)

    Sziasztok, néhány év kihagyás után visszatértem a játékhoz. És ami a lényeg, hogy visszatértem az MPI-hez, ami régen a kedvencem volt. Sajnos arra a következtetésre jutottam, hogy a játék semmit sem változott. Tehát semmi frissités nem érkezett rá az elmúlt években. Úgy látom, hogy az előttem...
  10. Boin

    Saját beküldésem - Második játék

    Henry - Mrs. Anderson John - Bella Maria - Calvin Scarlett - Seth
Fent