Biersack legutóbbi tartalma

1. Kibeszélő

Sziasztok, Köszönöm a lehetőséget és a nyereményt, illetve gratulálok mindenkinek az elért eredményekhez. Annyit szeretnék megosztani a support csapattal, vagyis az észrevételem az lenne, hogy 1 játékos csak 1 kategóriában nyerhessen. Legyen szó bármilyen játékról, bármilyen nyereményről...
  2. Piac - keresem

Sziasztok, Fényes prémium kazikat veszek 230k/db áron. Kérlek írj, akár játékon belül is. Köszönöm.
  3. Ötletek/javaslatok (új)

Nem emlékszem már, hogy mekkora volt az a szám intervallum, amire tippelni kellett, de azt tudom, hogy egy NPC admin karakternek kellett utalni 10k-t talán, átutalás okának pedig az 5 számot kellett írni (bármennyit küldhettél). Tw times írógép és hasonlók voltak a nyeremények. Ilyen szempontból...
  4. Ötletek/javaslatok (új)

@Klar, nem tudom itt voltál-e akkor, amikor régen a lottó ment. Nagyon jó volt, rengetegen játszottak, értékes nyereményekért. Nem gondolnád, hogy lehetne megint, mai "modern" kivitelezésben? Szívesen segítek ötletelni is.
  5. Kibeszélő 2.143-as frissítés

El ne olvadj. :D
  6. Saját beküldésem - Harmadik játék

Üdv, én ezzel a 4 képpel szeretnék nevezni. :)
  7. Kibeszélő

Sziamia, Mindkét megoldásom jó helyre került csókolom?
  8. Saját beküldésem - Második játék

Scarlett - Seth Maria - Calvin Henry - Mrs. Anderson John - Bella
  9. Kérdések és válaszok

Telefonról csak én nem látom, hogy melyik azaz 5 téma, amihez legutoljára hozzászóltak, vagy kollektív "probléma"? Tegnap még ment ez a funkció.
  10. 2021 Név kitalálósdi!

Don "Rusty" Leones
  11. Kibeszélő 2.142-es frissítés

Ugyanúgy hívható volt a játékos, ha erődnél állt, ha a profiljáról kihívtad.
  12. Rekordok bejelentő

Az utolsót hofihoz írtad Klar. Köszi egyébként.
  13. Rekordok bejelentő

Ez esetleg ki lett vizsgálva?
  14. Rekordok bejelentő

Legtöbb egytalálatos párbaj győzelem: 101 Legtöbb megnyert párbaj: 10.000 Legtöbb kiosztott k.o párbaj során: 3713 Legtöbb elfogott körözött személy: 530 Biersack, Florida