baldo legutóbbi tartalma

  1. baldo

    I. Játék

  2. baldo

    Csapatbővülés

    ez egészen vicces addig amíg nem egy sikátorban történik bár sok emberre ráférne legalább 3 (ebből 2 rendőr és egy orvos)
  3. baldo

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    legalább megnézem mi a helyzet arrafelé
  4. baldo

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    huh a valami legalább nem semmi azért remélem ez a valami értelmes lesz és nem csak a kivitelezést hanem a nyereményeket illetően is
  5. baldo

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    kíváncsian várom lesz e még idén speed szerver vagy minden erőforrást felemészt a fórumrekordok kialakítása
  6. baldo

    2022 Kívánságlista 2022

    Florida jaguár kés
  7. baldo

    Ötletek/javaslatok (új)

    adnám nagyon
  8. baldo

    2022 Keresztrejtvény - október

    Úgy gondolom, hogy a megoldás a következő: Orchidea
  9. baldo

    Egy remek író művéből idéznék: "Minden történés az agyunkban megy végbe. Ami minden agyban...

    Egy remek író művéből idéznék: "Minden történés az agyunkban megy végbe. Ami minden agyban megtörténik, az valóban megtörténik."
  10. baldo

    2022 Oktoberfest nyereményjáték

    Florida világról jelezném, hogy több és valami új kalandot lehetne berakni ami pontot vagy tp italt ad. Szerintem mindenkinek hasznosabb lenne főleg a közelgő nagy frissítés tekintetében
  11. baldo

    2022 Többet ésszel-nem lóverseny!

    1. munka 2. paradicsom 3. szög 4. pipa 5. fűrész 6. fa 7. híd 8. farkas 9. Pohárdesszert 10. Florida Összegyűjtve minden termék és készen vannak a munkák is
  12. baldo

    Kibeszélő Függetlenség napja 2022

    Megkérdezhetem hogy milyen telefonról tudtad elküldeni mindig zökkenőmentesen? Sajnos nekem sem sikerült soha telefonról elküldeni
  13. baldo

    Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

    mégjobb akkor már csak újabb pár frissítést kell várni és lehet megérkezik (a hozzászólással egyetértek viszont azóta is eltelt lassan másfél hónap) kicsik vagyunk mi a nagy innonak hogy 4 itemet megcsináljon egy kis bajnoksághoz Na de majd jön a NAGY ÁPDÉT majd akkor vagy az után sor kerül erre
  14. baldo

    Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

    azóta már a 2.177 jön tisztelettel megjegyzem nem erre fizettem be
  15. baldo

    Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

    nem szándékozom akadékoskodni de még mindig semmi :D
Fent