bafit legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő Betekintés a kulisszák mögé

    Szerintem például sokrétűbbé lehetne tenni az erődharcokat, mert elég kevés a variáció azáltal, hogy mindenki vagy HP-s tank vagy irányításra pontozott sebzés osztó. Ezáltal mondjuk be lehetne tenni a gyógyítás lehetőségét az erődharcok során, így aki pl. kézügyességre pontozta magát (és a...
  2. Kibeszélő Betekintés a kulisszák mögé

    Az a baj, hogy jónéhány bekezdés után esett csak le, hogy ez csak április 1-i tréfa, mert tényleg olyan irányba halad a játék, hogy a fejlesztések nagy része annyira értelmetlen nagy 0 lenne, hogy beleillene az Innogames következő 5 éves munkájába (látva az elmúlt 5 évet).
  3. 2022 Fociláz - nyereményjáték

    1. 169 gól 2. +14 -es gólkülönbséggel 3. Adidas Jabulani 4. Fabio Grosso 5. 20 helyszínen/stadionban (10 dél-koreai, 10 japán helyszín) 6. Davor Šuker, 6 góllal 7. Puhl Sándor 8. Ciao volt a kabala neve 9. Az 1986-os foci vb volt az utolsó, amire a magyar labdarúgó-válogatott kijutott...
  4. 2022 Keresztrejtvény - október

    Úgy gondolom, hogy a megoldás a következő: orchidea
  5. 2022 Oktoberfest nyereményjáték

    Világ: V1 Javaslat: Én az oktoberfest event szimbólumát, a perecet cserélném egy korsó sörre, azaz a design-on változtatnék. Szerintem az oktoberfest-ről elsőként mindenkinek a sör jut eszébe és csak másodlagos a bajor perec vagy a sült kolbász. Ugyanígy a teljesen értelmetlenül hangzó perec...
Fent