Aviendha legutóbbi tartalma

  1. Aviendha

    Saját beküldésem - Harmadik játék

    kakukktojás: 3-as
  2. Aviendha

    Saját beküldésem - Második játék

    YearEvent 2008Elindult a The West 2009Piac & Kereskedés bevezetése 2010Erődharcok bevezetése 2011Nadrágok hozzáadása a játékhoz 2012Megjelent a The West 2.0 2013A The West 5 éves lett! 2014Az MPI játékba kerülése 2015Tárgyak fejlesztésének a bevezetése 2016Az első Nemzetközi Erődharc Bajnokság...
  3. Aviendha

    Saját beküldésem - Első játék

    1: Húsvéti leszámolás 2: Oktoberfest 3: Halottak Napja 4: Szent Patrik napja 5: Függetlenség Napja
  4. Aviendha

    Kibeszélő 2021-es Húsvéti esemény

    https://prnt.sc/110oy31 Kentucky
  5. Aviendha

    2021 Szókeresősdi

    Rudolf, Unikornis, Samoyed Dogma Focilabda Ook Heisenwzerg Fakazetta Kalandor Gilbert
  6. Aviendha

    Kibeszélő Szent Patrik napja 2021

    elég sajnálatos. Főleg, hogy nincs is odaírva rá...
  7. Aviendha

    Kibeszélő Szent Patrik napja 2021

    Hali, jól látom, hogy az indifaluban felvehető " Felhasznált építési pontok" kaland az erődöt nem számolja, csak a várost?
  8. Aviendha

    Saját beküldésem - Második játék

    Scarlett - Seth Maria - Calvin Henry - Mrs. Anderson John - Bella
  9. Aviendha

    Kibeszélő

    Hali, esetleg egy like-al segíthetitek a beküldőket, hogy lássák, jól csinálták meg :) Nem a megoldás, hanem maga a beküldés.
  10. Aviendha

    Kibeszélő 2.135-ös frissítés

    Persze, azon simán megy a filózás odafönn hogyan lehetne minél jobban kicseszni a játékosokkal. A segítés már kevésbé :)
  11. Aviendha

    Játék hibák

    Én is szoktam furcsaságokat tapasztalni akár negatív, akár pozitív irányba. De még nem sikerült rájönni, hogy mitől függ... :D
  12. Aviendha

    Kibeszélő Városépítő Speed

    Hali, most léptem be speed-re, így nem tudom kocsmán volt-e ez már jelzés, kérdés. De nem tudok rákattintani a rangsorban egyik városra sem, mert false-al elszáll. Másnál is ez van? szerk: most már jó, lehet valami átmeneti zavar volt a zűrben?
  13. Aviendha

    Ötletek/javaslatok (új)

    Ez rendben van, de sokszor már annyiról előjön hogy kirakok a piacra 5 cuccot :D Vagy lezárok 5 küldetést
  14. Aviendha

    Kibeszélő Aratási idő és párbaj mini-esemény

    Áhá, tehát örülnünk kéne, hogy a játékosok egy bizonyos kis rétegének lehetőséget biztosítanak, hogy ingyen szerezzék meg a rögös fegyókat... Nem az a gond, hogy nehéz. Lehetne nehéz másképp is. Lehetne pl választani, hogy kiütök 3 játékost párbajban vagy leadok 3000 kávét (pl). Mert a tegnapi 3...
Fent