atyaisten legutóbbi tartalma

  1. atyaisten

    Kibeszélő 2.199-es kibeszélő

    Köszi ! Végre egy jó frissítés ! :) Mint párbajhős örülök neki.
  2. atyaisten

    XI. Játék

    :(
  3. atyaisten

    X. Játék

    az érték = 24
  4. atyaisten

    IX. Játék

    1-c 3-b 2-a
  5. atyaisten

    VII. Játék

    Akarok egy hatalmas eventet, ahol minden régi szettet megtudok szerezni most.
  6. atyaisten

    VI. Játék

    Évszám Kép leírása, történése 2008 A The West jelölve lett a "Browsergame of the Year" díjra. 2009 Elindult az első Publikus BÉTA szervere a The West-nek 2010 NPC-Párbajok funkció megérkezett a The West-be. 2011 Avatar generátor 2012 Az Union Pacific bolt bekerült a játékba. 2013...
  7. atyaisten

    V. Játék

    1.Kitérés 2. Nevada 3. Kovács
  8. atyaisten

    IV. Játék

  9. atyaisten

    III. Játék

    A-Henry B-Wogon törzsfőnök C-Wauppe D-Maria E-Heisenzwerg F-Nigeel G-John H- Belle Star
  10. atyaisten

    II. Játék

    ÁfonyaTorta a receptem bár nem vagyok nagy sütő. Liszt Nyers Tojás - Cukor Üveg Tej Áfonya Serpenyő Össze keverjük a nyers tojás sárgáját a tejjel cukorral, liszttel, ezután serpenyőben kiontjuk a formát, hozzá adjuk az áfonyát és készre sütjük A tortám. 20 motivációt adna munkára 20at...
  11. atyaisten

    I. Játék

    köszönöm a játékot !:)
  12. atyaisten

    Új ötlet Büntetések szigorítása

    Én is hiányoltam ezt az opciót .
  13. atyaisten

    2022 Oktoberfest nyereményjáték

    Világ: V1 Javaslat: Ingyen sör osztása az event keretében :) (viccet félre téve ) Event után több észrevételem lesz hozzá szólni ,talán az mpi reformálásra szorulna ,hogy több aktív játékost vonzón , nyeremények ,pontozás .
  14. atyaisten

    2022 Többet ésszel-nem lóverseny!

    Sziasztok! Köszönöm a játékot , elküldöm én is pontokba szedve a megfejtéseimet . 1- munka 2- paradicsom 3-Szög 4-Pipa 5-hold 6-/fa/ 7-Híd 8-farkas 9-egy szelet torta 10- világ 1 :) Szép estét !
  15. atyaisten

    2022 “Természetesen” nyereményjáték

    Szívemhez közel álló Eibsee-vel megelőztek ,de szeretném folytatni egy számomra legalább annyira kedves hellyel , Herzogstand Bajorországban ,és egy kis vendék is van a kamera sarkán különlegesebbé téve a képet .:) Köszönöm a lehetőséget.
Fent