Aston* legutóbbi tartalma

1. 2022 13+1 fejtörő

gratulálok mindenkinek akinek több min 10 percbe telt válaszolnia, de nyert. ezzel teljesen feleslegessé téve a versenyszellemet, hogy minél gyorsabban kelljen beküldeni!
  2. Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

Sajnos nem adhat gamebreaking előnyt, sem maga az érem sem az érmek egymáshoz képest. Én kiegyeznék azzal, hogy valami vicces, jelképes számokkal lenne felvértezve, esetleg 0.1848 irányitás/szint 0.1956 életerő/szint 0.2022 rejtőzés/szint 0.2022 csapdaállitás/szint Első helyre esetleg még 1.5...
  3. Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

én is ezt javasoltam, sajnos most el volt vetve, de szerintem mindenki, az adminok is tanultak a szervezést illetően, köszönjük!
  4. 2022 13+1 fejtörő

1. Igen 2.Nem 3.Igen 4. Ha nem regisztrálunk és kilépünk a kihívó városból akkor védhetünk is, de ha maradunk akkor igen, csak támadni tudunk. 5. Igen 6. Igen 7. Nem 8. Hamis 9. Hamis 10. Hamis 11. Hamis 12. Napi kalandokból csak 4 kell nem 5 13. Igen 13+1 Igen JAROOOOO
  5. Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

Ha belefér döntő és bronzmeccs is külön napokra, akkor egyértelműen úgy kéne eldönteni (akár mindkettőt), hogy mindkét csapat véd és támad megint. A győztest döntetlen esetén pedik a és a túlélők száma szerint ítélhetjük meg. Kérlek titeket ne egy meccsen dőljön el ez a fakupa, mert azt...
  6. Kibeszélő Ünnepi Speed (prémium mentes világ)

Üdv! Annyit még szeretnék kérdezni, hogy mivel ez a beállítás tehát bent marad, lehet-e support révén bármilyen amúgy is elérhető tárgyat lekérni a saját városunk boltjába? Köszönöm válaszod.
  7. Kibeszélő Ünnepi Speed (prémium mentes világ)

mindent meg kell kérdezni, az a legjobb. a karakterbónusz inaktív a prémiumra vonatkozik, nem lehet majd megvásárolni a bón-duplázót rögért. a karakterek alapbónuszát erősíti amelyeket még odaírtak alájuk, hozzáadódik.
  8. Kibeszélő Ünnepi Speed (prémium mentes világ)

Hali! Pár kérdésem lenne: 1. Miért nem hagyható el a város?- párbajos érvet megértem vmennyire - DE a fejlesztett tárgyak miatt ez nem tűnik logikusnak, máshogy nem tudom megvenni, ha nincs nálunk, vagy lehet kérni support-tól boltba bármit? ismerjük ötös filckalap és barátait. 2. Lesz support...
  9. 2021 Függetlenség napi játék

Vilag: florida Tarolo: hatekony tároló ( a nagyobb) Javaslat: Szerintem ne lehessen erődharcon szerezni ennyi (vagy egyaltalan) rakétát, hogy azok a játékosok ne harcoljanak ilyenkor akiket maga a csata nem is érdekel az ev tobbi napjan.
  10. Kibeszélő Júniusi Speed

Fölületek még jó h vagy lejjebb.Ha kisbetuvel írsz ugyanolyan hangsúlyban fogják olvasni, csoda hogy itt nem színesen írsz, csak mert eloben egy kilo kenyeret nem tudsz kérni nem kell egy színnel kompenzálni ezt egy játékban
  11. Kibeszélő Júniusi Speed

Egyéb közhely? :D Esetleg a kemény munka meghozza gyümölcsét? vagy kinek a pap kinek a papné?
  12. Kibeszélő Júniusi Speed

Mielőtt bárki azt hinné rinyálok mert nem nyertem nem, szégyenlem hogy egyáltalán játszottam, Meli és Sis egyértelműen egy ember karakterei de ezt félrerakva, mert 3. hely semmit nem ér, azért Lacx-ot kiemelném. Olyan unintelligens emberre utal az, hogy ezüst munkázik 1 nappal a vége előtt...
  13. Kibeszélő 2021-es Függetlenség napi esemény

ezt az eventek margójára, aki törli a kövi eventfegyót vendégem egy üveg ginre, további szép játékot
  14. Kibeszélő Júniusi Speed

még egy awet karakterbón kártyával légyszi, köszi
  15. Mi lennél ha...

Vaimo, hogy megnézzem mennyi felesleges pénzt farmoltam ki az évek alatt
Fent