Arpiisd legutóbbi tartalma

  1. 2023 2023 - Függetlenség napi játék

    Világ: Florida Szettötletem: Telitalálósok Szettje Fő képességek: Ütés, Célzás További képességek: Kitérés, Fellépés Bónusz: Találati esély "Munkavállalás Bíróként " munkához legjobb szett lenne.
  2. Ötletek/javaslatok (új)

    Sziasztok Én Támogatnám azt az ötletet , ha például a Mesterséget ki lehetne törölni, és helyette másikat ki próbálni .
  3. XI. Játék

  4. X. Játék

    84
  5. IX. Játék

    A2 B3 C1
  6. VIII. Játék

  7. VII. Játék

    Kovács műhelyet, ami segitségével lehetne változtatni a ruhák statisztikáján pl.:( Épitést kicserélni Javitásra).
  8. V. Játék

    1. Rejtőzés 2. Világ 1 3. Kovács
  9. IV. Játék

    1. Hétfő , Őrült szettek , 300 2. Szerda, Hobbik ,500 3. Péntek, The West találkozó , 600 4. Csütörtök, Speed szerver , 200 5. Kedd ,Férfiak napja , 400
  10. III. Játék

    A= Henry B= Wogon C= Waupee D= Maria E= Heisenzwerg F= Nigel G= John H= Belle
  11. II. Játék

    Liszt+Cukor+Nyers tojás = Tészta alap Áfonya+Narancsok = Gyümölcs Gyümölcsös Torta 40% Energia 30%életerő
  12. I. Játék

    Arpiisd, Florida
  13. Ötletek/javaslatok (új)

    Sziasztok Nekem egy rövid ötletem támadt fejlesztők felé,hogy esetleg telefon alkalmazást készíteni , hogy ne csak számítógépen keresztül lehessen játszani ,hanem például telefonon, tábla gépen keresztül is ami jól át látható.
  14. 2023 Januári nyereményjáték - Sakk

    Mikor a király és a bástya helyet cserél egymással, úgy nevezett sancolás mikor a király kerül a g1 bástya pedig a f1 pozícióba .
Fent