Adam.d666 legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő 2021-es Mesterség mini esemény kibeszélő

    Na úgy fest, ez sem lesz megválaszolva! :D Kaland nem adott új poharat eddig sem. Csak így tovább INNO! XD
  2. Kibeszélő 2021-es Mesterség mini esemény kibeszélő

    Sziasztok! " Az "Egy üres pohár" tárgyat, ami a desszert egyik alapanyaga, az UP bolthoz fogjuk hozzáadni, az esemény végeztével nem sokkal, hogy legyen lehetőségetek Pohárdesszertet gyártani." És addig honnan szerezhető meg az üres pohár? 6 darabot adott a kaland, amiből (talán?) 5 el is ment...
  3. Saját beküldésem - Harmadik játék

    A 3. torta a kakukktojás.
  4. [table][tr][td][b]Year[/b][/td][td][b]Event[/b][/td][/tr] [tr][td]2008[/td][td]Elindult a The West[/td][/tr] [tr][td]2Saját beküldésem - Második játék

    YearEvent 2008Elindult a The West 2009Erődharcok bevezetése 2010Nadrágok hozzáadása a játékhoz 2011Piac & Kereskedés bevezetése 2012Megjelent a The West 2.0 2013A The West 5 éves lett! 2014Az MPI játékba kerülése 2015Az első Nemzetközi Erődharc Bajnokság 2016Tárgyak fejlesztésének a bevezetése...
  5. Saját beküldésem - Első játék

    1.) Húsvéti leszámolás (esemény) 2.) Oktoberfeszt (esemény) 3.) Halottak napja (esemény) 4.) Szent Patrik napi esemény) 5.) Függetlenség napja (esemény)
  6. 2021 Szókeresősdi

    --- samoyed - rudolf - unikornis - dogma - focilabda - OOK! - Heisenzwerg - fakazetta - kalandor - gilbert
  7. Kibeszélő Szent Patrik napja 2021

    És tényleg, ezt benéztem, elnézést! :) A továbbiakban az eventekről írhatnátok legalább 10 oldalas esszéket, majd a lényeges részt természetesen kisbetűvel kéne megfogalmazni, hogy még szórakoztatóbb legyen! :D Köszcsi puszcsi! :)
  8. Kibeszélő Szent Patrik napja 2021

    És ezt esetleg nem lehetett volna a tájékoztatóban közzé tenni? Így egy rakat lóhere van elbukva ismételten önhibánkon kívül!
  9. Kibeszélő Szent Patrik napja 2021

    Sziasztok! Ha összesen 642 lóherét lehetne gyűjteni idén, nekem miért tűnt el az összes lóherét adó kaland, miután meglett az első 290 arany lóhere?
  10. Saját beküldésem - Második játék

    Henry - Mrs. Anderson John - Bella Maria - Calvin Scarlett - Seth
  11. 2020 Kívánságlista!

    Tulajdonképpen kalandból megszerezhető (számítson már eseménynek, naaaa!!! XD), az időkorlátba is belefér, nem is rögös, ... Erre lenne a legnagyobb szükség! :D Viszont ha maradunk az eseményes szetteknél, a Riksa épp az adott szettből a hiányzó darabom, azt piacon sem találtam most. :D
  12. 2020 Labdába rejtett kincs

    Én a 8-asra tippelnék! :)
  13. Költözési kérdőív

    Támogatom! De! Én is arra voksolnék, hogy bármelyik világról lehessen költözni bárhová. Így mindenki eldöntheti, hogy hol szeretne játszani és ha esetleg nem smakkol neki az adott szerver, bármikor pakolhat és tovább vándorolhat. :)
Fent