Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
prémium

helló! van egy kis problémám a prémium vásárlással. sms-ben elküldtem a helyes kódot a megfelelő számra, de nem kaptam vissza üzentet meg aranyrögöt se. már próbáltam többször is. ez a frissitések miatt lehet? valaki másnak is volt hasonló?
 

DeletedUser

Vendég
Ha veszek prémiumot, akkor azt, azon a felhasználón belül bármelyik világban felhasználhatom? :confused::D:cool:

Köszi! ;)

K.
 

DeletedUser

Vendég
helló! van egy kis problémám a prémium vásárlással. sms-ben elküldtem a helyes kódot a megfelelő számra, de nem kaptam vissza üzentet meg aranyrögöt se. már próbáltam többször is. ez a frissitések miatt lehet? valaki másnak is volt hasonló?

Ezügyben a supporthoz fordulj!

K.
 

DeletedUser

Vendég
Valaki meg tudná nekem mondani, hogy melyik kalando(ka)t kell mindenképpen lezárni ahhoz, hogy megjelenjen Mariánál a Drágakövek kalandsorozat? Mert a szintem már megvan hozzá, de egyelőre még nem dobta be.
 

DeletedUser

Vendég
Help

Nem tudja valaki megmondani : hogy a Henry Walkernél A waupe nagyapja a visszalopásnál hogyan lehet legyőzni tolvajt ?
nem tudom legyőzni bármilyen fegyverrrel sem.
 

DeletedUser

Vendég
probalkozz!!:P
na de nekem is van egy kérdésem...
milyen képlet ez??

* A banki költségek a befizetett összegből levont költség alapján számolódnak, nem a befizetett összeg alapján (JAVÍTVA)
Példa: 100$ befizetése esetén 10%-os banki költségnél a következő összeg kerül levonásra: (100-(100*10%))*10%<----mármint ez...
csak ugy odairták hogy tűnjenek okosabbnak, remelve, hogy senki sem fogja kiszámolni??
ez elég érdekes mivel 100* a 10%-ával az épp 1000 akkor 100-1000 az -900 és a -900* a 10%-ával az
-900*(-90) és az pontosan 81000, tehát ha beteszel 100 dollárt a bankba akkor elvesztessz 81000-et???
most mi van?:O:O
na jo gondolom az a 100*10% az nem azt akarja jelenteni, hogy 100*10, hanem hogy a 100 tiz százaléka... na de akk irják le normalisan v valami:)
 

DeletedUser

Vendég
van 67 es szintnél a portya kaland és amikor el sétáltam a : Dickson Erdőhöz ezt irja ki:"nem teljesitteted a kaland előfeltételeit"
pedig én minden kalandot megcsináltam előtte.
tudnátok segiteni mit csináljak?
 

DeletedUser

Vendég
ugye te 20 éves vagy de még mindig általános iskola elsőbe jársz?:eek::eek::eek:

nem hulyeseg az:P
amugy 18 vagyok es nem matek info szakon de a 100 tiz szazaleka meg ugyis tiz ha fejre allok is:)
es szorozva szaz az 1000, 100-1000 az -900, -900 tiz szazaleka az -90, -90*-900 az 81000
ez van...
ezt irta a kepletben nem tudom maskepp szamolni nagyon sajnalom...
 

DeletedUser7360

Vendég
nem hulyeseg az:P
amugy 18 vagyok es nem matek info szakon de a 100 tiz szazaleka meg ugyis tiz ha fejre allok is:)
es szorozva szaz az 1000, 100-1000 az -900, -900 tiz szazaleka az -90, -90*-900 az 81000
ez van...
ezt irta a kepletben nem tudom maskepp szamolni nagyon sajnalom...

ezért mondom hogy menj vissza általános elsőbe, mert nagyon nem tudsz számolni, de ne nagyon hangoztasd;)

hol láttad te ezt a képletet?

és 9$ a végeredménye annak a képletnek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
ezért mondom hogy menj vissza általános elsőbe, mert nagyon nem tudsz számolni, de ne nagyon hangoztasd;)

hol láttad te ezt a képletet?

és 9$ a végeredménye annak a képletnek.


Huh micsoda vita :D Utólagos engedelmetekkel kicsit belepofázok :P
Perkele nagyon tudományos részletességgel akart számolni, míg grokar nagyon bele akart ebbe kötni. Nos, megsúgom nektek, hogy mindketten hibáztatok azzal, hogy egyáltalán elkezdtétek kiszámolni ezt, az alapvetően hibás képletet.

Úgyhogy téma lezárva és kéretik nem megölni egymást :)
 
Fent