Városalapítás

DeletedUser

Vendég
Hát igen szinte mindenhol megkövetelik a kezdőpénzt, nem véletlenül. Azt a 300$-t és 80 energiapontot sem a legyek hordják össze a városalapításra.
 

DeletedUser

Vendég
Fair Play City

Hát igen szinte mindenhol megkövetelik a kezdőpénzt, nem véletlenül. Azt a 300$-t és 80 energiapontot sem a legyek hordják össze a városalapításra.

Keresek városlakokat akik letelepedési hozzájárulást hajlandók fizetni 200 dollár. Késöbb adót is ki fogunk vetni melyet a városlakók szavaznak meg a fejlődés mértékében. Jelenleg 3 meghivó kezemben 8. szinttől igénybe lehet venni.
 

DeletedUser

Vendég
Sasfészket Holnap kezdem megalakítani (59 az energiám most :( ) Houston és Dűne között lesz.

Köszi
 

DeletedUser

Vendég
LOL Bloodscalp Alliance tört szerver..ezen jót röhögtem...egyébként meg csak olyan feltételeket szabtam amilyet az előttem lévők is..szal no comment fikázzad őket is légyszi kösz..

Leszarom h mien szerver az a Bloodsclap Alliance elhiheted azt fikazom aki aktuális :p szoval nemkell sirni:cool:
 

DeletedUser

Vendég
Csak ámulok miket olvasok itt! Nem tudom ki mi alapján hoz döntések,félre ne értsétek csak segiteni akarok 200$ + napi 20$ semmire se elég vagy lehet csak mi fejlödünk gyorsan! (tegnap 120. városként alapultunk most 20. ak vagyunk a rangsorban)
Mi pápaiak vagyunk és csak barátok vannak Desperadoban tegnap délután alapitottuk mindenki betette az összes pénzét ami volt plusz mindenki elkezdett pénzes munkákat csinálni! Igy sikerult mára a Fegyverkovácsot felépiteni (sajnos a hotelt elötte elkezdtuk de azt félbehagytuk mert sok helyen van már és igysincs kihasználva mindenhol csak roberttownba) de holnap elkezdjuk a vegyesboltot épiteni elöre láthatolag estére meg is lesz ehhez mindenkinek 200$ kell beledobnia és mindenki bele is teszi mert ismerem ezeket az arcokat és tudom hogy akárhogyan is de összekaparják! (és nem megy a tapasztalat rovására sem mert eddig én adtam a legtöbb pénzt és mégis 32. vok a rangsorban)
Lehet csak mi vagyunk ennyire törtetöek de szerintem igy normális ha valaki csinál valamit csinálja rendesen!
 

DeletedUser

Vendég
Csak ámulok miket olvasok itt! Nem tudom ki mi alapján hoz döntések,félre ne értsétek csak segiteni akarok 200$ + napi 20$ semmire se elég vagy lehet csak mi fejlödünk gyorsan! (tegnap 120. városként alapultunk most 20. ak vagyunk a rangsorban)
Mi pápaiak vagyunk és csak barátok vannak Desperadoban tegnap délután alapitottuk mindenki betette az összes pénzét ami volt plusz mindenki elkezdett pénzes munkákat csinálni! Igy sikerult mára a Fegyverkovácsot felépiteni (sajnos a hotelt elötte elkezdtuk de azt félbehagytuk mert sok helyen van már és igysincs kihasználva mindenhol csak roberttownba) de holnap elkezdjuk a vegyesboltot épiteni elöre láthatolag estére meg is lesz ehhez mindenkinek 200$ kell beledobnia és mindenki bele is teszi mert ismerem ezeket az arcokat és tudom hogy akárhogyan is de összekaparják! (és nem megy a tapasztalat rovására sem mert eddig én adtam a legtöbb pénzt és mégis 32. vok a rangsorban)
Lehet csak mi vagyunk ennyire törtetöek de szerintem igy normális ha valaki csinál valamit csinálja rendesen!


Igazadvan ez érthetö ti ismeritek 1mást de gondolj bele ha nemismernétek annyira egymás akkor cinkes lenne. Roberttown meg 1 nagy szar. Es szerintem ha megalakul 1-2 város akkor nemlessz jövöje a roberttown nak mivel mar vannak rosszakaroik^^ többekközt jomagam. Arrafogok törekedni hogy szellemvárost csináljak a roberttown bol. Ha más valaki is igygondolja ahogy én az irjon:cool:
 

DeletedUser

Vendég
Jah meg multkor a roberttownos kis csicska körbespamolta mindenhová a szar városát és ezzel kicsit beguritott engem nemtudom h ti hogyvagytok vele Az ellenállás szerveződik:cool:
 

DeletedUser

Vendég
Nekem igy külön nincs bajom velük csak az kicsit csipi a szemem h mindenki ott van de nemtom miert kb 30 városban biztos van hotel miert ott van náluk 400 ember minden este???(néztem más városokat 30-40 ember van a hotelban) Mi most azért nem szavaztuk meg a hotel felépitését mert nem érné meg és azért nem érné meg mert midennki roberttownban van.
 

DeletedUser

Vendég
Most 552 játékos van ott mig más falvakban ahol van hotel van 20-30 ember....
 

DeletedUser

Vendég
Nekem igy külön nincs bajom velük csak az kicsit csipi a szemem h mindenki ott van de nemtom miert kb 30 városban biztos van hotel miert ott van náluk 400 ember minden este???(néztem más városokat 30-40 ember van a hotelban) Mi most azért nem szavaztuk meg a hotel felépitését mert nem érné meg és azért nem érné meg mert midennki roberttownban van.

mert a reklám jol müködik???ha észrevetétek mindenutt reklámozták,na meg előre csak nekuk volt.na és nincs mindenki ott mert én nem találtam oda.))
 

DeletedUser

Vendég
Am ha sikeres várost akartok akkor a Roberttowntol kb 3 orara kell legyetek a térképen h nektekis jusson player a hotelba:cool:
 

DeletedUser

Vendég
Figyelem

Megalapult a városom neve: New York cityMég 1 üres hely van!
 

DeletedUser

Vendég
Csak ámulok miket olvasok itt! Nem tudom ki mi alapján hoz döntések,félre ne értsétek csak segiteni akarok 200$ + napi 20$ semmire se elég vagy lehet csak mi fejlödünk gyorsan! (tegnap 120. városként alapultunk most 20. ak vagyunk a rangsorban)
Mi pápaiak vagyunk és csak barátok vannak Desperadoban tegnap délután alapitottuk mindenki betette az összes pénzét ami volt plusz mindenki elkezdett pénzes munkákat csinálni! Igy sikerult mára a Fegyverkovácsot felépiteni (sajnos a hotelt elötte elkezdtuk de azt félbehagytuk mert sok helyen van már és igysincs kihasználva mindenhol csak roberttownba) de holnap elkezdjuk a vegyesboltot épiteni elöre láthatolag estére meg is lesz ehhez mindenkinek 200$ kell beledobnia és mindenki bele is teszi mert ismerem ezeket az arcokat és tudom hogy akárhogyan is de összekaparják! (és nem megy a tapasztalat rovására sem mert eddig én adtam a legtöbb pénzt és mégis 32. vok a rangsorban)
Lehet csak mi vagyunk ennyire törtetöek de szerintem igy normális ha valaki csinál valamit csinálja rendesen!

azaddig oké, de gondolj a kalandokra, azzokal mitkezdetek, csakmert kerítésjavítás után megkapod a sherifftől azt a kalandot, hofgy szerezz egy szamarat ami köztudomást 1000$-ba kerül :( ami nagyonsok pénz, énis nagyon salynálom,mivel nem donkeyhote akarnék lennni, hanem mondjuk vennék egy mustang-ot, :( deh az mégdrágább, és nagyon messzeisvanazmég:( maximum 20.szinten fogokmajd tudni venni valamui normális nyergesállatot. nah visszatérve a témához, hogyfogjátok megcsinálni azt a kalandot,hogy ha amint összegyűlik egykis pénzetek azonnal beadjátok a közösbe?? nálam,úgy hogy mindenemet ami volt a hátizsákomban eladtam, és mostvan 495 dollárom akkor mennyitdolgozzakmég azért a szamárért? nah ,...várom a választ.
 

DeletedUser

Vendég
mert a reklám jol müködik???ha észrevetétek mindenutt reklámozták,na meg előre csak nekuk volt.na és nincs mindenki ott mert én nem találtam oda.))

azabalyom, velük,hogy minden nyamvatt topicba óriási bvetűlkkel kiírta,hogy lépjenek be a robettownba:(
 

DeletedUser

Vendég
Am ha sikeres várost akartok akkor a Roberttowntol kb 3 orara kell legyetek a térképen h nektekis jusson player a hotelba:cool:

azsejó, mert igaz,hogy , mert ki a fene törődne azzal a városal,hogyha ottvan melette a robertown? és mivel,hogy közellennén k hozzájuk,minig minket támadnnak:(
 

DeletedUser

Vendég
Yukon

Yukon város, az aranyásók paradicsoma szívesen vesz fel hajléktalanokat, akik segítenének a város építésében.
 

DeletedUser

Vendég
azaddig oké, de gondolj a kalandokra, azzokal mitkezdetek, csakmert kerítésjavítás után megkapod a sherifftől azt a kalandot, hofgy szerezz egy szamarat ami köztudomást 1000$-ba kerül :( ami nagyonsok pénz, énis nagyon salynálom,mivel nem donkeyhote akarnék lennni, hanem mondjuk vennék egy mustang-ot, :( deh az mégdrágább, és nagyon messzeisvanazmég:( maximum 20.szinten fogokmajd tudni venni valamui normális nyergesállatot. nah visszatérve a témához, hogyfogjátok megcsinálni azt a kalandot,hogy ha amint összegyűlik egykis pénzetek azonnal beadjátok a közösbe?? nálam,úgy hogy mindenemet ami volt a hátizsákomban eladtam, és mostvan 495 dollárom akkor mennyitdolgozzakmég azért a szamárért? nah ,...várom a választ.

Nos a válaszom: Akármit veszel a saját faludban 1/4-ért kapod meg tahát a szamár már csak 250$ ezért fogjuk remélhetöleg ma estig felépiteni a vegyesboltunkat hogy tudjunk szamarat venni! Amugy meg mindig volt eddig más kaland a szamáron kivül amit meg lehetett csinálni most pl senki más nem adott kalandot csak a serif de ő kettőt egyik a szamár másikat nem árulom el mert az még nehezebb :P
 
Fent