Dumaláda - Off Topic

DeletedUser

Vendég
Stratégiának strtégia,de nem a legjobb,ha elérsz ezüstözésig,szinte bármit megvehetsz,de ha megvenni megtudod,attól még használni nem fogod tudni.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
V6on:

Madarak elkergetése a földekről
Motiváció
99%
Időtartam 10 perc
Fizetség $ 0
Tapasztalati pont 0 tapasztalati pont
Sérülés Egy varjú megcsíp. 108 életerőpontot veszítettél.
Eszméletvesztés Az életerőpontod 0. Eszméleted veszted, nem kapsz fizetséget és tapasztalati pontokat a munkáért. Amikor felébredsz, egy hotelban vagy készpénz és tapasztalati pontok nélkül

ilyet ki látott ? :mad::mad::mad: még az elején rögtön.
 

DeletedUser

Vendég
V6on:

Madarak elkergetése a földekről
Motiváció
99%
Időtartam 10 perc
Fizetség $ 0
Tapasztalati pont 0 tapasztalati pont
Sérülés Egy varjú megcsíp. 108 életerőpontot veszítettél.
Eszméletvesztés Az életerőpontod 0. Eszméleted veszted, nem kapsz fizetséget és tapasztalati pontokat a munkáért. Amikor felébredsz, egy hotelban vagy készpénz és tapasztalati pontok nélkül

ilyet ki látott ? :mad::mad::mad: még az elején rögtön.

jó nagy varjúXD
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
jó nagy varjúXD

itt a kép is :D

eztccsoda_www.kepfeltoltes.hu_.png
 

DeletedUser

Vendég
Ez csak azért nagy gáz, mert ha lenne városa, akkor is elvesztett volna 8 órát így az elején. Így viszont 0 hp-val, 0 energiával, pénz nélkül ugye, legalább 1 napot.
Én lennék a support helyében olyan jó, hogy nullázom a karit. Szerintem kérd meg őket szépen. :)
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Ez csak azért nagy gáz, mert ha lenne városa, akkor is elvesztett volna 8 órát így az elején. Így viszont 0 hp-val, 0 energiával, pénz nélkül ugye, legalább 1 napot.
Én lennék a support helyében olyan jó, hogy nullázom a karit. Szerintem kérd meg őket szépen. :)

ok .
 
Fent