Dumaláda - Off Topic

DeletedUser

Vendég
na ne mondd?:eek::D
tényleg csalónak neveznek? XD

háát én szerencse nem kapok anyázós levélkéket gyakran... amúgy meg általában segítek az embereknek aki levelet ír

ma is épp a 19es karimmal adtam tanácsot egy 66os szintűnek a portyával kapcsolatban :D
na jó csak egy kérdésre válaszoltam de akkor is nagyon vicces

Hát igen ugy honaponta 1-2 levél érkezik de már megszoktam:p
 

DeletedUser

Vendég
V6, jee! Már be is regeltem oda. :D Még mindenki 1-es szinten van, most vagyok a 486. :D A többi szeron meg mit ki kellett eddig szenvedni, hogy egyáltalán a top 10ezerben benne legyek...
 

DeletedUser

Vendég
21-edik vagyok(nem ezen a néven)éljen a v6!!!Bár mire megírom az üzit,párszázan beelőznek:D
 

DeletedUser7274

Vendég
igen azon a neven vagyok,lehetne több kerekedésem is csak kellet tegyek másra ,igy is jó lessz 20 szint=ezüstözés.Ha valakinek meg kell segitni városnál pénzügyileg az irjon
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3632

Vendég
Ti 2-en lassan simán elmehetnétek adminnak vagy supportnak haljátok xD)

Na nee, annyi hülye kérdést neee:eek:

Meg amúgy v1en kívül mindenhol vagyok XD

V6, jee! Már be is regeltem oda. D Még mindenki 1-es szinten van, most vagyok a 486. :D A többi szeron meg mit ki kellett eddig szenvedni, hogy egyáltalán a top 10ezerben benne legyek...

Ez nem számít, ha aaa111 lenne a neved első lennél
Én pl még kb 1 óra múlva végzek a melómmal, akkor meg szökök egy nagyot, dehát itt nem dőlt el semmi, még 2-3 nap múlva esetleg, most egy sonka, egy toll vagy egy talált nyakpánt is sokat érne...
Tényleg, szerintetek hogy jó? Tenni úszásra és levenni vagy menni 2-3 szintet hátha találok bónuszt rá?

én top1 kereskedő vagyok:p,de nem ezen a néven

3 ponttal ? :D
 

DeletedUser7274

Vendég
ja most 2 van csak lassan frissiti a listát,ha nem tettem volna 1 uszÁsra
 

DeletedUser

Vendég
14. hely!:DAz előbb pedig már hat volt:(de sebaj,v5-ön már úgyse lesz ott a nevem,itt legalább van esélyem:D
 

DeletedUser7274

Vendég
valaki nem tudja hogy kell importálni weststatson mert nekem importálás után kidob a felhasználomból mentés után?
 

DeletedUser

Vendég
valaki nem tudja hogy kell importálni weststatson mert nekem importálás után kidob a felhasználomból mentés után?

Atóól függ mit akarsz,ha felszerelést,akkor előtte meg kell nyitni az inventorydat,és csak utána jó!Ha mást akarsz akkor bocs.
 

DeletedUser7274

Vendég
Nekem az jó mert megveszek egy rakás felszerelést aztán meg visszapakolok késöbb másra.
 
Fent