Dumaláda - Off Topic

DeletedUser

Vendég
Ja, és Warrax a NEWhel katonája...

Hiába... ha jól tudom, akkor matematika-számítástechnika szakos tanárbácsi...
Agya van, számolgatni tud...
Ideje (főleg gépidőre gondolok) gyakorlatilag majdnem korlátlan...
És pókerezni se ülnék le vele... tud blöffölni is...
 

DeletedUser

Vendég
És ha én a hülye nem paprikát kapáló KALOCSAI fejemmel elmennék Budapestre és kibeleznélek amikor te Kenyában kapálsz?
NEm sziggyuk Kalocsát oké!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad:

Nem szidtam Kalocsát.

A példában szereplő valamennyi városhoz tartozik néhány szép emlékem.

Néhány évvel ezelőtt eltöltöttem pár hetet Alsómégyen. Szabadidőmben szerettem bemenni Kalocsára, szívesen sétálgattam a városban, szerettem a szobrokat nézegetni egy utcában, ahol egy csomó bank van, meg egy egész jó fagyizó... sajnos az utca nevét már elfelejtettem...
És úgy gondolom, hogy paprikát kapálni egyáltalán nem szégyen, főleg akkor nem, ha a végeredmény a világ egyik legelismertebb fűszere...
 

DeletedUser

Vendég
Ez most hogy van rendeltem egy világra és akkor most mind a 4-re kaptam külön-külön vagy mi?:confused::confused::confused:
 

DeletedUser

Vendég
Ez most hogy van rendeltem egy világra és akkor most mind a 4-re kaptam külön-külön vagy mi?:confused::confused::confused:

Ez úgy működik, hogy az aranyrög a regisztrációhoz tartozik, ha több világban is jelen vagy, akkor minden világban megkapod a jelentést, hogy van aranyrögöd, de ha az egyik világban elköltöd, akkor természetesen a többi világban már nem tudod elkölteni...
 

DeletedUser

Vendég
Ez úgy működik, hogy az aranyrög a regisztrációhoz tartozik, ha több világban is jelen vagy, akkor minden világban megkapod a jelentést, hogy van aranyrögöd, de ha az egyik világban elköltöd, akkor természetesen a többi világban már nem tudod elkölteni...

Kár pedig jo jött volna:(De mind1 ugyis csak 1 világba kéne hogy kapjak egy kis terméket amire rég vágyok de sajnos akkora pehem van hogy egy ugyanakkora értékű tárgyat találok de ami kel em adja.Hátha ez rásegit egy kicsit a mázlira:p:D
 

DeletedUser5006

Vendég
világ 1

Nem tudja valaki, hogy a világ 1 miért nem elérhető? És esetleg mikor lessz elérhető.
 

DeletedUser

Vendég
Kár pedig jo jött volna:(De mind1 ugyis csak 1 világba kéne hogy kapjak egy kis terméket amire rég vágyok de sajnos akkora pehem van hogy egy ugyanakkora értékű tárgyat találok de ami kel em adja.Hátha ez rásegit egy kicsit a mázlira:p:D

Az a termék most hiánycikk. Kb 8 hónapra vállalják a beszállítást, mert elfogyott a jó minőségű japán rizspapír. Be kell látnod, nem nyomhatják akármire. Nem tudtad?
 

DeletedUser

Vendég
Én ott leszek persze csapdás-lüvüs karival:p

Hehe, de engemet soha nem fog kihívni senki. :D Én nyugaton alapítok majd egy várost, a legnyugatibb ponton, ahol csak el lehet képzelni. Ott valszeg nem nagyon lesznek se emberek, se városok még az elején. :p Persze te majd leszel gondolom olyan kedves, és néha majd meglátogatsz. Bár gondolom városhoz se fogsz tartozni, ha csak két képességre raksz majd. :p Ha meg kihívnak se fogok nyafogni, állok elébe! Max. elvesztem majd munkás létemre, de legalább az nem lesz szégyen.
 

DeletedUser

Vendég
Én v6 on párbajhős leszek és majd páholom norbyit ha ráérek.Csak nem fogom mert a kalandor nem lesz város én nem is teném:p:D
 

DeletedUser

Vendég
Hehe, de engemet soha nem fog kihívni senki. :D Én nyugaton alapítok majd egy várost, a legnyugatibb ponton, ahol csak el lehet képzelni. Ott valszeg nem nagyon lesznek se emberek, se városok még az elején. :p Persze te majd leszel gondolom olyan kedves, és néha majd meglátogatsz. Bár gondolom városhoz se fogsz tartozni, ha csak két képességre raksz majd. :p Ha meg kihívnak se fogok nyafogni, állok elébe! Max. elvesztem majd munkás létemre, de legalább az nem lesz szégyen.

Megigérem majd fogom néha támogatni a vársot
 

DeletedUser

Vendég
Megigérem majd fogom néha támogatni a vársot

Én úgy értettem, hogy néha majd amikor várostag vagy, akkor majd jól elpáholsz. :D Amúgy köszönöm a felajánlást. Persze még a városnevet se találtam ki, de azért már várost akarok alapítani. Valszeg majd improvizálok.
 

DeletedUser

Vendég
Én v6 on párbajhős leszek és majd páholom norbyit ha ráérek.Csak nem fogom mert a kalandor nem lesz város én nem is teném:p:D

gollan az is kell a fejednek hogy szét verj mert akkor én is szétverlek mint a tesomat...

Én úgy értettem, hogy néha majd amikor várostag vagy, akkor majd jól elpáholsz. :D Amúgy köszönöm a felajánlást. Persze még a városnevet se találtam ki, de azért már várost akarok alapítani. Valszeg majd improvizálok.

Hát egy kis kreativitást csak hagyott az iskola...
 

DeletedUser

Vendég
gollan az is kell a fejednek hogy szét verj mert akkor én is szétverlek mint a tesomat...

melyik világon? v1 nem tudsz ott már nem vagyok várostag v2 semmikép v3 sztem megse birsz támadni:Dv4 meg azt nem tudjuk:D De nem írok már ilyeneket mert sztem te is felkaptad a vizet a javaslatok topikban írt hülyeségek miatt...De vártam majd,hogy fosz reagálni rá.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
gollan az is kell a fejednek hogy szét verj mert akkor én is szétverlek mint a tesomat...

melyik világon? v1 nem tudsz ott már nem vagyok várostag v2 semmikép v3 sztem megse birsz támadni:Dv4 meg azt nem tudjuk:D De nem írok már ilyeneket mert sztem te is felkaptad a vizet a jaslatok topikban írt hülyeségek miatt...De vártam majd,hogy fosz reagálni rá.

Hát az agyvizem közel van a forráspontjához...
A v1-en nem is akarlak ott nem páholok senkit és más sem páhol engem
v2-n nem fogok neki ilyeneknek elég a 200Tp-t érők is de tény hogy megtámadott egy fazon és kaszáltam vele 300 TP-t
v3-an nyugodtan elpáholnálak de sajnos nem lehet mert nem kapok érted TP-t
a v4 pedig a vita tárgya lehet hogy van esélyem lehet hogy nincs
 

DeletedUser

Vendég
Egyébként mi a véleménye a west közösségnek a V6 indulásáról?:)Szerintem épeen akkor fog indulni amikor nem leszek gépnél...
 

DeletedUser

Vendég
Egyébként mi a véleménye a west közösségnek a V6 indulásáról?:)Szerintem épeen akkor fog indulni amikor nem leszek gépnél...

Én meg nem tudom, hogy mennyire lenne jó még egy karakter nekem.. V6-on munkás akartam lenni, de suli van, nemohgy a városomra, de még a karakteremre se lenne időm. Ettől még melós leszek ott, de nem tudom, hogy mikor. Talán vmikor nyár elején kéne elindítani a karakterem, mert sok dolgom van/lesz. A katonám a népség nagyja ellen meg tudja magát védeni, őt magára lehet hagyni, a kalandorom meg nem tartozik városhoz.. de a munkás.. azzal most sok gond lenne.
 
Fent