Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Törölt tag 18865

Vendég
A velemenyem nem valtozott szerintem egy jatek olyan mint a jatekosok. Annyit azert hozzatennek meg amit eddig nem tettem sehol hogy en mindig kedveltem a support tagjait es szerintem mindig jo munkat vegeztek. Akkor is ha tudunk felhozni hibakat pl. a tp lotyis dolog ami nem tudom egyaltalan kinek a hibaja lehet engem nem is erdekel, viszont en koszonom a munkajukat nekik es tovabbra is bizom benne hogy ok is tamogatjak ezeket a valtoztatasokat amiket mi.
 

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
@Bogyó szerintem ráfér a topikra egy kis pihenő, illetve hozzátok vissza a szerkesztési lehetőséget, hogy ne kelljen plusz egy kommentet írni ha valami lemarad, köszi!
Legyen így!

Az üzenet szerkesztésére és törlésére a rendszer valamiért csak 5 perces időkeretet enged.

A szó elszáll, az írás megmarad! Szóval vigyázzatok mit hagytok magatok után, látjuk ám!
 
Utoljára szerkesztve:

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
Rövid moderálást végeztem a közjóért…

Úgy gondolom mindenkinek megvolt a lehetősége, hogy a piac jelenlegi működéséről kultúrált formában megírja a véleményét. Szeretnénk ha ezt itt és most lezárnánk. Az álláspontok egymáshoz közelebb már nem fognak kerülni, pláne, hogy élek a gyanúval, nem is nagyon volt ez a cél sokaknál.

A support csapat, a piacot érintő fejlesztési javaslatotokat nem egyszer továbbította már az illetékes kollegáknak. Mi ennél többet nem tudunk tenni.

Így kérünk mindekit, hogy a jövőben ezt tartsátok szem előtt, és ha lehet egymás közt beszéljétek meg a továbbiakban, mint ahogy az egymás közt húzódó intrikákat is. Sem mi, sem a játékosok csendes többsége nem kíváncsi erre.
 

botty12 neu

Member
Akkor zárasd ki, vagy valami xd
Az a baj h játék lehetőséget ad erre, de hiába megy a sirám ez miatt évek óta, le van tojva az egész.
Egyszerűbb lenne megtanulni normálisan piacolni a nonstop rinyálás helyett.
A játék a multira is lehetőséget ad bizonyos keretek között, ezért van aki felajánlja, hogy sok karival kiszedi mexin a Lucille lasszót ;)
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Üdv!

@Klar Látsz esetleg bármi esélyt arra, hogy a nemrégiben béta fórumon bejelentett 2022-es Vadnyugati Péntek kiárusítás ide(magyar/"éles" szerverekre való)érkezése közben a kiárusítás keretein belül megvásárolhatóvá/beszerezhetővé válik majd a helyettes szett/fegyverszett?

gameR29
Szia! Nem, a helyettes szett nem lesz a 2022-es fekete pénteki kiárusítás része. Maholnap lefordítjuk és közzétesszük a bejelentés magyar változatát is.
 

gameR29

Veterán
Szia! Nem, a helyettes szett nem lesz a 2022-es fekete pénteki kiárusítás része. Maholnap lefordítjuk és közzétesszük a bejelentés magyar változatát is.
Ezt sajnálattal és egyben csalódással veszem tudomásul, vártam/várom a kiárusítást, lassacskán több mint fél éve. Úgy fest, marad a Murrieta balos még egy jó pár hónap(/év) erejéig. Köszi a gyors választ!

dissappointed.gif
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Ezt sajnálattal és egyben csalódással veszem tudomásul, vártam/várom a kiárusítást, lassacskán több mint fél éve. Úgy fest, marad a Murrieta balos még egy jó pár hónap(/év) erejéig. Köszi a gyors választ!

3563 bővítmény megtekintése
Nem akarlak elkeseríteni,de mivel idén júniusban már volt sanszos hogy csak jövőre lesz megint
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Sziasztok!

Érdeklődöm, hogy a "Hálaadás ismételhető" kaland csak nálam akadt el a "Henry bulija" résznél, vagy másnak is.

Köszönöm
Nekem is volt ez a problémám de support segített és ezt írta:
"A kalandot két részletre lehet osztani, ami Henrynél és ami Marianál jelenik meg. Az egyik rész teljesen függetlenül elérhető és teljesíthető a másiktól."

Szóval az lehet inkább mint nálam is, hogy lezártad már csak nem tudtad ezt zárod le :dastardly:
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Én kérdeztem tőle miért nincs rajta ruha, azt mondta postásként nincs egyszerű dolga a háziasított prérifarkasokkal szemben, aztán a ruhát leszaggatták róla..de muszáj kézbesítenie a leveleket. Mondjuk nem minden ruhát a házi kedvencek szaggattak le róla, van amit Perry barátunk ott hagyott egy-két hálószobában... csak a férjek meg ne tudják!! ( @.XelioX. én megnézném a @zsofika.b -val közös hálótokat !! )
Múltkor pont halásztunk, és kifogtuk a fiút pucéran, szóval figyelni kéne rá
 
Fent