Kibeszélő Awesomia Erődharcok

Mr. T.

THE DEVIL
Szia! Azért, mivel jelen szeretnének lenni az erődharc alatt & befejezésekor a szerver teljesítményének megfigyelése érdekében. Irodai munkaidő szerint dolgoznak, ezért kellett ilyen korai időpontra áttenni a kezdését.

ez tök jó.. azzal azért tisztában vannak, h ilyenkor a szerver lakossága is dolgozik / suliban van / nem ér rá? :)
ezzel nem kapnak releváns képet.. :)
 

Törölt tag 18099

Vendég
ez tök jó.. azzal azért tisztában vannak, h ilyenkor a szerver lakossága is dolgozik / suliban van / nem ér rá? :)
ezzel nem kapnak releváns képet.. :)
Igazából itt a mechanikára kíváncsiak, főleg azért mert v1-en történt valami ami máshol nem, és nem értik miért történt ami történt / mi okozza ezt. Az, hogy 100 játékos fog ott harcolni amiből 60 off lesz, az nem érdekli őket továbbra sem, mint ahogy az sem hogy mit lehetne tenni annak érdekében hogy többen legyetek.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Igazából itt a mechanikára kíváncsiak, főleg azért mert v1-en történt valami ami máshol nem, és nem értik miért történt ami történt / mi okozza ezt. Az, hogy 100 játékos fog ott harcolni amiből 60 off lesz, az nem érdekli őket továbbra sem, mint ahogy az sem hogy mit lehetne tenni annak érdekében hogy többen legyetek.

persze, ezt a logikát értem.. csak azt a helyzetet, ami a legutóbb volt nem fogja újra produkálni a szerver, tekintve, h kb offok harca lesz offok ellen..

illetve, számomra az furcsa, h a logokban nem lehet látni a probléma forrását..?
 

Törölt tag 18099

Vendég
persze, ezt a logikát értem.. csak azt a helyzetet, ami a legutóbb volt nem fogja újra produkálni a szerver, tekintve, h kb offok harca lesz offok ellen..
A probléma azzal van, hogy egy ismeretlen hiba miatt legutóbb a brigádból y mennyiségű játékos nem kapott ajándékot, ennek meg semmi köze ahhoz hogy offok vagytok-e vagy sem. Itt most az lesz a kérdés, miért nem kaptatok harc után extra nyereményt, és miért csak v1-en. Ehhez meg csak annyi kell, hogy ott legyen x karakter az erődnél, offként van onként, és 1 valakinél produkálja újra a hibát.
persze, ezt a logikát értem.. csak azt a helyzetet, ami a legutóbb volt nem fogja újra produkálni a szerver, tekintve, h kb offok harca lesz offok ellen..

illetve, számomra az furcsa, h a logokban nem lehet látni a probléma forrását..?
T ügynököm, őket csak az érdekli miért nem kapott x mennyiségű játékos virágot meg kötvényt, és y számú harcos miért kapta meg. Az, hogy mennyi az off és az on játékosok száma, mennyien vagytok az erődnél, milyen statisztikát produkáltok a harc elején / közben / végén (hp, kitérés, bekapott találat, sebzés, talált vagy misselt lövés), hogy mozogtok milyen a harc minősége, hogyan fut a szerveren a harc stb stb stb, az jelenleg irreleváns. Az a lényeg, hogy legyen újra hiba az ajándék kiosztásánál,ami automatikusan történik awenál a harc végén.

S mivel nálatok csak awesomiánál van extra nyeremény, ezért csak ott lehet tesztelni.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
bal oldalt lent lehet szerkeszteni
És a jó élet áldja meg aki kitalálta több régióban hogy ne lehessen szerkeszteni...
Amúgy most hogy figyelni fogják tuti nem fog előjönni a hiba :D
A jelenleg futó játék miatt kapcsoltam ki a Versenyek és nyereményjátékok fórumkategóriában a szerkesztés és a saját bejegyzés törlésének lehetőségét azért, hogy mindenki az első beküldése alapján vegyen részt benne . Az hogy @Lacx nálad miért aktív azt nem tudom, mert nálad sem kellene bent lennie :D
 

Törölt tag 18099

Vendég
A jelenleg futó játék miatt kapcsoltam ki a Versenyek és nyereményjátékok fórumkategóriában a szerkesztés és a saját bejegyzés törlésének lehetőségét azért, hogy mindenki az első bejegyzése alapján vegyen részt benne . Az hogy @Lacx nálad miért aktív azt nem tudom, mert nálad sem kellene bent lennie :D
Ő a kiválasztott, a fény gyermeke, az elveszetz xenforo lelkek útbaigazítója :D
 

Mr. T.

THE DEVIL
értem én minyon, csak erősen rákészültem a 11.09-ei harcra.. ( ja, nem.. :D )

amúgy pedig ott voltam, beragadtam.. és nem a nyeremény volt a legegetrengetőbb probléma -legalábbis nekem-, hanem inkább az, h habár nyertünk, de a rendszer nem engedett ki bennünket, azaz a harc nem ért véget.. és mint olvashattuk, nemcsak a támadók, hanem a védők is így jártak.. :)
ezt szerintem nem fogja holmi egy napközbeni harc reprodukálni, hiszen sok mellékkörülmény nem teremtődik meg :)
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
A jelenleg futó játék miatt kapcsoltam ki a Versenyek és nyereményjátékok fórumkategóriában a szerkesztés és a saját bejegyzés törlésének lehetőségét azért, hogy mindenki az első beküldése alapján vegyen részt benne . Az hogy @Lacx nálad miért aktív azt nem tudom, mert nálad sem kellene bent lennie :D
ezt is tesztelni kéne :D
 
Fent