Megtanítalak párbajozni

Korrekt és egyértlmű válaszom van a párbajozóknak!
Meg kell vonni a párbajos karakterektől a párbajvédelmet!
Azért párbajosok hogy párbajozzanak, ellenben ezt kihasználva (miközben rájukrohad a párbajos szett) a más karaktereket erődös, munkás, kalandor folyamatosan vegzálják! Ez a szabály pont hogy nem az ő védelmükbe jött létre! Védjék magukat, de az nem járja hogy elveszik a másik (keris,gyüjtögető,erődös stb gyakorlatilag mindenki más) játékát! Kihasználják még a párbajvédelmet is mert vagy alszanak vagy 72 órában vannak, de mivel ezzel foglalkoznak alig várják hogy az a szerencsétlen kalandor (munkás stb) kikerüljön ebből! Vonjátok meg a párbajvédelmet a párbajosoktól!!!!!!!!!!!
Minek mentél oda. A vadnyugat a párbajosoknak van, ez nem minecraft.
 

csacsi2

Member
Minek mentél oda. A vadnyugat a párbajosoknak van, ez nem minecraft.
Már ott voltam... kérlek értelmezd amit írtam! Amúgy meg nem a párbajosoknak van! Első sorban ha játszol is nem csak fröcsögsz... Erődharcokat tapasztaltam elsődleges játékformának... mi van veletek amúgy is? nekem ez a játékom az egyetlen (!) és jöttök a forge-val, minecraft-all... komolyan mi bajotok van?! menjetek ti oda!!!!!
 

Rickie Ross

Active Member
Korrekt és egyértlmű válaszom van a párbajozóknak!
Meg kell vonni a párbajos karakterektől a párbajvédelmet!
Azért párbajosok hogy párbajozzanak, ellenben ezt kihasználva (miközben rájukrohad a párbajos szett) a más karaktereket erődös, munkás, kalandor folyamatosan vegzálják! Ez a szabály pont hogy nem az ő védelmükbe jött létre! Védjék magukat, de az nem járja hogy elveszik a másik (keris,gyüjtögető,erődös stb gyakorlatilag mindenki más) játékát! Kihasználják még a párbajvédelmet is mert vagy alszanak vagy 72 órában vannak, de mivel ezzel foglalkoznak alig várják hogy az a szerencsétlen kalandor (munkás stb) kikerüljön ebből! Vonjátok meg a párbajvédelmet a párbajosoktól!!!!!!!!!!!

Támogatom!!!!!!

Így legalább nem kellene várnom 24 órakat, hogy újra párbajozzak ha kicsapnak.

Nagyon muris lenne, hogy egy nap 10x kicsapnának az igazi párbajosok, de az 1 óra alatt míg nem tudnak kihívni, kicsapnék 5-6 szegény kis munkást vagy kerist.

Parádés ötlet, outstanding move.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Valaki, aki ért a programozáshoz, tudna csinálni egy olyan scriptet, hogy aki elérhető Kocsma chaten, annál a párbajfülnél megjelenne a neve mellett szintén az állapotjelző? :D

Online munkásokat jobb kiütni, mint azokat akik nincsenek fent.
 
Fent