Kibeszélő TWT Szeptemberi nyereményjáték

döme.

Active Member
Sziasztok !

Dakota eredményt meg kéne néznetek újra ! Ugyanis 13-án küldtem 1 tg-t henrynek 1 napi eredménnyel, 16.-án ugyan abba tg-be elküldtem az összes többi napot is, de az nem lett még olvasva és 19-e van !!!!!!! :annoyed::pifpaf:


d.
 

Proli Pete

Well-Known Member
Kedves Játékosok,

köszönjük a sok-sok beküldött jelentést, az erőd védői rendkívül hálásak a munkátokért.

Világonként az alábbi játékosok gyűjtötték a legtöbb zászlót, ezáltal az 1-1 db El Gringo szettdarab igénylésére jogosultak:

V1 - @Zaszi - 957 db
Arizona - @.XelioX. - 503 db
Dakota - @denes1899 - 719 db
El Dorado - @Matuka. - 844 db
Florida - @Lacx - 887 db
Georgia - @*-Krisz-* - 553 db
Hawaii - @Gerry Soprano - 363 db
Iowa - @Old Mustáros Kéz - 483 db
Kentucky - @Finley - 345 db
Louisiana - @Kruikov - 266 db
Mexico - @botty12 neu - 1135 db
Nevada - @Proli Pete - 251 db

Nyereményetek igényléséhez vegyétek fel velünk a kapcsolatot a Support - rendszeren keresztül a Versenyek és nyereményjátékok kategóriát választva, megjelölve a választott szettdarabot.
A garantált nyeremények hamarosan automatikusan kerülnek kiosztásra, ezzel kapcsolatban nem szükséges ticketet nyitnotok! :)

Reméljük, elnyerte tetszéseteket a The West Times utolsó nyereményjátéka! :lovetw:

Találkozunk a játékban,
A The West Csapata
:boone:
:pifpaf:
Köszönjük! :up:
 

Ghost of Red James

Well-Known Member
Sziasztok !

Dakota eredményt meg kéne néznetek újra ! Ugyanis 13-án küldtem 1 tg-t henrynek 1 napi eredménnyel, 16.-án ugyan abba tg-be elküldtem az összes többi napot is, de az nem lett még olvasva és 19-e van !!!!!!! :annoyed::pifpaf:


d.

Az eredmények ellenőrzésére nem kizárólagosan / nem feltétlen a küldött telegramokat használtuk. :)
 

Kanyim

Veteran Member
Köszönjük a játékot. Egy olyan kérdésem lenne a végső eredménnyel kapcsolatban hogy esetleg nem lehetne közölni hol mekkora verseny volt ? Pl hogy az adott világon a második helyezett mennyivel maradt le. 5%, 10% vagy 40%.. tudom hogy lényegtelen de azért érdekelne na :)
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Köszönjük a játékot. Egy olyan kérdésem lenne a végső eredménnyel kapcsolatban hogy esetleg nem lehetne közölni hol mekkora verseny volt ? Pl hogy az adott világon a második helyezett mennyivel maradt le. 5%, 10% vagy 40%.. tudom hogy lényegtelen de azért érdekelne na :)
Ez engem is érdekelne :)
Mindenképpen terveztem ennek közzétételét, csupán nem volt még időm elkészíteni ezt. Örülök, hogy érdeklődtetek iránta, megírtam az eredeti játék bejelentője alatt.
 
Fent