Kibeszélő Mindent vagy Semmit

MrBlyk

Member
Az a baj, hogy a nyereményért nem igazán éri meg jelentkezni. Ez a speed alapból nehezebb, mivel csak egy nyertes lehet, és emellé rögöt ajánlotok fel fődíjként, amit bárki bármikor tud venni. Szerintem nagyobb népszerűségnek örvendene, ha nem megszerezhető tárgyakat tennétek a kalapba. Igen, Gringóra gondolok... Nem kérünk egy teljes szettet, de egy darab már bőven jobb lenne, mint bármennyi aranyrög.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Az a baj, hogy a nyereményért nem igazán éri meg jelentkezni. Ez a speed alapból nehezebb, mivel csak egy nyertes lehet, és emellé rögöt ajánlotok fel fődíjként, amit bárki bármikor tud venni. Szerintem nagyobb népszerűségnek örvendene, ha nem megszerezhető tárgyakat tennétek a kalapba. Igen, Gringóra gondolok... Nem kérünk egy teljes szettet, de egy darab már bőven jobb lenne, mint bármennyi aranyrög.
Úgy gondolom, hogy háromezer aranyrög hét nap játékért cserébe már jelentős mennyiség, nagyon sokan örülnének ennyi rögnek a számlájukon. Köszi a visszajelzést!

Amúgy mit kell csinálni? :D
Mert az nem derül ki sajnos.
Győztesek:
  • Teljesítménypont szerint
    1. helyezett
A legmagasabb teljesítményponttal rendelkező játékos nyeri meg az eseményt.
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Úgy gondolom, hogy háromezer aranyrög hét nap játékért cserébe már jelentős mennyiség, nagyon sokan örülnének ennyi rögnek a számlájukon.


Győztesek:
  • Teljesítménypont szerint
    1. helyezett
A legmagasabb teljesítményponttal rendelkező játékos nyeri meg az eseményt.
Akkor csak nem tudok olvasni, köszönöm szépen!

Szerintem 1 hétnyi intenzívebb játékot megér 3000 rög :)
 

MrBlyk

Member
Úgy gondolom, hogy háromezer aranyrög hét nap játékért cserébe már jelentős mennyiség, nagyon sokan örülnének ennyi rögnek a számlájukon. Köszi a visszajelzést!


Győztesek:
  • Teljesítménypont szerint
    1. helyezett
A legmagasabb teljesítményponttal rendelkező játékos nyeri meg az eseményt.
Szépnek szép, de ha azt akarjátok, hogy ne hagyják abba első nap és minél többen próbálják ki a speedet, akkor miért nem limitált tárgyakat lóbáltok eléjük? Az első pillanatban amikor rájönnek, hogy kevés esélyük van nyerni, sokan feladják mert amúgy se különleges a díj, hiszen ha meghúzzák a nadrágszíjat, bármikor tudnának venni maguknak; ergó miért folytatnák? Limitált tárgynál ez már teljesen más lenne.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Szépnek szép, de ha azt akarjátok, hogy ne hagyják abba első nap és minél többen próbálják ki a speedet, akkor miért nem limitált tárgyakat lóbáltok eléjük? Az első pillanatban amikor rájönnek, hogy kevés esélyük van nyerni, sokan feladják mert amúgy se különleges a díj, hiszen ha meghúzzák a nadrágszíjat, bármikor tudnának venni maguknak; ergó miért folytatnák? Limitált tárgynál ez már teljesen más lenne.
Máshogy fogalmazok, így lehet, hogy olyanok is elköteleződnek&megpróbálják megnyerni a versenyt, akik - már csak elvi alapon sem - költenének a játékra az anyagi helyzettől függetlenül, míg azon játékosok számára, akik ilyen "korláttal" nem rendelkeznek kevésbé "kecsegtető" részt venni a versenyben.

Ígérem, hogy még idén lesz lehetőségük a játékosoknak El Gringo szettdarabokat nyerni, viszont ezen Speed alkalmával nem.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Sziasztok.
Én betennék valami nyereményt pl. aki eléri az 5000 teljesítmény pontot kap egy szerencsesütit normál világon, 10.000 után prémium kazetták stb. így talán többen "speedeznének" és végig is játszanák a teljes időtartamot.
Valóban roppant elmés ötlet, köszönjük, hogy megosztottad velünk. Szerencsesütit sajnos nem tudunk felajánlani erre a célra, mivel a hónapban a "Többet ésszel, mint" nyereményjátékban lehetett szerezni automatikusan egy beküldéssel. Az ilyen "garantált nyeremények" listája korlátozott, nem rendelkezhetünk a kiadásukról "önkényűen", így ezen alkalommal egy kiváló termékszedős buffot választottam. A prémium kazetta illetve ehhez hasonló tárgyak már túl értékesnek számítanak, ezért nem oszthatjuk ki őket.

sziasztok,

Klar, ezt szerintem a játékban is küldd ki, mert nem sokan olvassák a fórumot..

üdv, T.
A holnapi nap folyamán, két nappal a Speed kezdete előtt fog erről egy bejelentés megjelenni a játékban.
 

Zaszi

Veteran Member
A javaslatom a különböző teljesítmény utáni díjazást nem csak erre a speedre értettem- pl. a nemzetközi speeden is a Malachite fegyverek már regisztrációért jártak így kb. 1 percet nem játszottam mert csak ezért mentem oda, de ha az lett volna a követelmény, hogy csak az kapja meg aki eléri az 50. szintet akkor több időt fektettem volna a aktivitásomba és ha 100. szint után kaptam volna pl egy gringo szettdarabot akkor még komolyan is játszottam volna ott és talán még rögöt is költöttem volna (ha jól emlékszek talán 3-an érték el a 100. szintet az utolsó nemzetközi speed szerveren, tehát nem kellett volna sok embernek gringot osztogatni.)

Véleményem szerint bármilyen más teljesítmény alapú díjazás is felpörgetné a speed szervereket, csak ne olyan hasztalan szemeteket osztogassatok amiért értelmetlen, a karaktert felhúzni 100-as szintre vagy éppen szerezni 20k teljesítmény pontot stb.

Tudom nem a magyar csapat dönt a díjazás mértékéről, azért is írtam a nemzetközi szerót példának és igen tudom ez többlet melót jelent az adminoknak mert ki kell osztani a díjakat, ha valaki elér egy "lépcsőfokot", de ha aktivitást akartok látni ezeken a szervereken sztem ez a járható út.
 
Na így már lehet én is jövök speedre, ha lesznek kisebb nyeremények. A hozzám hasonló játékosok akiknek nincs idejük sokat játszani azok sajnos sosem tudnak speedet nyerni, de így teljesen jó, ha kapunk kisebb jutalmakat mi is.
 
Fent