Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Van már valami információ a nyeremény tárgyakról, hogy mikor kerülnek be a játékba?
Igen! Ha sikerül megegyeznem a bónuszokat illetően (nyilván az az érdekünk, hogy minél hasznosabb&jobb legyen nektek) akkor akár már a 2.173-as frissítés keretein belül is felvehetik a tárgyakat a játék adatbázisba, de talán a 2.174 reálisabb ilyen szempontból. Tudom, hogy könnyű ezt mondani -illetve már jó régóta vége lett az eseménynek így aztán pláne időszerű -, de ez most tényleg nem rajtunk múlik.
 

baldo

West piñataja
Igen! Ha sikerül megegyeznem a bónuszokat illetően (nyilván az az érdekünk, hogy minél hasznosabb&jobb legyen nektek) akkor akár már a 2.173-as frissítés keretein belül is felvehetik a tárgyakat a játék adatbázisba, de talán a 2.174 reálisabb ilyen szempontból. Tudom, hogy könnyű ezt mondani -illetve már jó régóta vége lett az eseménynek így aztán pláne időszerű -, de ez most tényleg nem rajtunk múlik.
azóta már a 2.177 jön tisztelettel megjegyzem nem erre fizettem be
 
Utoljára szerkesztve:

baldo

West piñataja
A 2.177-es frissítés már bent van a játékban, a 2.178-as fog jövő héten érkezni. Ezen hozzászólásom még mindig releváns.
mégjobb akkor már csak újabb pár frissítést kell várni és lehet megérkezik (a hozzászólással egyetértek viszont azóta is eltelt lassan másfél hónap)
kicsik vagyunk mi a nagy innonak hogy 4 itemet megcsináljon egy kis bajnoksághoz
Na de majd jön a NAGY ÁPDÉT majd akkor vagy az után sor kerül erre
 
Fent