Kibeszélő Awesomia Erődharcok

szebar

Member
amúgy ezt nem értem.. kint van a hírekben, h mikor lesznek a harcok.. simán lehet azokkal tervezni.. akkor mi a probléma?
vagy kellene a harcokról egy játékon belüli üzenet is..?
nem ül mindneki itt 0-24 hogy azt lesse mikor hívják már ki, nagyon sok ember van aki napközben melózik délelőt délután vagy más elintézni valója van.de biztos igazad van könyebb a kifogásokat keresni mint a megoldást, valakit ez is boldogít:no:
 

Mr. T.

THE DEVIL
nem ül mindneki itt 0-24 hogy azt lesse mikor hívják már ki, nagyon sok ember van aki napközben melózik délelőt délután vagy más elintézni valója van.de biztos igazad van könyebb a kifogásokat keresni mint a megoldást, valakit ez is boldogít:no:

ezt félreértetted :)

van ez a téma: https://forum.the-west.hu/index.php?threads/awesomia-erődharcok.4973/

ez alapján nagyjából tudható, h mikor van Erődharc.. oké, aláírom, h v1-en kevesebben férnek be 1-1 harcra, mint más világon, de ez alapján hozzávetőlegesen be lehet határolni, h mikor hívják ki, nem?
 

Doraja

Member
Osztom én is az ötletet, hogy hívják ki akár 48 órával hamarabb, mert én 12 óráztam, és miután felkelek vagy hazaérek nem az az első dolgom, hogy felnézek a Westre. Örültem volna, ha csak offként is, de részt vehettem volna rajta, de nem sikerült. Ha hamarabb kihívják jó mindenkinek nem? A csapatnak is és a játékosoknak is, mert könnyebb előre készülni, megoldást kell találni rá. Nem tudom a tegnapi V1-es harcot mikor hívták ki pontosan, de ha megnézzük a 6 hónapos előzményeket 50-nel kevesebb játékos vett részt a tegnapi harcon, mint az előzőeken, ami valljuk be nagyon sok.....
 

Titanilla

Veteran Member
Ha 48 órával korábban hívják ki az AWE harcot, akkor azon fogtok nyafogni, hogy jajj, rossz erődhöz küldtem a karit, miért van több erőd hívva? :) Vagy valami másba fogtok belekötni. Ugye nem az adminokat akarod hibáztatni azért, mert a munkabeosztásod és az erődhívás nem kompatibilis egymással?
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Érdeklődöm, a kiírás szerint ma AWE harc lenne Georgián, 20 órakor, de nincs meghírdetve. Akkor lesz, vagy nem lesz?
Hm, bocsi. Az a pipa nem tudom hogy került oda, tegnap azt hittem minden harcot kihívtam. Köszi a jelzést! :up:
1648647621498.png

Alternatívaként csinálhatunk egy olyat, hogy holnapra hívom ki a harcot, mivel látom ma már a játékosok beregisztráltak az erődre és ott is állnak. Nem bolygatnám meg a mai napot.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
érdekes Angolon 75 érmét adnak az ilyen harcokért de biztos igazad van és az ottaniak ilyen jó fejek és hagyják figyelmen kívül a szabájokat vagy rájuk más vonatkozik?:no:
Ha hiszed, ha nem nekem ennyit mondtak. ;) A Support csapatnak miért lenne érdeke kevesebb aranyérmét kiosztani, mint amennyit lehet?
De nyilván én állítok valótlant. :up:
 
Fent