Visszautasítva A játék törlése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

krisz1212

Active Member
Sziasztok!

Új ötlettel állnék elő, ami talán a legtöbb embernek kedvezne a játékon belül, zárják be az összes világot és töröljék a játékot végre.

Hogy ennek az ötletnek mi is a haszna (Pro):
- végre nem kéne az új frissitésekre/kasztbónusz újragondolására várni
- végre nem kéne megszokásból feljárni, mert a játékosok 90% úgy is azt teszi és csak az idejét húzza vele
- nem kéne napi szinten netharcosokkal szembenézni, akik csak elveszik a kedvedet
- eventidőben nem a fejedet fogod fogni, azon agyalva "hogyan hozhattak be megint ilyen használhatatlan szettet", hanem tölthetsz időt családoddal/barátaiddal, ha nincsenek mehetsz társ és barátkeresőzni
- rengeteg és rengeteg felszabadult idő, ami alatt, fejleszthetnéd magadat, tanulhatnál szerepeket, hobbikat, vagy akár olyan játékkal tölthetnéd az idődet, ami élvezetet is ad (westen csak a közösség ad a legtöbb embernek és párnak épp a közösség bontása)

Hogy mi lenne a negatívum (Kontra):
- lehet pár embernél kialakulnának elvonási tünetek, de az pár hét v hónap alatt megszűnne és aztán mint a frissen szabadult emberke élvezhetnéd az életet
- pár netharcosnak új játék után kéne néznie, hogy kiélhesse az anonim vágyait, ahol a simán pofátlan dolgokért nem csókolja meg a padlót párszor
- lehet pár szappanoperába is illő kocsmajelenetért el kéne színházba menni és nem lenne elég a gép előtt nézni a végkifejletet

Megvalósítás:
- megadni egy kis időt, mire törlődik a játék, hogy a haverjaid, akik lettek a westen, felvedd velük a kapcsolatot DC/Facen és ott tudjatok csevegni
- fogni a kódsort és kidobni (ajánlatos minden cloud/git cuccot is kitörölni hozzá, hogy később se legyen késztetés)

Kiegészítések jöhetnek Pro és Kontra részre is és természetesen a Támogatom/Nem támogatom dolgok, és ha összejön a kellő szavazat, akkor a supportot kérem, hogy továbbítsa a javaslatot. (Igen vannak benne szarkasztikus dolgok is, de ha ténylegesen összejön a támogatás aránya, akkor legyen továbbítva, hogy picit nyomatékosítsuk a dolgot, hogy ez nem állapot, hogy a játék nagyon régóta csak stagnál, de ígérgetés az csak nagyobb és nagyobb)
 

Deleted User - 779988

Vendég
Sziasztok!

Új ötlettel állnék elő, ami talán a legtöbb embernek kedvezne a játékon belül, zárják be az összes világot és töröljék a játékot végre.

Hogy ennek az ötletnek mi is a haszna (Pro):
- végre nem kéne az új frissitésekre/kasztbónusz újragondolására várni
- végre nem kéne megszokásból feljárni, mert a játékosok 90% úgy is azt teszi és csak az idejét húzza vele
- nem kéne napi szinten netharcosokkal szembenézni, akik csak elveszik a kedvedet
- eventidőben nem a fejedet fogod fogni, azon agyalva "hogyan hozhattak be megint ilyen használhatatlan szettet", hanem tölthetsz időt családoddal/barátaiddal, ha nincsenek mehetsz társ és barátkeresőzni
- rengeteg és rengeteg felszabadult idő, ami alatt, fejleszthetnéd magadat, tanulhatnál szerepeket, hobbikat, vagy akár olyan játékkal tölthetnéd az idődet, ami élvezetet is ad (westen csak a közösség ad a legtöbb embernek és párnak épp a közösség bontása)

Hogy mi lenne a negatívum (Kontra):
- lehet pár embernél kialakulnának elvonási tünetek, de az pár hét v hónap alatt megszűnne és aztán mint a frissen szabadult emberke élvezhetnéd az életet
- pár netharcosnak új játék után kéne néznie, hogy kiélhesse az anonim vágyait, ahol a simán pofátlan dolgokért nem csókolja meg a padlót párszor
- lehet pár szappanoperába is illő kocsmajelenetért el kéne színházba menni és nem lenne elég a gép előtt nézni a végkifejletet

Megvalósítás:
- megadni egy kis időt, mire törlődik a játék, hogy a haverjaid, akik lettek a westen, felvedd velük a kapcsolatot DC/Facen és ott tudjatok csevegni
- fogni a kódsort és kidobni (ajánlatos minden cloud/git cuccot is kitörölni hozzá, hogy később se legyen késztetés)

Kiegészítések jöhetnek Pro és Kontra részre is és természetesen a Támogatom/Nem támogatom dolgok, és ha összejön a kellő szavazat, akkor a supportot kérem, hogy továbbítsa a javaslatot. (Igen vannak benne szarkasztikus dolgok is, de ha ténylegesen összejön a támogatás aránya, akkor legyen továbbítva, hogy picit nyomatékosítsuk a dolgot, hogy ez nem állapot, hogy a játék nagyon régóta csak stagnál, de ígérgetés az csak nagyobb és nagyobb)
Nem kell nyomatékosítani semmit. Legyen vége a szenvedésnek.
 

Doraja

Member
Van egy könnyebb út is. Egyszerűen abbahagyjátok és legalább elmondhatjátok, hogy magatok döntöttetek. Így nem kell tovább szenvednetek. :D
Én már sokszor megcsináltam, de visszajöttem, amikor eszembe jutott, azért, mert még mindig itt van. Ha törölnék egyszerűbb lenne. :D Úgyhogy nem az a könnyebbik út, amit Te mondtál. Szerintem... :D
 

krisz1212

Active Member
Én már sokszor megcsináltam, de visszajöttem, amikor eszembe jutott, azért, mert még mindig itt van. Ha törölnék egyszerűbb lenne. :D Úgyhogy nem az a könnyebbik út, amit Te mondtál. Szerintem... :D
Nagyon sok visszatérő van, ahogy irtam a szokás rabjai vagyunk, én is jöttem vissza 1 év szünet után is, azért a végleges megoldás kéne :D
 

Doraja

Member
Remélem ezt az ötletet is továbbítják majd. Egyébként van arra bizonyíték, hogy tényleg továbbítják? És nem csak kibiggyesztik a "Továbbítva" ikont? Néha választ is jó volna olvasni... igaz, 90% esély van arra, hogy "körültekintést igényel" és "tervben van" illetve "dolgoznak rajta" válaszokat kapjunk, de néha talán érhet meglepetés... vagy a fene se tudja...
 

Doraja

Member
Tessék egy kicsit több benyomást kelteni. Vegyétek fel a többi support csapattal a kapcsolatot (a többi nemzet support csapataival), majd egyöntetűen véleményt formálni a vezetőség felé. Ha vállaltátok ezt a szerepet, akkor legyetek is hatással rájuk, hogy változzon valami. A játékosok beletörődtek/beleuntak abba, ami van és ez baj.
Ha pedig nem változik továbbra sem, kiváló ötlet, hogy zárják be az egészet.
 

krisz1212

Active Member
Doraja arra annyi a válasz, hogy nincs rá keret, a javaslatok továbbitva vannak szerintem és sok nemzetiségtől kapnak hasonlókat legtöbbre lehet ránéznek leirás alapján és mondják oké volt ilyen tervben van eszünkbe jutott már minek irod le még1x :D Inkább az a kérdés, hogy kinek van továbbitva? Lehet innen továbbmegy, de a következő szinttől már nem, pláne az a szegény 2 részmunkaidős programozóhoz mire elér 3x leszelektálják és kidobják, ami nem tetszik nekik kb. vagy hosszadalmas lenne, supportnak, ahogy észrevettük nagyon kevés beleszólása van, még a bétás fórumot is néha ha nézkedem ott is eléggé vakon vannak nem még a nemzetek szerintiek szerintem... Ezért is lenne ez a javaslat, hogy picit megmozgassuk a felsőbb szálakat :)
 

Mr. T.

THE DEVIL
Vajon mi oka lehetne a support csapatnak, akik szintén a játékos bázist erősítik, hogy ne továbbítsák a közösség javaslatait? :) :blink:

mer' gonoszok.. :P


olyan opció nincs, h törlés az " agyalapi emlékekből"? sok régi játékosnál megoldaná a "visszatérés" problémáját :)

--

az ötlet jó- és persze egy távoli jövőben el is képzelhető.. de ez miért érné meg az Innonak? :)
 

Doraja

Member
az ötlet jó- és persze egy távoli jövőben el is képzelhető.. de ez miért érné meg az Innonak?

Igen a való életben is így kell gondolkodnunk. :) Úgy kell csinálni, hogy a főnöknek jó legyen. Felmondunk a munkahelyünkön, majd maradnak a hülyék, akiket lehet túlóráztatni agyba-főbe. Itt is megmarad a keménymag, aki költ a játékra és őket próbálják megfejni. Ez a sorsunk... de csak akkor, ha hagyod!
Hobbiként lehetne rá tekinteni, elkölthetnék rá havonta pár ezer forintot, de ez miért érné meg nekem? Nem látom, hogy mit kaphatnék érte...
 
Utoljára szerkesztve:
Abba kell hagyni a játékot, aki visszatér az meg amúgysem akarta igazán befejezni, max azzal zsarolni az innot, hogy "nagyon rossz mindent, ha nem hoztok értelmes frissítéseket akkor nem fogunt többet játszani!"
Ha annyira a játék végét akarjátok, mert nektek valóban szenvedés, de nincs annyi lelkierőtök nincs, hogy egy játékot abbahagyjatok; akkor mihez van egyébként erőtök? Tök felesleges ezt tovább tárgyalni.

Ha tömören akarod értelmezni amit előbb írtam akkor: Ne játssz, ha rósz.

2. Megoldás: Vegyétek meg a The Westet vagy az Innot és vegyetek fel fejlesztőket a játékhoz.

Több tanácsot nem adok, mert amit ide írtam az is tök felesleges volt, senkit nem győztem meg erről, csak úgy jól esett leírni.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Csak egyetlen kérdésem van most, így felétek:

Ha az Innogames cége egy napon, úgy döntene, hogy tényleg megszüntetné a játékot... Az, mégis kinek lenne jó vajon? :)

(Én azért előre látom, hogy pár ember könnyét hullatná ezért a játékért, szóval én azon véleményemen maradok, hogyha egy azaz 1 ember is élvezi ezt a csodákkal teljes vadnyugati kis játékot akkor, már nem éri meg beszüntetni a cégünknek pár ember olyan gondolata végett, ami lehet, hogy a többség szava, de erőteljesen demotiváló és pusztító jellegű.)
 

Doraja

Member
Szeretnénk, hogy jobb legyen...
Ha nem lesz jobb elvész az is, aki eddig élvezte, aztán mindenkinek az lenne a jó, ha megszűnne.
Én nem akarok demotiváló lenni, én csak szigorú vagyok. Az, hogy megjelent egy javaslat arra, hogy megmozgassuk a fejlesztést sarkallni akarunk nem pusztítani nem értem ne haragudj...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent