Rejtélyes Imák Nyomában

Teóriák az imáról 1. rész (<hatásvadászzenelink)
A dolgok mélyére kell ásnunk, hogy megfejtsük az ima valódi hatását, így nyomozásba kezdtünk. Hiteles információkból tudni, hogy a három ember aki megálmodta a játékot a Bud Spencer filmekből bányászták az ötleteiket régen.
Azt is tudni, hogy a Bud Spencer filmek inkább Kelet-Európában voltak ismertek, a régi Kelet-Németország területein főleg. Így azt is feltételezhetjük, hogy the west alapítói a régi NDK-s területeken születhettek és lakhattak, de legalább egy közülük biztosan. Szóval, az imát is western filmek ihlették akár az egész játékot. Át kell tanulmányoznunk Bud Spencert és Terence Hill összes spagettiwesternjét. Minden információra szükségünk lesz a filmekből, hogy folytatni tudjuk a nyomozást. Ha Bud Spencer és Terence Hill egy filmben is megemlíti a templom szót, mi ott leszünk a nyomukban..
(Aki kívülről ismeri ezeket a filmeket és nagy rajongó, azoktól elfogadjuk az információkat!)

folytköv.
 
Teóriák az imáról 2. rész (<hatásvadászzene)
Nyomozásunk során több szálon kezdtünk el vizsgálódni, így a filmes útról letérve a kőkemény rideg valóság tárult elénk.
Sas tekintetét megirigyelve pásztáztam a nyomokat, felfigyeltem egy dologra..
Egy dologra ami eddig mindenki figyelmét elkerülte, a templom jobb sarkát takaró bokor és a mögötte lévő takart rész.. Vajon mi lehet ott? Mit rejt a bokor???

Kezdetleges nyomozócsoportunk azonnal elemzésbe kezdett:
A bokor bár torzított formában, de egyértelműen egy háromszög formáját akarja ölteni.
NgHrO68.png


A képet felnagyítottuk a másik ismert oldaláról a templomnak és továbbra is azon gondolkodtam, miért nem látható soha a templom jobb sarka?
Sokszoros nagyítást eszközölve bukkantunk az igazságra.. Az valóban egy háromszög sarka! Eddig miért nem vettük észre?

38auZx2.png


Így kezdett összeállni a kép.. A bokor valóban egy illuminati jelzés. Mire akartak ezzel utalni a fejlesztők???
XFZOFua.png

Hosszú órákig gondolkodtam mit akar ez jelenteni, mire rájöttem, hogy a háromszöget ráillesztve a templom másik oldalára, teljesen ráilleszkedik a templom bal két sarkára. Egyenesen a harang felé mutatva.. Vajon mit jelent a harang?

NpiMxxs.png


Nyomozásunkat folytatjuk! Vajon mire lehet jó az ima? A filmekben a templomharang lehet a kulcs?
 

Benjamni20

Active Member
teória az imáról: a fejlesztők megmondják a játék végén mire is való
az én teóriám az, hogy egy fejlesztő tök jól leprogramozta a bónuszokat, csak közben felmondott, és bosszúból szétszórta az imáért felelős programsorokat a kódban, és mostmár nem tudja összerakni a mostani fejlesztőcsapat, így örök rejtély marad, de közben úgy adják be nekünk, hogy csak előlünk rejtegetik az igazságot /s
 
az én teóriám az, hogy egy fejlesztő tök jól leprogramozta a bónuszokat, csak közben felmondott, és bosszúból szétszórta az imáért felelős programsorokat a kódban, és mostmár nem tudja összerakni a mostani fejlesztőcsapat, így örök rejtély marad, de közben úgy adják be nekünk, hogy csak előlünk rejtegetik az igazságot /s
azért alapítottuk a nyomozócsoportot, hogy mindenre fényt derítsünk, még akár a te teóriád is beigazolódhat. meglátjuk
 
Fent