Játék hibák

Deleted User - 779988

Vendég
Szerintem nem érted a hibát. :confused:

"Csak 20-as szint feletti tárgyakat lehet fejleszteni..."
A wiki alapján bele lehetne kötni, hogy 20-as tárgyat még nem, csak 21 és feletti tárgyakat lehet. Azonban, már 20-as szintű tárgyakat is lehet fejleszteni. Lásd: Fekete filckalap [item=220000], vagy (mivel a kalapokat most frissítették, ezért lehet, hogy csak most lett ez is beállítva, ezért) Kék csatos öv [item=11032000].

Na mármost, a Little Wolf nyílhegy lánca 20-as szintű. De nem fejleszthető. Ez a probléma.

igen, erre gondoltam :)

más sem fejleszthető.. ( kipróbálva.. )

2746 bővítmény megtekintése 2747 bővítmény megtekintése
Tény, 20 alattiak nem fejleszthetőek.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Picit zavaró. Nem rémlik most, de akkor is kiírja, hogyha az adott város piacát nyitod meg és ott készíted el az eladást, ahova épp érkezel?
 

kek23

New Member
Idő kijelzési hiba lehet: lejárt 2 bónusz egymástól 5 perc eltéréssel, de a korábbival együtt eltűnt/lejárt a kijelzés szerint későbbi is.
 

krcsirke

el pollo diablo
Még tart az aukció, csak licitet tett rá, nem vette meg teljes áron. Ha nem szeretnéd annyiért eladni, mint a licitált ár, javaslom szólj egy barátodnak, hogy vegye meg ideiglenesen, míg felrakod normálisan, vagy ha pont az illetőnek adnád el, akkor vegye meg teljes árba.
 

Michelisz

Active Member
Üdvözletem!
Ha jól sejtem, az "új" kabátoknál nem fordítási hiba történt, ezért ide írom a gondot. A John Grizzly Adam kalandorkabátjánál az öltöztető is +0,55 kitartást ír, nem pedig a játékos szintjének megfelelő értéket. Ugyanez a hiba látható az elegáns terepkabátnál is, ott +0,54 lovaglás került a leírásba. A többi meglévő darabnál nem láttam hasonló hibát, de azért ellenőrizze más is.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Üdvözletem!
Ha jól sejtem, az "új" kabátoknál nem fordítási hiba történt, ezért ide írom a gondot. A John Grizzly Adam kalandorkabátjánál az öltöztető is +0,55 kitartást ír, nem pedig a játékos szintjének megfelelő értéket. Ugyanez a hiba látható az elegáns terepkabátnál is, ott +0,54 lovaglás került a leírásba. A többi meglévő darabnál nem láttam hasonló hibát, de azért ellenőrizze más is.
Köszönjük jelzésed, a hibát a tegnapi nap folyamán továbbítottam. A probléma az, hogy nem rendelkezik a szorzó értékkel, amely a játékos szintjével megegyezik.
 

Deleted User - 779988

Vendég
A fekete sál ([item=548000]) 80-as szintől elérhető, noha az "ikertárgyja", a barna sál ([item=547000]) a 90-es szinttől érhető el.
 
Fent