2021 Függetlenség napi játék

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

tazo mc

Member
Világ: El Dorado

Tárgy:
item_51483.png


Javaslat: Valamilyen komolyabb erődharcos szettet szeretnék amivel fel lehet venni a versenyt a rögös ruhákkal.
 

kokusz19

New Member
  • Világ: Mexikó
  • Tárgy: Hatékony tűzijáték tároló
  • Javaslat: Nagyon régi szettek (pl >1 év a szerver indulása előtti bejövetel) ne lehessenek elérhetőek új világokon.
 

DeletedUser18584

Vendég
Oké, bocs, az előbb elszúrtam és persze nem tudom szerkeszteni. Szóval:
Világ: Louisiana
Tárgy: Hatékony tüzijáték tároló
Javaslat: Az építések befejeződhetnének kicsit rövidebb idő alatt is. Mondjuk fele ennyi idő alatt. (Tudom-tudom, kell a rög, akkor kiegészítő javaslat: a rög/rakéta nem 2, hanem 1 órát gyorsít, ha eleve rövidebb az építkezés?)
 

Ghost of Red James

Well-Known Member
Világ: Florida
Tárgy: Hatékony tűzijáték tároló
Javaslat: a kategóriákhoz hozzáadnék egy legendás csoportot is, amibe bekerülhetnének a sok évvel ezelőtti, pl. 2014-ig a győztes fegyverszettek. Ezt a kategóriát nem tenném építhetővé, a most meglévő négy építése esetén lenne nagyon minimális esély a legendásból nyitásra.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
  • Világ: Iowa
  • Tárgy: Hatékony tűzijáték tároló
  • Javaslat: Szerencsedoboz, szerencseláda kerüljön ki a nyeremények közül, vagy menjen a gyakoriba. (25 rögért mondjuk egy füstszűrős cigi nem annyira élvezetes, bár tudok, aki röggel tolja ezt a részét, valszeg nem az azonnali nyereményre megy)
  • Az éppen aktuális új világokon a régi szettek bevezetése sem jó. Míg sokan bolti ruhákban tolják, akiknek szerencséjük van, vagy pénzük, az mondjuk livingstone szettben nyomul.
 

Tagnorab

New Member
  • Világ: Mexico
  • Tárgy: Tűzijáték tároló
  • Javaslat: Az építési időnél lehetne inkább az, hogy feleződjön az idő nem csak 2 órával legyen kevesebb persze ezzel arányosan kerüljön drágábba.
 

spoky69

New Member
Világ: El Dorado
Tárgy: Tűzijáték tároló
Javaslat: Első két játékost jutalmaznám meg világjutalommal.
 

Eoreg Sam

New Member
  • Világ: Mexico
  • Tárgy: Hatékony tűzijáték tároló
  • Javaslat:
    • A barátoknak tűzijátékot küldeni ne 23 óránként, hanem naponta egyszer lehessen. (Indok: Így sem lehet többször küldeni, mint ahány napos az event. )
    • Lehessen kötvényért is rövidíteni az építkezési időt.
    • Ne emelkedjen az építkezési idő, vagy építkezésenként kevesebb idővel (pl 5 perc).
    • A napi feladatoknál a párbajozásért járó tűzijáték hátrányosan érinti azokat, akik pl. építkezésre vagy erődre pontoznak. Az ilyen feladatot vagy törölni lehetne, vagy betenni mellé építkezőset, Pl: "Vigyél be 2000 építési pontot."
 

Michelisz

Active Member
Világ: Florida
Tárgy: Hatékony tűzijáték tároló
Javaslat: Ponterősebb szettek, illetve az erődharcfegyverek(minden eseményre vonatkozóan) sebzésének növelése. Lehet hogy a legújabb világokon ezzel valamelyest kordában tarthatóak a dolgok, de egyrészt nem azok a világok a legaktívabbak, másrészt így a régi világokon érdektelenségbe fullad egy nagyobb tárgy elérése.
 

egyeske

Active Member
Világ: florida ,Tárgy:Tűzijáték tároló ,Javaslat: Az építési idő mindenképp lehetne rövidebb :) sok sok tűzijátékot mindenkinek üdv:egyeske
 

GoodGuyJack

New Member
Világ: Világ 1
Tárgy: Hatékony tűzijáték tároló
Javaslat: Szerintem jó lenne ha a nagyon ritka tárgyak esélyeit teljesen kiírnátok. Ha az ingyenes kategóriából nézzük őket, akkor csak szimplán <0.1% áll ott. Valószínüleg helyspórolás miatt van így a dolog, de elég nagy az a kocka, át lehetne kicsit rendezni a tárgyakat.
 

Riomare

Príma hím
  • Világ: El Dorado
  • Tárgy: Tűzijáték tároló
  • Javaslat: Az alap építkezési tűzijáték mennyiségét csökkenteném , hogy kevesebből lehessen építeni, pl.: 1500 -> 1000 , 9000 -> 7500 , 48000 -> 40000 , hogy könnyebb legyen ezekre a pontokat összegyűjteni, és ezt minden hasonló eventre is értem ahol pontokból lehet különböző tárgyakat szerezni.
 

szélhámos

Member
Világ: Iowa
Tárgy: Tüzijáték tároló
Javaslat: Ezt a tárolót is ugy mind a többit (tojás,szivacske,virág) meglehessen vásárolni az UP boltban
 

Jukutzel

Member
Vilag: Mexiko
Targy: Tűzijáték tároló
Javaslat: Lehessen megnezni a elso 5-10 embert a vilagrol akik a legtobbet epitettek az esemeny alatt
 

krisztiánm

Member
  • Világ: Mexico
  • Tárgy: Hatékony tűzijáték tároló
  • Javaslat: A frissebb világokon "lájtosabb" szetteket kellene bevezetni, egyes szettek túl nagy előnyt nyújtanak, felborítva a játék egyensúlyát. A régebbi világokat azért nem említem, mert ott már számos erősebb szett előfordul előző eventekből, ha ide is gyengített szettek érkeznének, akkor nagyjából értelmüket vesztenék az új cuccok.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent