El Dorado Díszpolgár Választás (2020)

Ki legyen a 2020-as év díszpolgára El Doradon?


  • Összes szavazó
    51
  • A szavazás lezárult .

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
LEMONDÓ-NYILATKOZAT !

Bár tudom jóval kevesebb a szavazat a nevem alatt, még ha 3. is vagyok ebben a szent pillanatban, de egy esetleges megválasztás alkalmával szeretnék lemondani díszpolgári címemről @krisz9810 javára El Doradoi városom díszpolgárának tiszteletére, hogy esetlegesen ne csak a városom, de a világ díszpolgára is lehessen, még, ha helyettem is történne ez meg... Köszönöm egyébként a lehetőséget @Enzo di Rosetti -nek! Amit tudni kell róla: Már egy ideje nem játszik ő sem, de a példaképem** (termékeivel* lopta be a szívembe magát) és egy roppant érdekes jellem talán néhány times*** olvasó, még emlékszik rá egy ottani havi versem kapcsán. Akár vissza is lehet olvasni. Sokat tett érte, hogy elérhesse ezt a címet és ha valaki akkor Ő igazán megérdemelhetné... Üdv. krisztoph

ui.. Ez kampánynak minősül lehet a szemetekben, de én örülnék, még annak is, ha a szavazásban át lenne írva a nevem az Ő nevére, köszönöm szépen előre is, ha van erre mód...

Megtehetem, hogy kampányoljak...

Szóval, ha van bárkiben egy csepp kis jó érzés akkor az a továbbiakban a krisz névre szavaz, még akkor is, ha nem lehet módosítani utólag a jelölt nevét: SZAVAZZ RÁM - SZAVAZZ KRISZ9810-RE!!! (Magyarán, aki rám teszi voksát az egyben ő rá is teszi...)

...és a híres hashtagek ebből kifolyólag:


#termékmágnás* #szupergazdag** #timesversrésztvevő***

Ennyi lenne... Remélem nem sérti senkinek sem a szemét - Ha mégis: Nyissa fel az igazságra az elméjét.

UFF !
 
A szavazás hamarosan lezárul, még egy napotok van érvényesíteni a szavazati jogotokat.
Mivel Krisztoph Snow lemondott a díszpolgári címéről még mielőtt megkapta volna, és az említett játékos, aki részére lemondott volna, nem szerepelt a játékosok által beküldött nevek között, ezért az alábbi személyek maradtak versenyben:
Mizsrob, SisterAbigail, S.Cruz.
Krisztoph Snowra leadott szavazatokat a számlálás után érvénytelenítjük. Üdvözlettel a Kormányzó: Enzo di Rosetti.
 

Mr. T.

THE DEVIL
A szavazás hamarosan lezárul, még egy napotok van érvényesíteni a szavazati jogotokat.
Mivel Krisztoph Snow lemondott a díszpolgári címéről még mielőtt megkapta volna, és az említett játékos, aki részére lemondott volna, nem szerepelt a játékosok által beküldött nevek között, ezért az alábbi személyek maradtak versenyben:
Mizsrob, SisterAbigail, S.Cruz.
Krisztoph Snowra leadott szavazatokat a számlálás után érvénytelenítjük. Üdvözlettel a Kormányzó: Enzo di Rosetti.

Demokráciában egy új szavazás lenne kiírva, ha már az egyik jelölt visszalépett a választásból.. hiszen a rá szavazó 13 ember megérdemelné, h a fent maradó 3 jelöltből válasszon..
 
Demokráciában egy új szavazás lenne kiírva, ha már az egyik jelölt visszalépett a választásból.. hiszen a rá szavazó 13 ember megérdemelné, h a fent maradó 3 jelöltből válasszon..
A játékosok részéről az a észrevétel jött, hogy a szavazokat ne lehessen megváltoztatni, mert abban felmerülhet a korrupció gyanúja. Mivel a többség így döntött, hogy a szavazatok ne legyenek módosíthatóak utólag így nem áll módunkban a szabályokon változtatni. Szabályzatot változtatni a szavazás vége előtt unfair lenne azokkal szemben akik egy hétig építették a szavazótáborukat.
Krisztoph Snow díszpolgári címéről mondott le, amit még nem szerzett meg. Az említett játékos aki részére lemondana nem szerepel a jelöltek között akiket az El Dorados játékosok választottak. Ezért, ha Krisztoph Snow nyerne és lemondana automatikusan a 2. legtöbb szavazatot kapott játékos nyeri el a címet, bárki legyen az.

Szóval semmiképpen nem nyúlunk bele szavazás közben és után az állásba.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Szóval az van jelen esetben, hogy esetleges lemondáskor senki sem jelölhet meg új jelöltet? Azért ez nem :no: volt megjelenítve sehol sem...

Nem lényeg, amúgy, ha emiatt diszkvalifikálnak a "megmérettetésből" csak legalább a nép választana a helyemre egy új negyedik jelöltet, ha már ennyire a népnek kell választania és nem magának a jelöltnek... :njub:

Viszont ez mindenképp meglepett :blink: hiszen nem azért szerettem volna lemondani, mert annyira nem lett volna jó dísznek lenni egy haldokló világon, hanem azért, hogy másnak kedvezzek vele, még ha az említett tag, már nem is lép be a játékba szinte... vagy csak alig lép be (épp a minap vált zölddé egyébként, de menten ki is lépett, gondolom csak ellenőrizte a fiókját, de most meg már ismét sárga mondjuk, mindegy...)

Szóval EZ van... Krisztoph ezzel elérte a(z) 'Mindenkit lenyugtatok és nem leszek sztár' eredményt! :up:
 

krcsirke

el pollo diablo
Cruz szavazótábora polgárháborút indít az eredmény ellen, déli megyékkel lecsatlakozva megalapítják a tizedik bicentenáriumos anime találkozót ami kocsma verekedésben rövid életűvé válik, és megindulnak még délebbi megyék irányába míg nem Mexikó északi részen kihalt pusztában békére nem lelnek, így kikiáltva Új-Mexikó államot.
 
El Dorado Kormánya gratulál SisterAbigail játékosnak!
35,3%-al nyerte a szavazást, így ő lett El Dorado 2020-a év díszpolgára.
A kormány 1 év adómentességet, ezüsthintót és hozzá lovakat, a Harapós Krokodilok Nemzeti Parkban egy hónap felhőtlen kikapcsolódást ajánl nyereményként a nyertesnek.

A szavazatok a következőképpen alakultak:
SisterAbigail - 35,3

S.Cruz - 29,4
Krisztoph Snow - 25,5

Mizsrob - 9,8

PFn5Rlm.png
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Gratulálok a díszpolgári címhez és biztos vagyok benne, hogy megérdemelten kerültél ki győztesen. Továbbá, abban is biztos vagyok, hogy az összes többi jelölt megérdemelné, hiszen nem hiába lett belőlük jelölt.

Köszönjük El Dorado Kormányának, amiért megszervezte és lebonyolította ezen eseményt. :dastardly:
 
Fent