Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Deleted User - 779988

Vendég
ööö.. miért is lenne nemzetközi szerver? :eek:
Behoznak egy nyelvválasztásos funkciót.
*mindeközben*
Általánosságban egyre kevesebben játszanak a játékkal
Sok világ fut egyszerre

Nem értek nagyon ehhez, de szerintem a több világ több erőforrást emészt fel, mintha csak egy lenne. Akár ki is futhat ez egy összevonásba, hiszen költséget csökkentene. (ha nem tévedek)
 

Benjamni20

Active Member
Behoznak egy nyelvválasztásos funkciót.
*mindeközben*
Általánosságban egyre kevesebben játszanak a játékkal
Sok világ fut egyszerre

Nem értek nagyon ehhez, de szerintem a több világ több erőforrást emészt fel, mintha csak egy lenne. Akár ki is futhat ez egy összevonásba, hiszen költséget csökkentene. (ha nem tévedek)
Jól látod, nem mondom el milyen rivális cég, de játékbékának is lehet csúfolni, hasonló stratégiával állt elő. Sőt, sok MMORPG, amit ma ismerek, használja azt a taktikát, hogy a játékot nem országonként hanem kontinensenként rakják össze. Értsd: Európa kap egy szervert (és a saját nyelved kiválasztható), így lényegében a nemzetek összetömörülnek egységekbe (vagy csatlakoznak nemzetközi klánokhoz, egységekhez).
A 2.151 "fejlesztés", ahogy már a béta fórumán kritizálták, nem valami nagy kunszt. Konkrétan ezeket a tárgyfelújításokat már egy évvel ezelőtt is megtervezhették és beadagolják, mintha most csinálnák (én is dolgoztam már így). A kérdés, hogy a szintemelős update mekkora robbanás lesz, illetve mennyire tudnak transzparensek maradni a fejlesztések terén.
 
Utoljára szerkesztve:

krcsirke

el pollo diablo
jó, értem, h mire írtad.. bár nem feltétlenül vetíti elő a nemzetközi összevonást..

Eventszervereken többen tudnak részt venni, mivel nem lesz nyelvi akadály. Illetve szerintem először biztos egy sima nemzetközis szervert hoznak létre, ahová későbbiekben aki akar költözhet, ha annyira halott világon ragadt és nem akarja törölni a jó karijait.
 

krcsirke

el pollo diablo
giphy.gif
 

Deleted User - 779988

Vendég
Szerintem ennek a szavazásnak hasonló értelme van, mintha az INNO megkérdezné, hogy hány évente indítsanak új világot.

Ha a háttérben nem történt/történik változás, akkor gyakorlatilag csak ritkábban fog ugyanez megjelenni.
 

t.p.p.

A megmondó ember
Szerintem ennek a szavazásnak hasonló értelme van, mintha az INNO megkérdezné, hogy hány évente indítsanak új világot.

Ha a háttérben nem történt/történik változás, akkor gyakorlatilag csak ritkábban fog ugyanez megjelenni.
Ritkán értünk egyet öreg medve vadász "cimborámmal" , de ez most kivételes esett :)
Van jó pár olyan egyéniség akikkel készült interjút nagyon szívesen elolvasnám, de soha nem fog velük készülni , mert elégé más stílust képviselnek, mint a többi játékos. Pedig eléggé látszik, hogy már szinte akárkivel csinálnak interjút, nem kell hozzá semmi különösebb eredmény. Eldon kívül más világok dolgaival nem vagyok nagyon képbe, de ha csak eldot veszem onnan is lenne 3-4 újságra való téma, és interjú. Példa : Enzoval egy interjú, farkas falka és átkozottak közötti nézett eltérések ( mindkét oldalról 1-1 vezető egyénnel kis interjú a fontosabb történésekről), Sinatra effektus , stb... Ez csak 1 világ és az eseményei amikkel fel lehetne dobni az újságot :)
 
Fent