Kibeszélő 2021-es Húsvéti esemény

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Mármint egyáltalán nem vagy addig nem? :) bocsánat, de nem teljesen világos a válaszod.
s aki addig nyert valamit Coloradon, de mással költöztet -tehát töröl-, az így járt? :)
23-án van vége az eventnek és 23-án zár Colorado is. Szerintem nem meglepő (sajnos), hogy nem lesz árverezhető addig. Bár ezekért a szettekért később se lenne baj. :D
 

DeletedUser17653

Vendég
több mint hinnéd, ma már találkoztam újakkal Lujzán, meg ezek a szettet az ottani kis karimnak jó, most kezdtem ott új világot
Misanthropy (vagyis az M betűs szerver) úgy is hamarosan nyit, akkor Lobotomia összeesik, s értelmét veszti az új kari húzása ott.

Egyébként meg az új karakter indítás nem egyenlő az új játékossal. Új játékos nincs, csak, új kari, vagy új multi kari. :)
 

t.p.p.

A megmondó ember
Misanthropy (vagyis az M betűs szerver) úgy is hamarosan nyit, akkor Lobotomia összeesik, s értelmét veszti az új kari húzása ott.

Egyébként meg az új karakter indítás nem egyenlő az új játékossal. Új játékos nincs, csak, új kari, vagy új multi kari. :)
Mr. megmondó ember! ezt már szeretem :P
(minden szava igaz)
 

gameR29

Veterán
A minap belefutottam egy egész érdekes kalandba

Reggel elfutottam az indiánfaluba felvenni a napi kalandokat és közbe felvettem az indián szettet megnézni, hogy milyen bónuszt is ad erre megjelent egy új kalandosztó és adja a Turbóteknőst! http://prntscr.com/111dm0y lehet, hogy ez is az új frissítéssel került be?
Sziasztok! :)

Ezt a kalandot csak Április 1-én lehetett lezárni vagy akármikor lezárható, illetve elérhető? Előre is köszi.

Üdv: gamer
 
Utoljára szerkesztve:
Fent