Kibeszélő Nemzetközi Klasszikus Szerver 2021

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Nem lesznek különvéve a kategóriákban a rögöt használt és rögöt nem használt játékosok? Egybe lesz mindenki?
Nem lesznek különvéve a kategóriák, egybe lesz mindenki igen.
@Klar
Akkor miben lesz classic vagy régi, ha a legújabb verzióval fog működni az event ?
Nem lesz a szerveren event (Valentin nap) valamint az UP shopban sem lesz elérhető dollárért/kötvényért/aranyrögért az elmúlt évek esemény szettjei, a préri, munkás, név nélküli, konföderációs stb szettek sem lesznek elérhetőek.
 

Matuka.

Active Member
Sziasztok. Szerintem a Magyar Speed szerverekre is be lehetne vezetni az MPI díjazást. Persze nem lenne "össze kötve" a rendes világokkal, de lehet megnőne az érdeklődés, ha jutalom is lenne érte, mint ezen a Classic szerveren. Vagy esetleg valamilyen versenyt szervezni oda, de az első szerintem könnyebben kivitelezhető! :)
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
A garantált nyereményért mi a teendő?
mi lesz a garantált nyeremény,és mit kell érte tenni?
Sziasztok! Egyelőre a garantált nyeremény nem publikus a játékosok számára, az sem hogy mit kell teljesíteni érte. Meglepetés lesz :)

Sziasztok. Szerintem a Magyar Speed szerverekre is be lehetne vezetni az MPI díjazást. Persze nem lenne "össze kötve" a rendes világokkal, de lehet megnőne az érdeklődés, ha jutalom is lenne érte, mint ezen a Classic szerveren. Vagy esetleg valamilyen versenyt szervezni oda, de az első szerintem könnyebben kivitelezhető! :)
Szia! Sajnos ezt nem lehet kivitelezni, az MPI várók ahogy te is említetted egybe vannak a többi normál szerverrel, nincs lehetőségünk külön választani. :(
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
[QUOTE="Klar, post: 265772, member: 18146"
Szia! Sajnos ezt nem lehet kivitelezni, az MPI várók ahogy te is említetted egybe vannak a többi normál szerverrel, nincs lehetőségünk külön választani. :(
[/QUOTE]

Lehetne idősávot kiírni, amikor csak a speedről engedélyezett belépni. Vagy egy felugró ablakkal értesíteni minden világon a lakókat, hogy 19:00-21:00 között csak a speed világról léphet be MPI-re. Macera az biztos, de az is tuti, hogy jó lenne egy olyan speed, amikor nem 150-es szintű ellen kell teljesíteni ;)
De ez csak az én véleményem persze. Én örülnék egy olyan mpis versenynek, ahol nem az számít, hogy az évek alatt mennyi rögöt/pénzt/időt fektettél bele, hanem, mint régen. Mennyire vagy csapatjátékos, stb.
 

Matuka.

Active Member
[QUOTE="Klar, post: 265772, member: 18146"
Szia! Sajnos ezt nem lehet kivitelezni, az MPI várók ahogy te is említetted egybe vannak a többi normál szerverrel, nincs lehetőségünk külön választani. :(

Lehetne idősávot kiírni, amikor csak a speedről engedélyezett belépni. Vagy egy felugró ablakkal értesíteni minden világon a lakókat, hogy 19:00-21:00 között csak a speed világról léphet be MPI-re. Macera az biztos, de az is tuti, hogy jó lenne egy olyan speed, amikor nem 150-es szintű ellen kell teljesíteni ;)
De ez csak az én véleményem persze. Én örülnék egy olyan mpis versenynek, ahol nem az számít, hogy az évek alatt mennyi rögöt/pénzt/időt fektettél bele, hanem, mint régen. Mennyire vagy csapatjátékos, stb.
[/QUOTE]
Kár amúgy hogy nem lehet kivitelezni, pedig egyet értek veled. Nem az számítana ki mennyire tolta fel a luci balost, esetleg a helyettest :D , hanem hogy mennyire tud csapattal együtt dolgozni. Ennek a Classic szervernek is az elején megvolt a hangulata MPI-n, mikor mindenki pontos íjjal ment, és 50-100-at lőtt.. :D
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Sajnos ilyen megmérettetést nem tudunk kivitelezni egyelőre, nem tudnánk semmivel sem korlátozni a más szerveren játszó játékosokat, hogy ebben az időpontban ne lépjenek be a sorba. A másik probléma pedig, elég egy ember a hat főből, hogy 'elrontsa'/érvénytelenítse a másik öt játékos meccsét, ha már csak egy ember nem azokkal a feltételekkel játszik. Ilyen 'szabálysértésért' (ami nem is az) pedig büntetést adni abszurd.

Egyelőre semmilyen lehetőséget vagy opciót nem látok egy magyar MPI verseny létrehozására. Tudom, hogy sokan örülnének neki, de ez nem kivitelezhető. :(
 
Fent