Kibeszélő 2021-es Valentin napi esemény

Trawers

Well-Known Member
A szettek semmire sem jók. ( bocs kivéve a Nooboknak) Hajad is ilyen? Ruhád is milyen? Durr egy tasli a megálmodójuknak :D
 

Szakadtgatya

Active Member
A szettek semmire sem jók. ( bocs kivéve a Nooboknak) Hajad is ilyen? Ruhád is milyen? Durr egy tasli a megálmodójuknak :D
Ha visszanézed az előző évek valentin napi szettjeit, talán-talán ha egy max. , kettő szett volt olyan amit valamire is használni lehetett érdemben, sajnos, a többi, illetve korábbi évek valentin szettjei soha , semmire sem voltak jók igazából, .....ez van, ezt kell szeretni. Ez egy ilyen event :)
 

Trawers

Well-Known Member
Ha visszanézed az előző évek valentin napi szettjeit, talán-talán ha egy max. , kettő szett volt olyan amit valamire is használni lehetett érdemben, sajnos, a többi, illetve korábbi évek valentin szettjei soha , semmire sem voltak jók igazából, .....ez van, ezt kell szeretni. Ez egy ilyen event :)

Most feltették a kérdést:
Hogy tetszenek az új szettek? Szerinted a játék milyen területére lesznek jók? Munkára, erődharcra vagy párbajra? A szettdarabokat más szettekkel keverve esetleg?

Megválaszoltam! Én már gyűlőlőm a változatlanságot, hogy midig adott (ugyananyi) mennyiségű pontot lehet szétosztani a szettekre, a mezőny miatt. Azt is, hogy 2000 irányítás vagy kereskedelem kimutathatatlan (például + 900 pont kerin + ~1000 dolcsit jelent a talált tárgyak értékében). Nem éri meg pontozni semmire. Ha már ennyire bűszkék az új szettekre, akkor az csak azért lehet, mert elhitték, hogy jó munkát végeztek mostanáig.
 
Sziasztok.
Előfordulhat az, hogy az idáig gyűjtött szívek eltűntek? Mert a számláló csak 50-en áll. És sztem már több száz szívet gyűjtöttem össze. Kösszke.
 

Kill Bill

Active Member
Üdv!

Ugyan még csak most kezdődött az event, mégis az lenne a kérdésem, ha valami csoda folytán nem sikerül kipörgetni a Josephine szettjét, az a későbbiekben árverezhetővé fog-e válni, mint a korábbi évekhez hasonlóan a pörgetésből kapható szettek? :rolleyes:

Köszike.
 

Mandarinrece

Veteran Member
Ex-Csapattag
Sziasztok.
Előfordulhat az, hogy az idáig gyűjtött szívek eltűntek? Mert a számláló csak 50-en áll. És sztem már több száz szívet gyűjtöttem össze. Kösszke.
Az esemény ma délben indult, így az ezen időpont előtt szerzett szívek nem számítanak bele a gyűjtésbe! Erről volt is egy bejelentés a főoldalon!

Üdv!

Ugyan még csak most kezdődött az event, mégis az lenne a kérdésem, ha valami csoda folytán nem sikerül kipörgetni a Josephine szettjét, az a későbbiekben árverezhetővé fog-e válni, mint a korábbi évekhez hasonlóan a pörgetésből kapható szettek? :rolleyes:

Köszike.
Valószínűleg igen, az esemény utáni frissítések valamelyikével árverezhetővé fog válni!
 

Boin

New Member
Én is igy vagyok vele. Minden nap pörgetek egyet és lesz amennyi lesz. Az értékesebb szett úgyis a szivek gyűjtéséből jön nem pedig a pörgetésből. Eddig egy darab se jött ki, de legalább van kötim :D
 
Fent