Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

jaklee

Veteran Member

Nem lehetne ezeket a sz*rokat normálisan időzíteni?
Például, halloween-es event időszakába beleeshetne halloween is - ideálisan az event utolsó napjait kellene a halloween-re időzíteni, és akkor az event egyfajta "hangolódás" lenne, és nem pedig halloween után pár nappal kezdeni (november 5-én kezdődött itt, westen).
És akkor tökszedést indulhatna halloween event után 1 héttel, legyen egy kis szünet. Persze rögtön utána is indulhat, csak ne torlódjanak már fel ennyire az eventek (ha már ennyi van...)


Aztán karácsonyi vásár meg jön majd januárban? Valentin nap meg február végén egyidőben hógolyó-gyűjtős eventtel? Vagy mi a terv?
 

Zaszi

Veteran Member
Üdv.
Engem nem zavar, hogy a melók a körömvirág mellett tököket is adnak, így egy nap alatt több virágot lehet gyűjteni a 15mp-es munkákkal és a kalandsor ami jönni fog nem kér 8-10 stb. óra felfedezőutat és szakmás terméket sem, csak egy ima kell, ami "virágkiesést" jelenthet.
 

jaklee

Veteran Member
Sziasztok,

A tegnapi nap több mint 100 beküldés érkezett. :)

SCRABBLE: A következő betűket felhasználva alkoss legalább 5 szót amely kapcsolódik a játékhoz.

H V Y Á O M A W N S É R E T K C


Minden betű csak egyszer használható egy szóhoz fel. A szavak lehetnek angol eredetűek is, amelyeket használunk a magyar verzióban.

Betűk: F L A
Szavak: fa, fal

A megfejtéseket hozzászólásban írjátok meg a bejegyzés alá. A válaszok nem nyilvánosak a játék időtartam alatt. A válaszok nem módosíthatóak.

Beküldési határidő: 2019.12.05. 23:59

Pontozásért, nyereményekért és játékszabályokért kattints ide.

Sok sikert!

1, Harc
2, West
3, Henry
4, Kovács
5, Város
 
Várható valami értelmes, életképes frissítés vagy újdonság? Esetleg kasztváltás, kasztrework ami nem 12 év múlva fog bekövetkezni?
Nem szívesen fektetek olyan játékba pénzt amivel a tulajok nem igazán akarnak foglalkozni, szóval jó lenne tudni.
 

DeletedUser17653

Vendég
Várható valami értelmes, életképes frissítés vagy újdonság? Esetleg kasztváltás, kasztrework ami nem 12 év múlva fog bekövetkezni?
Nem szívesen fektetek olyan játékba pénzt amivel a tulajok nem igazán akarnak foglalkozni, szóval jó lenne tudni.
Szerintem te is tudod a választ.

Amugy kasztot ne nagyon akarj váltani, mert anno ifbc gyakorlón nekem csináltak egy tank katonából párbajhőst, aztán hallgattam 4 hónapon keresztül hogy egy kretén vagyok, és használhatatlan a sebzős taktika, mit merek én ebbe beleszólni... amugy meg a hiba nem az én "ötletemből" fakadt, hanem abból hogy a 4 kaszt váltós kari egyáltalán nem tudott kritelni (konkrétan 0 kritünk volt)és nem tudtuk leszedni a támadókat, mert összeakadt a rendszerben minden bónuszt adó érték. Kb volt egy párbajhősünk pár napra, amin egy darab bónusz nem működött. Szó szerint, semmilyen bónusz nem működött. Szóval hidd el, nem jó az.
 
Szerintem HATALMAS érvágás lenne mindenkinek, ha abbahagynád.. :(
Értelmezési problémáid akadtak. De Floridán már ezt jól tudják toxic. Nem abbahagyom, max nem költök. :D

Szerintem te is tudod a választ.

Amugy kasztot ne nagyon akarj váltani, mert anno ifbc gyakorlón nekem csináltak egy tank katonából párbajhőst, aztán hallgattam 4 hónapon keresztül hogy egy kretén vagyok, és használhatatlan a sebzős taktika, mit merek én ebbe beleszólni... amugy meg a hiba nem az én "ötletemből" fakadt, hanem abból hogy a 4 kaszt váltós kari egyáltalán nem tudott kritelni (konkrétan 0 kritünk volt)és nem tudtuk leszedni a támadókat, mert összeakadt a rendszerben minden bónuszt adó érték. Kb volt egy párbajhősünk pár napra, amin egy darab bónusz nem működött. Szó szerint, semmilyen bónusz nem működött. Szóval hidd el, nem jó az.
Hát katonán kívül számomra az összes többi kaszt semmit nem ér, szóval lényegtelen hogy bugzódik-e vagy nem. Azért megoldhatnák nyugodtan, régen is bent volt rögért a kasztváltás.
 

DeletedUser17653

Vendég
Hát katonán kívül számomra az összes többi kaszt semmit nem ér, szóval lényegtelen hogy bugzódik-e vagy nem. Azért megoldhatnák nyugodtan, régen is bent volt rögért a kasztváltás.
Jó lenne, tény, ahogy más dolgok is jók lennének rögért. Csak, ez senkit nem érdekel azon körökben ahol tenni tudnának ezért, még akkor sem ha profit származna belőle. Az, hogy nekik miért nem kell puszira pénz, azt tudja a retkes répa. Annyival több marad a zsebemben.
 
Fent