Játék hibák

Deleted User - 822833

Vendég
Üdv ismét: Még mindig ugyan az a gondom: kb Szombat vagy Vasárnap óta nem tölt be rendesen a játék. 98%-nál megáll és órák után is ott tart. A töltőképernyőt az Elrejtés gombbal el tudom tüntetni de a játék tele van utána hibákkal: Nem látni a munkák helyeit rendesen vagy egyáltalán nem, minden egyes alkalommal mikor másik helyre akarok menni a térképen akkor megint előjön a töltőképernyő és még egy csomó apróság . Más minden jó a gépemen még 1 éves sincs. Szeretném tudni mikorra várható ha várható egyáltalán valami megoldás
 

Mr. T.

THE DEVIL
gondolom mivel ez a hiba jobbára nálad jelentkezik, ezért nem nagyon lesz ún. általános hibamegoldás rá..

- milyen böngészőt használsz?
- ürítetted mostanság a sütiket?
- próbáltál nem otthonról fellépni?
- próbáltál más interszolgáltatót használva fellépni?

így kezdetnek..
 

Deleted User - 822833

Vendég
gondolom mivel ez a hiba jobbára nálad jelentkezik, ezért nem nagyon lesz ún. általános hibamegoldás rá..

- milyen böngészőt használsz?
- ürítetted mostanság a sütiket?
- próbáltál nem otthonról fellépni?
- próbáltál más interszolgáltatót használva fellépni?

így kezdetnek..
Köszi töröltem a sütiket és most jó :)
 

Törölt tag 18099

Vendég
Nem biztos. Plusz, ha nem ismerik, h "kihez tudnak segítségért fordulni", akkor egyszerűbb a fórumon kérdezni..
Én minden nap olvasnék Fórumot egy admin helyében :) nem kioktatás, javaslat ;)
T annyira jól csinálod ezt civilben, hogy az valami fenomenális. Neked fórum modinak kellene lenned, a játékosok védőszentje előjellel.

(mindenféle poén meg irónia nélkül gondolom igy, tényleg jó T ügynök. Engem megvett kilóra.)
 

Deleted User - 797122

Vendég
847%-kal szedem a nyers tojást, mégis 6 db-ot ad óránként. Trágyát is használok, anélkül csak 4 arany csákányom van (565%). Melós ruciban, 5 arany csákánnyal, 847%-kal vállalom el és fejezem be a munkát. 8 db-ot kéne adjon. Új féle bug?
 

Kasza1987

Veteran Member
847%-kal szedem a nyers tojást, mégis 6 db-ot ad óránként. Trágyát is használok, anélkül csak 4 arany csákányom van (565%). Melós ruciban, 5 arany csákánnyal, 847%-kal vállalom el és fejezem be a munkát. 8 db-ot kéne adjon. Új féle bug?

Szerény véleményem szerint, lejárt a trágya vagy prémium és ezért esett vissza találat 565%-ra és ezért kaptál csak 6 ot. De pár képpel okosabbak vagyunk.
mert én is jártam úgy, hogy 5 arany csákány trágyával, aztán néztem mi történt, mert 8 terméket adott aztán hirtelen 5 öt.
 
Fent