Florida dumaláda

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Sziasztok!

Ássátok elő a zsák mélyéről a jó öreg Natty-t, a tevét és a rakétát és gyertek retro harcolni velem , vagy akár ellenem.
időpontok: november, 24., 27., december 1., 4., 8., 11. és 15. Este 22 óra körül.

Felszerelés:
Arra kérlek Titeket, hogy kiemelt figyelmet fordítsatok a megfelelő ruházatra, hisz akkor játszhatunk egy jót, ha egyenlők az esélyek.
A következő felszerelések viselete megengedett:
Ruhák: bolti ruhák fejlesztés nélkül és 2013-ig minden más ruhaszett (Natty Bumppo, Allan Quatermain, Will Munny, Jeremiah Johnson, George McJunkin, Gyűjtők szettje, stb.) akár fejlesztve is.
Akinek nincs megfelelő ruhája,fegyvere keresse Rolf Kasparek-et, Morgan Moore-t vagy engem, esetleg tudunk adni.
Állatszettek: üresen marad vagy 2013-ig minden állatszett akár fejlesztve is (Teve és rakéta is jöhet).
Fegyverek: bolti fegyverek fejlesztés nélkül és 2013-ig minden más fegyverszett (NEM fényes arany fegyverszett, gyűjtők szettjéből a fegyverek és event nyertes fegyverek is 2013-ig) akár fejlesztve is, kivéve: fényes neves fegyverek.

A harcok és az esemény végén jutalom kerül kiosztásra.

További információk a WTC floridai fórumán , vagy privát tg-ben keressetek engem
 

Robert117

Legendary player (Retired)
FIGYELEM! Csalót fogtunk!

JhonnyBeretta más játékos nevét hazug módon felhasználva csalt ki többszörös árat egy ruhaszettért!

Azt hazudta egy másik játékosnak, hogy én küldtem hozzá a dologgal, aki ezt jóhiszeműen elhitte, és kifizette volna még a kért 1,3 milliós összeget is, konkrétan egy Zapata ruhaszettért. Itt nem ért véget a hazugság, mivel "pont" az alkudozásnál "más" is ajánlatot tett, így ezzel a hazugsággal végül 1,6 milliót csalt ki.
A trükkös hazugságokkal kicsalt pénzt esze ágában sincs visszaadni, helyette további hazugságokat gyárt.
Információim szerint előszeretettel próbál másokat lehúzni 3-9x-es árakon különböző hazugságok közepette, és még pénzcseréket is így "intéz" újabban Louisiana felé.

Vigyázzatok vele! Ha valaki egy másik játékosra hivatkozva keres titeket, mindig ellenőrizzétek vissza!

A beszélgetések rögzítve lettek, így egyértelmű bizonyítékok állnak rendelkezésre.
 

JhonnyBeretta

Active Member
FIGYELEM! Csalót fogtunk!

JhonnyBeretta más játékos nevét hazug módon felhasználva csalt ki többszörös árat egy ruhaszettért!

Azt hazudta egy másik játékosnak, hogy én küldtem hozzá a dologgal, aki ezt jóhiszeműen elhitte, és kifizette volna még a kért 1,3 milliós összeget is, konkrétan egy Zapata ruhaszettért. Itt nem ért véget a hazugság, mivel "pont" az alkudozásnál "más" is ajánlatot tett, így ezzel a hazugsággal végül 1,6 milliót csalt ki.
A trükkös hazugságokkal kicsalt pénzt esze ágában sincs visszaadni, helyette további hazugságokat gyárt.
Információim szerint előszeretettel próbál másokat lehúzni 3-9x-es árakon különböző hazugságok közepette, és még pénzcseréket is így "intéz" újabban Louisiana felé.

Vigyázzatok vele! Ha valaki egy másik játékosra hivatkozva keres titeket, mindig ellenőrizzétek vissza!

A beszélgetések rögzítve lettek, így egyértelmű bizonyítékok állnak rendelkezésre.

Kedves Fórumozók!

9 éve játszom a játékkal de soha egyetlen posztot nem írtam/olvastam a forumon. Itt az ideje, hogy az első és utolsó bejegyzésem megszülessem.

Időrendben a történet: Robika megkeresett, hogy érdeklődik a Zapata szettem iránt kemény 600k-s ajánlatta. Megmondtam neki, hogy köszönöm ez kevés. Majd rá ajánlotta Lassiter várostagját, hogy ő is érdeklődik. Ráírtam Lassitára, hogy Robitól megkaptam az "elérhetőségét" és 1.3m ért odaadom, ha gondolja. Erre azt írta, ez tökéletes és benne van:



Időközben lementem vidékre 4 napra, mire visszaértem kaptam mástól egy 1.6 os ajánlatot. Mivel Lassiter volt az első érdeklődő erkölcsből írtam neki, hogy ez a helyzet, ha meg tudja adni akkor odaadom neki:

Döntse el mindenki: Lassiter úgy néz ki mint aki meg lett lopva? Vagy mint aki 2x leokézta az üzletet és teljesen normálisan az ÁSzF szerint vásárolt.

Majd erre kaptam ezt az üzenetet főhösünktől:


Mindenki döntse el ezt is: Mennyire kell abnormálisnak lenni ahhoz, hogy elkezdj gyűlölködni és rágalmazni, mert valamit nem annyiért vettek meg amennyiért "Ő ELMAGYARÁZTA".

Továbbá aljas rágalom a világok közötti csere csalás. Mindenki kérdezze meg Melamit, Kanyimot, Past, hogy az elmúlt 1 hónapban kb 15 millió dollárt cseréltünk minden probléma nélkül.

Hab a tortán, hogy Robika HETEKEN át szidta az egész running dreamers és Bads várost (akikkel 8 éve játszok együtt), hogy mekkora egy sz@rkavaró brigád és csatlakozzak hozzájuk mert ott van az igazi bizalom. Az "információid" szerintet pedig várom kifejtve TG/kép "bizonyíték" formátumban, ahogy azt beharangoztad...

Gratulálok Robi :)
Get life.

Maradok tisztelette,
JhonnyBeretta,
Attila
 
Utoljára szerkesztve:

Aviendha

Active Member
Jhonnyval tökéletesen minden rendben van. Megbízható, korrekt ember. Sajnos ezt a másik nevesített egyénről már nem mondhatom el :) Az meg hogy kinek mennyit ér egy ruhaszet... szerintem 4-500k Zapatáért, főleg Floridán eléggé csak durván nagyon kevés. Az egyik legjobb erődös szett még most is.
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Gratulálok az újabb hazugságcsokorhoz, és ferdítésekhez! Amikor az arrogancia féligazságokkal párosul, könnyen elveszhet az ember. Persze sokatmondó erről a "korrekt" üzletedről, hogy nem cseréled vissza a dolgokat. Fordítva már nem jó, igaz? (Amikor te kapod a kisebb értéket?)
Na akkor szép piros színnel bele is javítok ebbe az irományba:

Időrendben a történet: Robika*Nem rakunk más nevére kicsinyítő képzőt, nem nézzük le a másikat.* megkeresett, hogy érdeklődik a Zapata szettem iránt kemény*Értsd: fair, de aki követi a piacot tudja.* 600k-s ajánlatta. Megmondtam neki, hogy köszönöm ez kevés.*Ez mondjuk legalább igaz, hogy ezt mondtad.* Majd rá ajánlotta Lassiter várostagját, hogy ő is érdeklődik.*Ilyen viszont már nem történt, egyébként is minek ajánlanék kalandornak Zapata szettet? bárki aki eddig kérdezett azt mondtam neki, hogy az kalandoron a legrosszabb.* Ráírtam Lassitára, hogy Robitól megkaptam az "elérhetőségét" és 1.3m ért odaadom, ha gondolja. Erre azt írta, ez tökéletes és benne van:*Mivel Lassiternek több infóval is segítettem, és jóhiszeműen elhitte, hogy én küldtelek hozzá, nem gondolta hogy túlzó árat fogsz kérni.*



Időközben lementem vidékre 4 napra, mire visszaértem kaptam mástól egy 1.6 os ajánlatot.*Na azt a levelet szeretném én látni, mert olyan érdekes, hogy már nem az első esetben kapsz pont akkor "mástól" ajánlatot, mikor a vevő fél alkudni szeretne* Mivel Lassiter volt az első érdeklődő erkölcsből*:D* írtam neki, hogy ez a helyzet, ha meg tudja adni akkor odaadom neki:

Döntse el mindenki: Lassiter úgy néz ki mint aki meg lett lopva? Vagy mint aki 2x leokézta az üzletet és teljesen normálisan az ÁSzF szerint vásárolt. *A szabályzatnak megfelelő piaci üzlet született, lopásról eddig szó sem volt. A az üzlet létrejöttét elősegítő hazugság a téma, amivel belekevertél engem a dologba, és a beleegyezésem nélkül hivatkoztál rám, hogy ezt a csalást kihasználva többszörös árat tudj kicsalni.*

Majd erre kaptam ezt az üzenetet főhösünktől*Értsd: tőlem, akinek a nevével visszaélve, azt bemocskolva követte el a lehúzást.*:

*Kapott a lelkiismereted egy második esélyt, hogy helyrehozd a dolgot, mondjuk nagy téttel mertem volna fogadni, hogy a becsületed ehhez kevés.*

Mindenki döntse el ezt is: Mennyire kell abnormálisnak*Más szellemi képességeit becsmérelni, tilos a szabályzat szerint. Ne süllyedj tovább!* lenni ahhoz, hogy elkezdj gyűlölködni és rágalmazni*Akkor ezek szerint mégsem hivatkoztál rám az engedélyem nélkül? Azért kérdezem, mert a rágalmazást pont az általad csatolt fotó cáfolja, ahol rám hivatkoztál.*, mert valamit nem annyiért vettek meg amennyiért "Ő ELMAGYARÁZTA". *Itt azért jegyezzük meg azt is, hogy a magyarázatom elején leszögeztem akkor, hogy ebből nem lesz üzlet velem, de ha teljesen ki akarod zárni az én esetleges érdekem az általad alacsonynak vélt árral kapcsolatban amit mondtam, kérdezz meg más játékosokat, tájékozódj.*

Továbbá aljas rágalom a világok közötti csere csalás. Mindenki kérdezze meg Melamit, Kanyimot, Past, hogy az elmúlt 1 hónapban kb 15 millió dollárt cseréltünk minden probléma nélkül.

Hab a tortán, hogy Robika HETEKEN át szidta az egész running dreamers és Bads várost*Na azért itt álljon meg a menet. Heteken át szidtam RD-t és Badsot? Tudsz még rólam olyat, amit én se?* (akikkel 8 éve játszok együtt), hogy mekkora egy sz@rkavaró brigád*Először is szögezzük le, hogy a 9 és fél éves játékom alatt a legrégebbi kapcsolataim Running Dreamers tagokkal kapcsolatosak, ugyanis a legtöbb jó barátom abban a csapatban van jelenleg.Miért szidnám a barátaimat? Pont volt egy vita a minap a kocsma chaten, ahogy Aviendha "semmirekellők"-nek nevezte a csapatát, beleértve több barátomat, volt várostársaimat is, olyanokat akik sokat tettek és tesznek azért a csapatért. Egyből számon kértem érte, ugyanis kiállok a barátaimért. Az is hazugság, hogy Bads várost bármikor is szidtam volna, igaz vannak olyan játékosok ott akikkel személyes ellentéteim vannak, de pár ember miatt nem fogok egy teljes várost szidni, aki ismer tudja is, hogy nem szokásom általánosítani. Sőt még azt a pár embert is inkább kerülöm, mint szidom. Bár a konfliktusokat felvállalom, nem én vagyok a csendes tag a sarokban.* és csatlakozzak hozzájuk mert ott van az igazi bizalom.*Független város egyik vezetője vagyok, minek hívnék olyan játékost aki nem független, hanem látványosan az egyik szövihez húz, ráadásul úgy, hogy tele a város?:D "Mert ott van igazi bizalom"? Amikor még toboroztam a városba, mindig a csapat szintű játékot hoztam előtérbe, nem pedig a bizalmat. Persze mivel neked nem írtam ilyet, így erről fogalmad sem lehet. Mondjuk most hogy mondod, van igazi bizalom a csapatban, büszke is vagyok rájuk.:)* Az "információid" szerintet pedig várom kifejtve TG/kép "bizonyíték" formátumban, ahogy azt beharangoztad...

Gratulálok Robi :) *Köszönöm! Régi nagy igazság: hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát.*
Get life. *?*

Maradok tisztelette, *"Maradok a lehúzott pénzzel" :D Na tessék az ilyenek még belőlem is kihozzák a trollt.*
JhonnyBeretta,
Attila

De igazából egy dolog itt egyértelművé teszi a helyzetet. Ha olyan becsületes, korrekt üzlet jött létre miért nem éri meg ugyanúgy visszafelé?
A hamisan rám való hivatkozás miatt továbbra is várom a bocsánatkérést.
Annyi tippet azért adok a jövőre nézve, hogy ha korrekt módon üzletelsz éveken keresztül, akkor nem kell más játékosokra hivatkozva elősegítened egy-egy biznisz megvalósulását.
 
Fent