Kibeszélő Új világ: L...

ppisti

Member
Lehet volt már, nem figyeltem. Mi értelme van új világot nyitni, és bezárni Buffalót? Mennyivel lesz több a játékos, illetve ha a prémesek mennek, miért nem a meglévőre mennek? Törölnöm kell egy karaktert azért hogy átköltözzek, az új világra nem vihető át?
Hirtelen ennyi jutott az eszembe........
 

Mr. T.

THE DEVIL
idővel rájönnek azok is, akik az új világ ellen vannak, h a profit a cél és nem az, h ti mit akartok.. valahol még is értem, h ez üzletpolitikailag jó/jobb.. :)
erről sose lesz szavazás :)

a mostani L-betűs szavazásnál pedig én spec mindegyikre szavaztam, rajtam ne múljon egyik győzelme se.. ezért is lepődtem meg, h nem volt megkötés, h hányra adhatom le a voksom..

Lyrinx.: Orwell megvan, ugye? akkor szerintem nincs kérdés :)
 

Aviendha

Active Member
Lehet volt már, nem figyeltem. Mi értelme van új világot nyitni, és bezárni Buffalót? Mennyivel lesz több a játékos, illetve ha a prémesek mennek, miért nem a meglévőre mennek? Törölnöm kell egy karaktert azért hogy átköltözzek, az új világra nem vihető át?
Hirtelen ennyi jutott az eszembe........
A pénz, csakis a pénz, mi más :) Új világ, sok új/régi ember akik feltalálták a spanyolviaszt illetve top1-ként akarnak 150-esek lenni, emiatt elköltik a 3 havi fizujukat.
 
Fent