Pénzcsere - Tárgycsere - Költözés - Csomagszállítás

Sagrada

Active Member
Sziasztok!

Június 1-jén költözök Arizónáról El Dorado-ra!


Mindenkinek egységes áron szállítok: 30.000$ alapdíj + 20.000$/áru.

(A termékeknél pl.1000db Rózsát 1 árunak számolom.)
Az áruátvétel és a visszaadás is eladási áron történik!

Fizetni az áruátvételkor vagy a visszaadás előtt lehet!
(Excel táblázatban fogok mindent vezetni, így nem lesz fennakadás.)

Aki szeretne bármilyen cuccot rajtam keresztül El Dorado-ra szállítani, vegyen fel Arizónán barátnak, és időben jelezzen! Fizetni Floridan is lehet!

Üdvözlettel:
Sagrada
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Mért kell mindenben a rosszat meglátni te medve gyilkos?:mad:

Meglepődnék, ha negatív értelemben gondolta volna, mert ebben a szervezésben korábban nálam nagy sikere volt a költözésnek.:)
Sokaknak tudtam vele segíteni, és így valamennyire nekem is megérte több időt fordítanom rá.
Ez egy többször is kipróbált, jól bevált recept, és aki élt ezzel a lehetőséggel, tudja is ezt igazolni. ;)
 

Sagrada

Active Member
Az új szetteket is átviszem nagyon szívesen!
Fejvadász, Mozdonyvezető és Állomásvezető ruhákat is hozhatjátok már! :-)
Például a 10 db Fejvadász kalapjának a szállítása is annyiba kerül mint 1 darabé! ;-)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Sziasztok!

Aki szeretné igénybe venni szolgáltatásomat jelentkezzen, mert költözök Arizonáról >>> Floridára!!!

Amint eladhatóak lesznek a cuccok és amint az utolsó jelentkezőtől is megkapom az átfuvarozni kívánt csomagot... Mivel én döntöm el ez az idő mikor lép életbe ezért nem érdemes egyetlen percet sem várni holnaptól, mert valószínű nem tudok sokáig várakozni.

[Keressétek Ω Fekete Gyöngy legalacsonyabb szintű fekete kalaposát, az ám az én ottani karakterem.
;)
]

Köszönök szépen mindennemű bizalmat higgyétek el meg fogom szolgálni.

Részletek: Privátban (Megtárgyalás alapján!)


Üdvözlettel:

krisz
 
Fent