Cats Ville építő verseny

Robert117

Legendary player (Retired)
Sziasztok!

Cats Ville város építő versenyt hirdet! (Ráadásul díjazással!)

Részletek:
-A városban épített órák száma alapján lehet jutalmakat szerezni!
-A verseny a munka ünnepétől év végéig tart! (2020.05.01.-2020.12.31.) Ezen időintervallumon túli építést a versenyben és a jutalmazásban nem veszünk figyelembe!
-A verseny abszolút nyertese az a játékos lesz, aki elsőként éri el a Főépítész nyereményt! (Amint ezt valaki eléri, a verseny véget ér! Ezt követő építésekre jutalmak már nem kerülnek kiosztásra!)

Jelentkezés:
-A versenybe bárki nevezhet egészen a verseny végéig!
-A versenyben való szerepléshez városmeghívót a város fekete kalaposaitól kérhettek!

Díjazás:
-Minden játékos, aki eléri az 1000 épített órát 500.000$ jutalomban részesül!
-Az első 3 játékos, aki eléri a 2000 épített órát további 1.000.000$ jutalomban részesül!
-Főépítész(a verseny végső győztese): Az első játékos, aki eléri a 3000 épített órát, további 2.000.000$ jutalomban részesül!

A versenyben komoly kihívást jelent a konkurencia, a templom szintje és a szükséges pontok elérése, szóval nagyon gyorsnak kell lenni ahhoz, hogy be lehessen gyűjteni a jutalmakat. Itt aztán kiderül, kik a legjobb építők!
:)


De miért érné ez meg az építőknek?
A játék legjobb pénzszerzési lehetősége a kerizés és a 15mp, ami brutális aktivitást igényel az építéshez képest. Persze a keri bevétele a cuccokkal, termékekkel bőven meghaladja még ezt a jutalmazást is, de közel sem lehet vele úgy fejlődni, TP-t gyűjteni, haladni az építős és a normál rangsoron is, mint az építéssel. Továbbá ne felejtsük, építőnek még mindig jobb lenni mint kerisnek.

Mivel a verseny a városon belül kerül lebonyolításra, Cats Ville fenntartja a jogot, hogy a városból, és ezzel a versenyből -szélsőséges esetekben- játékost kizárjon!

Ha...
..kipróbálnád magad egy komoly megmérettetésben, ahol versenytempóban kell építeni
..kihívást keresel, ahol másokkal versenyezhetsz
..unod már a kerizést/15mp munkákat, de pénzt szeretnél keresni
..kiváló építőnek tartod magad, és ezt meg is akarod mutatni
JELENTKEZZ!

Esetleges kérdésekkel engem nyugodtan kereshettek telegram/chat üzenet formájában!
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Annyira nem hosszú, pár hónapig tartó versenynek van tervezve, augusztusra már véget is érhet, ha valamelyik versenyző nagyon belehúz.
A verseny leginkább a konstans eredményességet és munkavégzést szeretné díjazni, építőknél talán ezek a legfőbb erények.
Hidd el, izgalmas lesz, ki-melyik nap hány órát visz be, érdemes lesz követni. :)
 

Mr. T.

THE DEVIL
Annyira nem hosszú, pár hónapig tartó versenynek van tervezve, augusztusra már véget is érhet, ha valamelyik versenyző nagyon belehúz.
A verseny leginkább a konstans eredményességet és munkavégzést szeretné díjazni, építőknél talán ezek a legfőbb erények.
Hidd el, izgalmas lesz, ki-melyik nap hány órát visz be, érdemes lesz követni. :)

Elhiszem, h lesz olyan, akinek ad egy kis értelmet a játékba :)
Augusztusra nem érhet véget.. 3000 óra az 125 nap, ami 4 hónap.. ha május 1-től kezdtek, akkor abból szeptember lesz kb :) ( azzal számolva, h lesz olyan, aki 24/24-et dolgozik :) )

Sok sikert, szép kezdeményezés :)
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Cats Ville város építő versenyt hirdet! (Ráadásul díjazással!)

Mivel a verseny a városon belül kerül lebonyolításra, Cats Ville fenntartja a jogot, hogy a városból, és ezzel a versenyből -szélsőséges esetekben- játékost kizárjon!

Ezekben a részekben tettem erős utalást arra, hogy a verseny résztvevői Cats Ville várost fogják építeni.
Ennek több nyomós oka is van:
-Így éri meg nekem személy szerint ekkora pénzeket elköltenem egy ilyen verseny jutalmazására (Jó, igazából ez sehogy se éri meg nekem, ha belegondolunk, de ez most részletkérdés. Szeretném támogatni a városom, átpontozni nem szeretnék, mert hatalmas vagyonba került a jelenlegi erődös ruhám, szóval ezt látom jó lehetőségnek ehhez.)
-Könnyebb a szervezés, mert mindent én tudok intézni, nincs szükség más játékos önkéntes munkájára. Tehát nem aggatok vele feladatok senkinek a nyakába, csakis a sajátomba. (Nem is tudok egyébként olyan játékost, aki áldozna ilyesmire a szabadidejéből.)
-Egyszerűen tudom követni a versenyzőket, ami megkönnyíti a nyomon követést és a díjazást is.
-Nem tudok olyan játékosokról, akik hasonlóan több milliós volumenben anyagilag is támogatnának egy ilyen versenyt, hogy az globálisan is vonzó legyen. Mivel ebben a jelenlegi versenyben valószínűleg minden induló díjazásra fog kerülni a verseny rendszere miatt, ha sok jelentkező lesz, az nekem hatalmas költségeket fog jelenteni. Ez egész Floridára kiterjesztve sokkal nagyobb díjazást igényel, amennyit én magam már nem szeretnék egy ilyen versenyre elkölteni. Pláne hogy nem nagyon láttam példát olyan versenyre, ahol ennél komolyabb díjazás lett volna. (Itt azért hozzátenném, hogy a jövőben tervezek még versenyeket szervezni a városon belül, akár ehhez hasonlókat is, amelyek külső jelentkezők számára is elérhetőek.) Viszont ha kapok megkereséseket olyanoktól, akik több milliós keretekkel hozzájárulnának majd újabb versenyekhez, akkor természetesen velük egyeztetve meglátjuk, mit tudunk összehozni, és ha lesz elég keret, akár ki is tudjuk egész Floridára terjeszteni. A jelenlegi lehetőségeim eddig terjednek, hiszen más nem foglalkozik ilyenekkel. (Nyilván azért mert tömegesen viszi el a kissebb vagyonokat. :D )

De jó, hogy rákérdeztél, mivel fontos hogy ez mindenkinek egyértelmű legyen. Jobb is, hogy tisztáztuk. :)
 

Robert117

Legendary player (Retired)
letöltés.png


Már izgatottan várjuk, sűrűn látok erről beszélgetéseket, most éppen bele is szóltam egybe :p(sőt vannak versenyzők, akik már tűkön ülnek)

Addig is itt egy kis "Behind the scenes"


Még nem késő jelentkezni, hiszen tudjátok:
Aki lemarad, kimarad! ;)
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Pontban 2020.05.01. 00:00-kor, a munka ünnepének kezdetén elindult az építő verseny és az innentől jelzett építések már beleszámítanak a versenybe!

Bővebb INFO és erre beszélgető topic a városfórumon ("Fontos: Építő verseny") található a résztvevők részére!

A versenyzőknek sok sikert és kitartást a munkához!
Ne felejtsétek, hogy ez nem egy sprint, hanem egy maraton! (Persze azt is végig lehet sprintelni....:p)

Sőt, ahogy az eredeti kiírásban is megtalálható: "A versenybe bárki nevezhet egészen a verseny végéig!"

Aki pedig nem versenyzik, Forma 1 helyett nézhet itt komoly tempót! :cool:
Szurkoljunk nekik!

Hajrá! Mindent bele!
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Már több, mint 1 hét eltelt az építő versenyből!
Ez még mindig nagyon az eleje, nagyon sok van még hátra, és semmi nem dőlt még el.

Itt az aktuális állás a rajt utáni első 8 napról:
  1. Sagrada @ @@ @@@ 192 óra
  2. Biersack @@@@@ @ 191 óra
  3. Sennky @@@ @ @ @ 186 óra
  4. Sindzse @ @ @@@@ 186 óra
  5. pötyke @@@@@@ @ 166 óra
  6. Alpine Wan @@@@@ 164 óra
  7. ClayRoy @ @@ @@@ 8 óra
További jó munkát kívánok! ;) Hajrá!
 
Fent